Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Ze svaté čtveřice tvůrců dialogů, scénářů, co pracovali na GTA sérii odešli hned tři: Dan Houser, Lazlow Jones a Michael Unsworth. Zůstává tak pouze Rupert Humphries. Už to může značit, že GTA VI nebude to, co od hry očekáváte.

  • kdybych tady napsal jak si myslím že to funguje tak mě tu smažou. Prostě to ber tak že toto je reklamní server a financovaný je z reklam, ne z příspěvků čtenářů.

    BTW, před dvěma dny vyšel Svarog's Dream, pokud chceš podnět

  • přiznám se že jsem žádné GTA nikdy nehrál. Sandboxy mě nikdy moc nelákaly. Na videích to vypadalo jako že cíl hry spočívá v přejetí civilistů na ulici autem. Přišel jsem o hodně?

  • jindra.veliky

    Já doufám, že si to vezme tu pomalost a realističnost z RDR2, ale to asi R* do takový mnohem víc mainstream značky neudělá. Jako se jim to povedlo mezi GTA SA a Iv

  • Prave a proto se venuje cas hram, ktere vyjdou az za nekolik let. To je ostatne jeden ze zlozvyku, ktery pretrval z dob, kdy her vychazelo opravdu malo.

    A co se tyka tveho navrhu, abych daval redakci podnety, tak ja bych byl rad, aby to bylo presne naopak a redakce davala podnety o novych hrach me.

  • Když vidím ten hype (skoro 100 mega shlédnutí traileru za den atd), tak si říkám, že už se asi od Rockstaru nikdy nedočkáme ničeho jiného než GTA. Take2 je nenechá. Sbohem Arthure, Johne, Jimmy, Maxi.

  • Je to škoda, Trevor je správnej maniak a jedna z nejlépe napsaných postav Rockstaru - pod vším tím nánosem psychopatismu a morálního bahna je také strýček Trevor kterému záleží na Jimmym a Tracey. 

    Ale chápu že to některým lidem připadá až příliš ulítlé, upřímně kdybych na notu série GTA nenaskočil na základce když vycházelo San Andreas a snažil se k ní prokousat až s novými díly..... (pochybuji že by mě San Andreas v konkurenci dnešní grafiky/mraky jiných titulů oslovilo takovým způsobem že bych byl paf jako před téměř dvaceti lety když vyšlo .... vážně už skoro dvacet let  :')  ......tak by mě celá série asi taky nejspíš neoslovila.

    Proto na díly po SA koukám bohužel trochu s povýšeným despektem, jelikož moje dětství se San Andreas už asi žádný díl nepřekoná  :') jedině super jestli to takto budou mít mladé generace právě u GTA6.

  • Hidden

    No a? Pokud te dane clanky nezajimaji, necti je. Pokud ti chybi obsah ohledne soucasnych her, dej redakci podnet a treba seznaji, ze stoji za to se jim venovat. Her vychazi takova tuna, ze se neda pokryt uplne kazda.

  • Mozna by bylo fajn, prestat resit hry, ktere mozna vyjdou za 2 roky a venovat se tem soucasnym. 

    Dalsi clanek dneska o hre Dragon Age, ktera bude teprve v roce 2024 oficialne oznamena...

  • vonTossis

    Čtyřku jsem nedohrál, pětku jsem nedohrál ani zdaleka a předpokládám, že stejně to budu mít se šestkou. Určitě to jsou výborné hry,  jen stejně tak určitě nejsou pro mě. Zkrátka mě nebaví. Ale zase to zkusím. :-) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit