Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Štve mě že u nás ještě nejsou běžnou věcí mikrotransakce, kdyby to bylo jako u Wowka, že zadám číslo své kreditky(nebo paypal) a o zbytek už se postará banka a zprostředkovatel, tak bych naopak vítal, že ke hře která vyšla, dva dny po jejím releasnutí oznámí DLCčko, ještě před 5ti lety se tenhle trend nechytal a co neztihli vývojáři do hry zapracovat, prostě ve hře nebylo nevy vyšlo po půl roce v datadisku. Dnes už to dělá každý AAA titul že souběžně s vydáním ohlásí DLC. Někdo říká zloději, já říkám proč ne, když mě hra bavila jsem naopak rád za další hratelný obsah, Ale ať páni vývojáři nezapomínají na čeksou republiku a když má hra českou lokalizaci, ať ji má i DLC a ať je snadno k sehnání
  • Tímhle mě teda Bulletstorm zklamal..Dřív se dělali hry, aby poskytli co největší zábavu v základní verzi, dneska už je takovejch her jako šafránu.Vždycky šlo hlavně o to, aby se vydělali peníze, ale dřív se vývojáří zajímali více o to aby hra byla skutečně dobrá a ne aby vysypala co nejvíce peněz.
    • Drom
      asi neznas angry video nerda co? :) driv se delali neskutecne sracky, na kterych se snazili vyrejzovat prachy
      • Ok, přiznávám, dřív to taky nebylo něco úžasnýho, ale aspoň neměla každá hra den po vydání DLC.
      • Tak tak, rozumná řeč
  • myslim ze tuhle pecku hodně :)
  • KIMCID
    ještě neni hra a už je DLC ??předem plánovaná zlodějna??
    • Je jedno, kdy to kde vyšlo. Nic to však nemění na tom, že DLC jsou pro mě pouhá legální zlodějina! Česká Mafia II na to myslím ( osobní názor ) dojela! Nemusela by to být špatná hra, kdyby se předem vyprdli na DLC a věnovali se plně příběhu hry a né o to jak, nejelépe několikrát, podojit své zákazníky a fanoušky původní hry. DLC já osobně považuji za smutnou záležitost. Mám raději plnohodnotné datadisky než tohle.
      • Pokud vím tak se prvni DLC oběvily v COD MW 2
    • Co takhle Steam? Hru si lze předobědnat, možná už i stáhnout předem...v PC budeš mít data, ale ty jsou uzamknutá a musíš počkat až se to přes update zaktivuje.
    • xMort
      Vyjde to až na jaře. Hra poslední dva měsíce prochází certifikacema a dost lidí z teamu má spoustu času dělat na novém obsahu, tak nevím proč by nemohli. Jinak to vyšlo včera v USA, v Evropě bude v pátek.
      • http://xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2774
        Aha tak proč tam maj ihned k odběru?
        hm?
        My jsme součástí USA? to je mi teda novinka
    • http://i.imgur.com/BkvLS.jpg

      [ ] souhlasím
      [ ] nesouhlasím
      • Jednoznacny souhlas, bohuzel jsou hry (mafia2) kde i pres vsechny DLC nemas obraz kompletni jak nam ho pred vydanim malovali :(
      • Jednoznacne souhlasim
    • premejslej nez neco napises
      • KIMCID
        právě že přemejšlím *3*
        • tak to zkus znovu... jak dlouho trva nez se gold disc dostane do obchodu a k hracum?.. co mezitim ma tym delat kdyz ma technologii a spoustu volnych zdroju?
        • Nepřemejšlíš
          Hra je už od včerejška XD
          • KIMCID
            kolik lidí jí má (od včerejška)????????
            • Hodně, od včerejška je i na Steamu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit