Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jaky je pač do medal of honor řeknete pls *16*
  • Pete.palis
    Ano tzv. Bunnyhop...to dělaj lojzové, když vidí, že po nich šijete a oni jsou v koncích, tak v běhu využívaj tenhle noob styl.)
    • Zas někdo neví jaky je rozdil mezi bunnyhopem a česky slušně řečeno "poskakováním jako kokot". No jo, to je asi ta konzolová generace, ktera holt tuhle dezinformaci přenesla do celeho spektra hráčů.
  • Trochu OT: O tom skákání by mohla povídat Far Cry 2 na Xboxu. Párkrát jsem se setkal s hráčí, kteří skákali jak jeblí a zabíjeli se sniperkou i na velkou dálklu. Bylo to tím, že při skoku se zapl auto-aim, ale přenost byla stále velmi dobrá.
  • Až se budou zbraně v MP chovat jako ty v SP... možna popřemyšlim o koupi. Zatim ten lazergun pew pew mod hrat fakt nebudu :/
  • http://moneyforclicks.webnode.cz/ *8*
  • 2 rany ze snipera do tela? hmm. vzhledem k tomu, ze ani s kevlarem byste to dlouhych par hodin nerozchodili po jedne rane, je tohle docela shit zmena...
    • Je to hlavně proto, že momentálně kvůli "one shot, one kill" sniperkám s ní hraje každý druhý a hra se tak stává nehratelnou (ani smoke granáty to nezachrání). Útočící amíci raději při Combat Mission kempí vzadu pro killy, než aby postupovali s týmem což se rovná prohra.
    • Hej, lebo Medal of Honor, to je hardcore simulacia, proti ktorej sa aj realny zivot zda ako arkada, ze...
      • Hezky řečeno.
  • a kedy konkrétne bude tento patch stiahnuteľný?
    • ales.smutny
      Bohužel, zatím nikdo neuvedl přesné datum. Možná 2. listopadu, kdy vyjde DLC, ale to je jen čistá spekulace.
      • Okej , lebo som bol v rozpakoch , všade aj na oficiálnych fórach sa o tom píše ale nikto dátum nekonkretizoval :) každopádne som rád že tým patchom upravia hrateľnosť a prospeje to viacej tomu realistickému poňatiu hry :)
  • Piggsy
    Pochopil jsem správně, že se bude patch bude týkat pouze multiplayerové části hry?
    • Piggsy
      Tak pro velký úspěch ještě jednou: Pochopil jsem správně, že se ten patch bude týkat pouze multiplayerové části hry? *4*
      • ales.smutny
        Ano, raději to v článku zdůrazníme :)
        • Piggsy
          Díky.
      • sleepless
        Tak tak, je to MP patch, doplneno :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit