Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten jejich april byl tak povedeny a tak smesny ze to musej sami propagovat co ze to na Aprila vsechno neudelali pac jinak by si toho nikdo ani nevsimnul... jediny fakt ftipny bylo to Zergotchi
  • Největší apríl nás teprve čeká 15. května. To se budeme divit.
  • Kdo píše ve větách "newska" je u mě tupec tupější než ztupený detupilátor.
  • snaha se cení. A co Valve? Valve nežertuje, Valve mlčí?
    • Amylee.Anderson
      A oznámení HL3? (Který mi btw už ani nepřišlo vtipný :( ) http://store.steamppowered.com/
    • Team Fortress 2 april update ti nic nerika?
      • jindra.veliky
        ne kazdej hraje tu kreslenou ho**dinu pro maly decka *7*
        • SnakePlisken
          TF2 je náhodou dobrá sranda na odreagování. To, že je to kreslené neznamená, že je to pro malé děti. :)
          • jasne v USA ctou komix i dospeli, presne takovi ti typci jak komixak ze simsnu *3*
        • Jedine male decko, ktere tu kazdej zna ses ty Jindro. *15*
          • copak? snad se te nak nedotklo ze ten chlapec ma pravdu?
      • Team Fortress jsem hrál když to byla jen týmová střílečka, tak tři roky zpět... Takže fakt nevim co je v ní nového.
        • Mnoho *3*
  • Já bych se smál, kdby takhle zakrývali věci, které chtějí skutečně vydat.
    • Dival ses vubec, co to byly za vtipy?

      Zergotchi (Tamagotchi)
      Titan(Farmville)
      Modely vytažené z Warhammeru
      Nerural interface za $15k které ti nechá cítit vůně Warcraftu?

      Jestli to myslíš vážně a opravdu si myslíš, že to nebyl vtip, tak mám pro tebe špatnou zprávu...
      • jindra.veliky
        s tim Titanem to nebude vtip. prave takovou ma ted Blizz cilovku *4*
  • Skoda cekal sem ze udelate rekapitulaci vsech moznych hernich aprilu tohoto roku a misto toho jen Blizzard?
  • ** I když už hry pro děti dělají ( world of warcraft ) ** *1* *1* víc sem nepotřeboval slyšet (vidět ) *15*
    • ale tak ruku na srdce...moderátor napsal pravdu, WOW je pro děti a zastydlý, který jsou svym mozečkem pořád v dětskejch letech. Všechny hry jsou pro děti a zastydlý :-D si to aspon pripustete trapaci-ja si to priznam-je mi 25 a taky někdy gamblim, ale aspon si pripustim výše napsane-hry jsou proste ztrata casu a vyplneni nudy. Nikdy zadna hra vas v realnym zivote nikam neposune.......takze EddieG za co se tak hrdine bijes do prsou? :-DDD a ted budu pro potrefeny husy nejvetsi hater a troll :-DD
    • Zdělíš nám svůj věk? Čistě pro ilutraci ,ať víme jak starý jedinci mluví o WoW dětech... Pokud se mám bavit o lidech který z wowka znám tak průměrnej věk je cca 27 let. Nejstaší 65 let nejmladší (taky nejvic křičicí něco o wow dětech) tomu bylo 16let. Samozdřejmě myslim ofik.
      • to je spis smutny ne?
      • Kdyby ti to nedošlo dem*nte tak to bylo vytržené z kontextu , takže zdělíš nám svoje iq čistě pro ilustraci , nebo víš co radši běž na to svoje ofiko do světa world of pussys *5*
        • Á, tady někdo nemá na hru, tak jí hatuje :D
  • posledne na aprila blizz rek, ze pristi datac pudou pandy, vsichni se chechtali a jak to dopadlo?
    • Kdyby si nekecal, loňský joke byl o ghost craby. Pandy nikdy nebral Blizz jako joke vzhledem k tomu,že to byla plánovaná rasa do WOW:BC
      • "The pandaren started as a creation of the Blizzard artist Samwise Didier and an April Fool's joke."

        http://www.wowwiki.com/Pandaren
        • Ano, před deseti lety to byl Aprílový žert. Jenže na základě pozitivní odezvy fanoušků, kteří chtěli aby Pandaren opravdu existoval, byl přidán do Frozen Throne (W3). A co se tyče WoW, měl byt už implementovat v Burning Crusade, jenže se tam prostě nehodil.

          Takže nějaké "posledne na aprila blizz rek" je trapný vymysl.
          • A kde jsou teď ty pozitivní odezvy fanoušků na pandy *1*
          • Ja reaguju na "Pandy nikdy nebral Blizz jako joke"...
      • PreidaQ
        Ale no tak... nekaž srandu. *2*
    • *budou
  • Jen aby vydani Diabla 3 nebyl taky povedenej april :))
  • WoW je mrtve......a jejich vtipky tomu nepomuzou.... :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit