Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MP je po chvilce velmi stereotypní. Je sice hezké, že předhazují další a další postavy ale fanoušci ME chtějí něco jiného. Takže nic pro mě.
    • když už nic jinýho alespon to fans zkrátí to čekání na EC.
  • Veskoslav
    A já se těším, poslední DLC k MP bylo dobré:)
    • Takovy support multiplayeru jako ma ME3 jsem jeste nevidel.
      • tak to si asi nikdy nehral team fortress 2
        • Ano ale Valve je nezávyslé studio a nikdo jim nekaká na hlavu, upřímě ani já jsem neviděl takovou péči od studia co dělá pod EA opakuji od EA:)
          • Lawliet
            EA je mor.. bože co udělali s mým oblíbeným NFS.. *9*
            • Veskoslav
              Myslíš třeba NFS World?:)
  • On už byl nejakej Dlc k mass effectu 3 kterej nebyl ryze multiplayerový?
    • SP dlc nejsou kvuli konci ceka se na EC a potom budou vydavat je to na BSN
      • v lete mela byt omega ale neni kvuli ec
    • Hairy_Ass
      Jo, From Ashes, ale ten vyšel v den vydání hry... *15*
  • Na MP DLC a SP robi rozdielny tim ...
  • Veskoslav
    Občas při hraní MP za Getha (povětšinou inženýr) si říkám, že bych si přál hru ze světa ME právě ze strany Gethů:)
    • Taky moje oblíbená postava v mulťáku :)
    • Geth infiltrator je tez pekne OP. S claymorem a proxy mines da asi nejvetsi dmg ze hry. A ta hunter vision je paradni, jenom by nemusela byt tak presvetlena, boli z toho oci.
      • Veskoslav
        Já jsem si na to zvykl:)Navíc je to skvělé v tom, že místo optiky na odstřelovačku tam můžu narvat něco jiného navíc (povětšinou "tlumič"+ termální zásobník, jelikož Jevelim i Window nepotřebují průrazný mód)
  • yuri337
    Chci recenzi na Diablo 3..
    • Recenze nebude, redaktorům se nepodařilo připojit k serveru.
      • Veskoslav
        Tak evropské servy jedou v pořádku. Chyba 307 či 37 je chybou hráče, protože základní nastavení hry je americký server, musí si to přenastavit, uložit, vypnout a znova zapnout a pojede hned:)
        • no nevim jestli to je chyba hrace - udelat IP lookup a automaticky vybrat EU server asi nebude narocne :)
          • Veskoslav
            To je věc druhá:) a přitom to u Sc II funguje.
      • Ringwraith
        Pacholci jedni entitlovaní. Chtít hrát hru hned po vydání. Na takovej luxus bych si jako hráč už nezvykal.
    • Na co recenze? Diablo III se recenzuje samo.
  • bože co píšou o fakách však už Chris Priestly řekl že dlc bude a že bude pro všechny majitely online passu zdarma,tak nevím co píšou jen teorie *7*
  • Škoda, že chybí celkem důležitá informace, jestli toto DLC bude zdarma jako to poslední, nebo se za něj bude platit.
    • MP DLC budou vsechny zdarma uz to psali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit