Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufam že prinese presne to same jako konzolova verze, protože hratelnost predchazejicich dilu pc verze byla hruza
  • Ghost Recon na PC jako third person? Dekuji nechci. *6*
    • RavenHolm
      GRAW 1 a 2 jsou na konzolých také TPS a jsou mnohem lepší než jejich FPS verze na PC.
      • Jak vypadal GRAW na konzolich mi je ukradene. Ja ho mam na PC jako FPS a nehodlam na tom nic menit. Tohle si muze Ubi strcit tam kde slunce nesviti.
        • RavenHolm
          Sranda je, že zrovna dva dny zpět jsem s kámošem hrál coop v PC verzi GRAW 2 a skvěle jsem si to užíval, protože to není špatná hra, ale stále je horší než její konzolová verze.
      • deridon
        to sice může být.. ale nechápu proč to není FPS tak i TPS, prostě přepínaní mezi pohledem uživatelem by bylo nejidealnější.. Rainbow Six: Vegas to zase zajimavě kombinovalo a hralo se to dobře s tim..
        • Nie, nemôže byť..
          GRAW 1,2 ak nepočítam klasicky dementnú zápletku, sú asi najlepšie FPS aké som hral, blíži sa už len FarCry a HL2. Perfektná znovuhrateľnosť, neustála výzva, napätie, aj na dnešnú dobu perfektná grafika. Proste máte pocit, že nie ste rambo, ale že skutočne môžete zomrieť.
          Nestarnúca hra.
          • deridon
            a co s tim má společného můj příspěvěk? :D GRAW 1 jsem dohrál, teď mám rozehraný druhý díl a je to doopravdy vynikajicí hra.. ale já teď neřešim hratelnost, ale ty pohledy.. kdyby to byl čistě fps určitě bych byl raději.. přepínaní do tps se mi líbilo jak už jsem říkal ve Vegas a v Deus Ex:HR to bylo taky dobře řešené a nejsou to žadné Rambo hry.. ale pokud se to bude hrát v třetí osobě dobře a obtížnost bude taková jakou Ghost Recon (PC hráči) očekávají, tak s tim nemám problém..
  • Ten screen v článku doufám že je to z konzole ty textury děs.
  • Veskoslav
    Nevím, jestli se těšit až přespříliš. Podle videí a možností, co jsem četl, to vypadá na konečn dobrou hru jak pro konzole, tak pro pc, kde není přepálená náročnost na hru. Navíc to i vypadá, že u toho bude muset člověk používat mozek:)
    • na hru se tesim .. ale posli mi nejake video, podle ktereho to vypada ze budeme muset pouzivat mozek pls :)
  • Když čtu ty doporučené sestavy, ještě že mám ten Xbox už :) Postel, plazma, pohodička ....
    • PC propojené s TV, opravdové full HD, grafika o třídu nad Xboxem, gauč a pohodička :-)
      • jj PC mam propojene s FHD projektorem uhlopricka 2.5m grafika vic jak tridu nad x360 a gauc ci postel oboje je dobre ;) navic FHD filmy z bluray pripojena repro soustava domaciho kina a bezdratova sestava mys + klavesnice + headset + gamepad
      • Whoossain
        Jo, to jsem chtěl taky napsat. Očividně si tu někdo nedokáže představit, že by PC snad šlo propojit s TV *1* Na 46" ve full HD je to fakt paráda. Ještě s ambi-light podsvícenim...
    • jindra.veliky
      720p, directx9 a jak tak ctu tak absence chatu pro team lol *15* have fun

      jinak abych to rozjel tak jak oty na xboxu tak mi staci 5 let starej notebook (C2D 2,5 hz, 3 GB RAM, 9800 gt) a to stal tehdy min nez xbox *2* *2*
      • Ty jsi opravdu k@k@t. Jenom si nám všem ukázal, že toho očividně o kompech víš leda tak pyču. Jdi se zahrabat, ty klaune zkurv3n3j.
        • Ty uz by jsi se opravdu mel jit lecit. Co prispevek to maximalni stupen retardace
          • Reakce na Jindru, počítám...
            • Proc na Jindru? Nebudu nekomu nadavat kuli par potrefenejm komentum, kdyz ted mluvi rozumne. Mysli prosimte, samozrejme reaguju na tvoji tezce zasifrovanou zpravu plnou nadavak jako kdybysme byli u vas v ghettu...
      • Nekdo ma 720p a directx9 a 46 palcovou televizi a nekdo 1080p a directx10 a 19 palcovej cucflek na stole za stejny penize. Oboje má svoje + a - *5*

        Btw kdy jsi naposled pouzil team chat k necemu jinymu nez nadavani, kriceni cheater a vyhlasovani osobni vendety?
        • Whoossain
          Nevim, co máš na stole u PC ty, ale já mám monitor 27" a jako druhou plochu využívám TV 46", oboje 1080p. Počítač se s televizí totiž obvykle nechá propojit, víme?
        • jindra.veliky
          pred 5 minutama
          • Co jako se takle pise prosimte? Hral jsem MP hry na PC 10 let. Nikdy jsem nevidel nekoho do toho psat neco kloudnyho. Kdyz si nekdo chce resit taktiku neni na public serverech a rozhodne nepise taktiku do chatu. Akorat se tam nadava, oznacujou cheateri a noobove. Mozna tam nekdo napise Hello, Bye, nebo GG. To si muzu klidne nechat pro sebe. Navic k cemu team chat kdyz ma dnes kazdej u konzole headset?
            • jindra.veliky
              tak v l4d celkem neustale piseme (hraju jen na public) kde se zakempime a kam pujdeme nebo treba i kudy a tak. pisu tam kdyz potrebuju pomoc nebo jen cover a dalsi. a taky je to dobry na hecovani hracu

              2 EASY

              HOW EAZY WAZ THAT? *14*
  • Ja bych vedel, co neprinese
    • Pověz nám to, nemůžu se dočkat.
  • Konečně smysluplné HW požadavky! Sice možná GTX 460 ve FUllHD taky nebude stačit na max. detaily, ale tomuhle se dá alespoň trochu věřit narozdíl od doporučených nároků typu GTX 260 u mnoha her apod.
    • Pentium D se ale dnes casto uziva i pro Dual-Core radu procesoru. Takze pokud napisi Pentium D, velmi pravdepodobne tim nemysli tu uz prakticky sedm let starou radu procesoru, ale spis procesory rady Dual-Core. Takze za smysluplne bych ty pozadavky nepovazoval.
      • A ani to stare osekane core 2 (Pentiun Dual Core) Nikdo nikdy neoznacoval jako Pentium D :)
      • Ne, mysli tim opravdu Pentium D jako dvoujadrove P4. Procesory s jinou architekturou se pochopitelne oznacuji jinak. Co to jsou "Procesory rady Dual-Core" absolutne netusim, nejspis mas namysli lowendove chipy (i3 osekane o cache atd), zadny z nich se vsak Pentium D neoznacuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit