Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chybí mi world pvp svet je prazdnej, není jsou tam uz ani noobove ktere bych mohl gankovat. Battlegroundy jsou zničené tím novým systemem odmen, vsude narazíte na premade team ktery vas smete když se prihlasite jen tak na random. Batlegroundy me bavili ted nema cenu se prihlasovat. Musíte mít kvalitní tým jinak nemate šancu.
    Kdysi byla sranda alespoň s levelem 80 zabíjet nooby ted je svet prazdnej a to jsem platil už jednou nebo dvakrat presun charu na jinej realm.
    Proste wow pomalu umíra.
  • super miluju tyhle ingame videa *4*
  • Rorschah
    Co se týče článku ... nedávno tu padla zmínka o tom,že blizzard chystá "nástupce" Wow... tak mě napadá, že neustálé vydávání patchů má za úkol už jen vytřískat co nejvíc prachů z umírajícího titulu.. smutné. osobně jsem strávil u Wow nemálo dnů čistého hracího času :) jenže sledovat, jak s každým patchem přichází neustálá recyklace a zjednodušování do stylu children-clicky clicky, mi zvedá kufr a prodlužuje čas strávený u filmu nebo malířského plátna než u wow ...
    • Jedině stebou můžu souhlasit. Wowko od wotlk šlo do uplný prd*** už jen tim že to šel hrát 13letej kluk co to hraje tejden a měl full pvp set za tejden a ještě dával za op paladina z 3 tlačítkama. Hranim Cataclysmu jsem si připadal jak na nákym Giga Funu.
      • Rorschah
        tak tak .... BC se jeste dal, wotlk to rozkopal ... a ostatni jako kostej... si rikej co chces, ale na wotlk jsou raidy stupidne jednoduche ....
      • Tushan
        OP pala z 3 tlačítkama ??? tak se mě zdá že 13letej kluk si tady tak ty *8*
    • Drom
      1) "nastupce" WoW jeste ani neni oficialne oznamen a vydani muze byt klidne za 2-3 roky
      2) WoW jeste neni tak stare, napr. everquest uz ma pres 11 let a stale se za nej plat1 mesicni poplatky a vychazeji na nej datadisky
      3) tohle je business, ne nejaka indie scena. Kazdy dolar se pocita a jen hlupak by se vykaslal na jednu z nejhranejsich MMO vubec.
      • kostejnesmrtelny
        Navíc mele kraviny s tím zjednodušováním. Zjednodušování je určitě ten důvod, proč půlka komunity začala po vydání Cataclysmu ječet "OMG nerf heroics".
  • Pecka jako vždy... ! :)
  • Tushan
    nedávno jsem si zase zapařil wow ale už mě to nebere *9*
    nic mě tam nepřekvapilo ani nenadchlo takže se již nehodlám vracet
    ale rád budu vzpomínat na ty pěkné chvíle které mi dalo
    • hej hej :) taktez uz cistej mozna ted nekdy to bude i rok, ale na tu dobu rad vzpominam :) Guildsrazy progressy apod. :) no radsi nebudu moc povidat nebo dostanu zase slinu
  • S Wowkem už jděte nikam ! Je to píčovin* pro nerdy !
    • IWKYN
      Tady někdo odhlídnul od Witchera nebo ME....
    • Jazz
      +1.337
  • Bliss
    Starej dobrej Classic...tohle už neni ono.
  • skoda ze uz neoddeli pvp od pve, takto furt nekdo breci, ze je lepsi ten class a doplaci na to lidi co chteji chodit pve a nejaky balance jim je u ****** nebo by stacil nejaky server kde se decka muzou rezat od rana do vecera a ostatni budou mit klid
    • Myslím, že ti PvE hráči brečí ještě víc. Že maj malé DPS, malý Heal všechno... Bude se brečet vždy... Rozdělit hru na PvE a PvP je hloupost, bohužel už to začalo viz Colosus smash...
    • kostejnesmrtelny
      Moje řeč.
  • Zajímavé, že o Lineage II se tu téměř nikdy nepíše a o WoW co chvilka. Čím to bude?
    (Pokud by chtěl někdo argumentovat tím, že se to moc nehraje, tak v Rusku a Jihovýchodní Asii je to velmi oblíbená hra a počtem hráčů se nejvíce přiblížila WoW)
    A zrovna teď se chystá poměrně velký a pro L2 dost přelomový update.
    • Z Wowkem jste všichni trapní !
      • Drom
        a to vis, ze Garbus je postava z WoW? *1*
        • Jo... ? Já vim že je to jen typ auto ale to zas nevýš ty... *1* *1* *1*
          • Drom
            tak si nastup do toho svyho auta a odjed si smer azeroth *3*
          • a ty zase nevíš vůbec nic o českém pravopise ... :)
            • Ale něco jo :D *2*
    • ales.smutny
      Já se přidám k Petrovi. Já L2 také hrál cca rok a ačkoliv je to skvělá hra, i na MMORPG má extrémní nároky na čas. I proto jsem ji přestal hrát a myslím, že bychom museli mít jednoho člověka jen na L2:)

      Druhý problém je pak samotné PR. My o WoW nějak extra nepíšeme, leda když vyjde třeba Cataclysm a nebo se hra nějak prezentuje. Tenhle trailer je pěkný a je to pod dlouhé době zpráva o WoW. Rád bych podotkl, že se tu o WoW skutečně NEPÍŠE "co chvilka". L2 má problém s propagací, ačkoliv je to dle mne společně s Guild Wars kvalitativně špička MMORPG (každá díky jinému), ví o něm a jeho kvalitách a světu málo lidí - a je o i o tom, že servery a to i ty světové, dostávají málo infa, dokonce i ty na MMORPG se specializující.

      A jestli máme informovat o každodenních/ týdenních událostech a drobných změnách díky patchům... to je jen pro ryzí fanoušky, kteří v tom světě tráví každý den a z důvodu právě toho časového vytížení se v redakci nenajde nikdo. Je to logisticky nemožné.

      Ale jak píše Petr, pokud si na to někdo troufne a umí psát...určitě by komunita byla ráda. Na druhou stranu, většinu tohoto infa už komunita dávno ví s předstihem a ty ostatní moc nezajímá. A jsme zase jen u pěkných trailerů a případných vedlejších témat, jako je výzkum na základě MMORPG.
    • sleepless
      Důvod je jednoduchý, nemám lidi, co by o tom psát mohli (víc to hrál jedině Lukáš a ten je dost vytížen něčím jiným)...pokud pominu spíše obecnější zpravodajství viz tahle novinka. Jestli si na to někdo troufne a umí alespoň trošku psát, tak kontakt na redakci je v patičce stránky.
      • MrSanta
        Když už jsme u té redakce - jsem slepej, nebo tu nikde nemáte nějaký klik, kde by si člověk mohl přečíst složení redakce a nicky jednotlivých členů redakce ve fóru?
        • sleepless
          Nemáme, ale chystáme - to znamená brzy, ne za rok :)
          • MrSanta
            Super. Udělal jsem si screen, takže teď můžu přesně změřit délku časového údaje brzy *1*
    • kostejnesmrtelny
      Nabízí se odpověď: poněvádž nejsme v Rusku ani jihovýchodní Asii *5*
      • Kostej, takovou odpověď jsem přesně čekal. L2 má velkou fanouškovskou základnu i v NA/EU. Bohužel jsou to ale freečkaři. To Rusko/Asie bylo psané jako pohled na oficiální servery.
        • kostejnesmrtelny
          Jasně, však já to taky nemyslel smrtelně vážně *3*
          Seriózní odpověď ti myslím poskytl šéfredaktor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit