Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svatostanek herniho majnstrymu. A games.cz nesmi pri tom chybet;)
  • Minnesodat mi přijde naprosto logická... Dyť Fargo seriál je úspěšný ne? Třetí řada je super! Doufám, že tam budou nějaký narážky na tenhle poklad bratrů Coenů
  • Snad oznámí Kingdom Come: Deliverance 2 *2*
  • Bude někdy ještě vůbec Age of Empires 4...?
  • Jack1947
    KD bude v únoru a to je asi ta nehlavnější zpráva... můžou jen ukázat víc z CODU nebo něco o Cyberpunk já teda nemám moc valné očekávání tak spíš kdyby něčím překvapily.
  • bukrr
    Snad se objeví i něco o pokračování Wolfensteina... prosím
    • ehmmmm---> https://www.amazon.de/Wolfenstein-II-New-Colossus-Collectors/dp/B072QSWR5T ????
  • cmd42
    Pre mňa by bola E3 zaujímavá v momente, keď by sa tam objavil HL3 alebo Portal 3. Ale to sa asi tak skoro nestane. Možno vôbec čo sa HL3 týka.
    • TheGGG
      existuje tolik skvělých her a ty pořád žiješ minulostí a overrated half life... *8*
      • cmd42
        je to tvoj nazor ja ti ho neberiem...Pre mna je half life skvela hra ktora ma zaujala svojim pribehom. Hra na ktorej som vyrastal. Resp jedna z nich. Ano je vela inych skvelych hier ale uz som trocha unaveny z tych vsetkych battlefieldov, call of duty, nfs a assasinov. V podstate je to vsetko stale o tom istom. Ani to nfs uz nieje co byvalo. To ze to teba nebavilo a prislo ti to nudne je skoda ale nie pre mna. Ja som sa pri tom bavil a preto by som rad videl pokracovanie. A nezijem v minulosti len dufam v lepsiu buducnost. V hernu revoluciu v podobe HL3 :D
        • TheGGG
          prey ti nestačí.... dyt to je podobný
          • cmd42
            nie nestaci :) keby mi stacil tak o tom nediskutujem...logika nie ? :) Hlavne Prey nieje pokracovanie pribehu HL :)
      • Heh.. Half-life byl ve svy dobe vetsi revoluce, nez jakakoliv hra od ty doby. Chtelo by to trochu respektu. Tenhle denial ti uz moc neslusi.
        • TheGGG
          ta hra byla nudná a overrated jak pr***... nudné ježdění v bugyně a vznášedle, trapný příběh co se snažil být zamotaný, směšné "hádanky" co uměle prodlužovaly hrací dobu, otravné postavy a nijaký hrdina, průměrné přestřelky.... 5/10 nic víc...
          • GGG je edgy anonymek
          • Bez si vymenit vlozku.
            • TheGGG
              ale žádný argument nemáš anonymku? Vše co jsem napsal je pravda....
  • ja mam kvůli e3 volnoooo :-D
    • To je docela smytny
  • Mount & Blade II Bannerlord
    • Jak na to mohli zapomenout? Nechápu, svět se asi blíží zániku.
  • Vogon
    Nikomu ani slovo, ale Sony už zase vyhrálo E3.
    • Bloodborne na Originu, tak určitě... *1*
      • Vogon
        Tvé schopnosti rozpoznávání vtipů jsou výborné.
        • Byt tebou, rozlisoval bych mezi sarkasmem a vtipem.
        • Na tvojom príspevku vskutku nič vtipné nebolo, sorry.
    • Takze ta jedina hra, ktera me zajima, tam nebude. Super.
      • Sry, to melo byt nove vlakno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit