Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První film byl dobrý a asi nejlíp udělaný film podle hry a teď je tu 3D no tak nic to znamená další spousta efektu a příběh o ničem
  • Režisér je to slušný, o tom žádná (Solomon Kane je vizuálně nehorázné žrádly, když vezmete v potaz malinkatý rozpočet), ale o scénář mám strach...
  • hmm . dvojku vynechali no co uz :) aj tak sa na to tesim len nech to nedodrbu :/
    • tak filmový Silent Hill, vycházel tak něják z herní 1 a 2 co se týče zrůd a některých věcí.. jinak jiné postavy
    • Adaptovat herní scénář je hloupé, kdyby raději přišli s něčím novým, udělali by lépe. Navíc to jejich slavné 3D si mohou nechat...
      • s tim 3D souhlasim, ale myslim, ze trojka ma hodne solidni scenar, na kterem se film udelat urcite da...
        dooker: tak ono jednicka nebyla tak uplne presna kopie pribehu prvni hry, ze jo :)
        • ja viem ale predsalen robit ako spomenul Blade filmy podla herneho scenaru sa ani moc neoplati ked tak uz nieco nove .. ja by som prijal mozno aj to keby urobili film silent hill ktory by nijako nezasahoval do hernej serie .. ale podstata by bola rovnaka :)
          • "silent hill ktory by nijako nezasahoval do hernej serie" - to raději neříkej nahlas, nebo Tě vezmou za slovo a budeme tu mít něco jako filmové Resident Evily (myslím hrané, ne CGI)...
            • Dooker: Vím, jak si to myslel, ale jde o to, že oni by mohli nějakou podobnou sprzněninu udělat a to nikdo nechce...
            • Duragon-san: Pro nefanouška herní série první díl ušel, pro fanouška je již první film propadák... Afterlife je něco tak příšerného, že lituji toho času - nic v tom filmu nedává smysl. Kde se tam probůh vzali Majini, Wesker, Chris, Jill...? Resident Evil 5 byl úspěšný, tak to z něj vzali a je to ve filmu... Je to k pláči.
            • S tím naprosto souhlasím ty filmy sou naprosto příšerný jedinej 1 díl od Andersona celkem ušel .
              A to nemluvim o zatim poslednim Afterlife kterej byl snad nejhorší z celý serie.
            • noo .. vies jak som to myslel .... tak ci tak to nie je uplne podla hier ... len je rovnaky koncept

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit