Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim diskutery, nekdo kdo zkousel ps3 demo? Jak to konkretne vypada na teto platforme? Jedna z her na kterou mam spadeno, jen zatim nemam dostacujici pripojeni na stazeni a otestovani na vlastni gamepad....coz me privadi k druhe veci, a to ze uplne stejne dopadnu s Coop dlc, pokud se tedy moje situace do te doby nezlepsi *4* Diky za info
    • Pro začátek čekni:
      http://www.youtube.com/watch?v=0sTH8VAJeGc

      Nebo jiná PS3 demo videa.
  • Hmm, tak jsem si dal demo Spec Ops: The Line na Steamu a je to až překvapivě solidní TPS se zajímavým zasazením do Dubaje. I "příběh" se zdá chytlavý... tedy aspoň demo ho tak maluje.

    Grafika je už horší a jdou vidět jaggies, ale žíly mi to netrhá. Kdo má silnou grafiku, tak vždy může vynutit AA přes control panel.

    Doporučuju vyzkoušet.
  • proč tomu říkají DLC a né patch ? *7*
    • je smutne, ze sa to v dnesnej dobe vola DLC, taketo "dlc" by mali byt uz originalnej hre *16*
      • DLC znamená "downloadable content". A nové coop mise s novými postavami jsou content. Jo, kdysi se všemu říkalo patch, protože pojem DLC nebyl zavedený. Teď už je.

        A tak prostě nestihli coop do vydání... stane se. Prostě ho za nějaký čas dodají jako DLC. DLC, které je zdarma. Warhammer 40K: Space Marine to měl stejně. Nevidím v tom jakýkoliv problém, když je to zadara.

        Proboha dneska už jsou schopni lidi p*čovat na všechno.
    • lebo za to budeš platiť :D
      • V článku píšou, že to bude zadara... asi v první větě.
  • MidnighT91
    POZOR před koupí Ghost Recoon Future Soldier pokud máte XP... Ačkoliv Ubisoft záměrně lže, že Windows XP je podporovaný systém, hra vám pod ním NEPOJEDE zkoušel jsem to na třech zcela odlišních pc s Windows XP a ani na jednom se hra nerozběhla... Vím že to sem nepatří ale je to podobná hra a lidi by to měli vědět...
    • prudislav
      XP patch má vyjít během pár týdnů ;-)
      • Tak když se to vezme kolem a kolem, tak takových pár týdnů může být klidně i v prosinci :-) Ale upřímně, PC verze téhle hry prostě neprošla žádným betatestem, nebo prošla, tam se zjistilo že stejně pořádně nefunguje a že se to prostě někdy, časem, jestli vůbec opraví, protože toho je prostě moc a kdyby na tom měl začít pracovat nějaký tým lidí, aby to vyšlo v čas a v rámci nějakých možností v pořádku, tak se to nevyplatí. Ale pak ať si nestěžujou, že se to na PC neprodávalo.
    • Patch který hru zpřístupní na Win XP by měl vyjít do týdne od vydání, tak to psal někdo z UBI na tech. podpoře.
    • Co som zbezne cital, tak ma byt nejaky patch co to naprava, ale ano cakanim clovek neprehlupi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit