Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na NFS jsem již zanevřel poslední dobré NFS bylo NFS IV, pak ještě Porsche a pak šel model ovládání do dupy. Jakékoliv nové NFS je kravina. Doposud se mi to jen potrvrdilo. Po shlédnutí tohoto videa jak na cestu padají kameny a někdo střílí raketama, či co, do úpatí hor, musím jen konstatovat...O RLY?
    • zahraj si NFS II a posledni Hot Pursuit... ten model je dost podobnej a stejně zábavnej.
      • Tak s tím souhlasím. Já osobně si ještě zahraji NFSU I/II. Ale spíše kvůli těm autům, které se v závodních hrách zrovna moc nevidí.
  • na PC jako posledni dobou nevyjde, to si každej pak může sosnout od SKIDROW/RELOADED plnou verzi :D :D :D to je fakt
    • Shetland
      Pravda, dnes už je to úplně běžný. Člověk si nekoupí zbrusu novou hru za 800-1000 kč a to je ste když pak zjistí že to je uplna blbost ta hra, tak si ji radši stáhne z netu zadarmo. I já už to tak dělám, sice mám tak od roku 2004 koupených dobrých 40-50 her, ale mě se to fakt nevyplatí.

      A jinak tohle video už tu bylo asi před týdnem? možná měsícem... a 3000 mil ? :D no nvm no
  • Divotvurce
    Závod je dlouhý 3000 mil, ale na GamesComu říkali, že mají 300 km silnic ( http://www.youtube.com/watch?v=PKrv3gU-aIM ). Nevíte někdo jak to bude?
  • Co přinese demo Need for Speed: The Run?...jen zklamani
    • Tak snad nečeká někdo něco jiného nebo snad ano?
  • dneska hráli v rádiu takovej starej song a já si vzpoměl, jak jsem ho poslouchával, když jsem hrával NFS2.... Nemůžu si pomoct, ale žádná jiná závodní hra (s vyjímkou Colin McRay rally 2) mě od NFS4 (5) za srdce nechytla. Kéžby se reinkarnovala....
  • a na PC ako tradicne demo nebude, vsak?? :/ lebo niekto by to zneuzil a upiratil celu hru...oh my god :/ ze ich bavia tupe vyhovorky
  • ááááááásom

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit