Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám že je začíná dostihovat stejná situace jako se stalo SONY s VITOU...skvělej HW trpící nedostatkem her.
    • Vojta_Ilavsky
      Navíc po posledním updatu prý nejde ani X360 ovladač.
      http://www.reddit.com/r/nvidia/comments/3dhmom/so_my_360_controller_no_longer_works_on_shield_tv/
  • radeji nic, proc si kazit zazitek z hrani hrajte na poradnem hernim PC
  • NEW 11 (anonym)

    No hele já někde četl, že při hraní náročných her se vybíjí i když je zapojený na nabíječku, nevím co je na tom pravdy

    12.5. (1 den)

    Nejde reagovat, tak to prihodim sem...

    Jestli se vybiji, to nevim. Nepozoroval jsem. Spis bych řekl, ze se nenabiji a vse jde do vykonu. Hral jsem na tom maximalne tak 4-5 hodin v kuse HL a Trine při zaplem nabijeni,ale kolik bylo před a kolik po tom, to fakt nevim. Navíc jsme mel zaply konzolovy mod, ne mirror, takze tablet uz sam o sobe nesvitil...
    • já to četl u nějaký uživatelský recenze teď jsem si jí našel na alze, takže se asi při normálním hraní nebo mirror modu vybíjí, ale stejnak to jde, z recenzí na youtube jsem slyšel že naopak na přehrávání fullhd videí má výdrž skoro dvojnásobnou než na hraní
  • martyEF
    Androidu v něm se nebojte nvidia si čistej android upravila zoptimalizovala a dala tam svoji nádstavbu, zatím co známej má s nexusem7 problém s novým androidem tak tady bez problému a co se týká vybíjení ikdyž je v nabíječce tak tohle už taky řešili nějakým updatem, fakt je ten že nvidia se o něj docela stará a věří mu a poprávu... není teď lepší herní tablet na trhu a mezi obyč tablety je taky někde na topu...
  • Horst_Fuchs
    Není to vůbec špatný, ale dokud je to s baterií tak, že stačí maximálně na 4 hodiny hraní náročnějších her, na který je tahle věc primárně dělaná, tak díky nechci. Leda zadarmo. *2*
    • On vlastne tvuj Ps4 nebo xbox vydrzi na baterku mnohem dyl a nemusis ho mit v elektrice kdyz hrajes ackovy hry. Dej si za ten koment facku...
      • new 3DS s 5000mAh akumulátorem výdrž téměř 16 hodin, zdroj forbes, doufám, že si dáš facku už jenom minimálně za to, že srovnáváš mobilní zařízení a konzole, která ani nemá akumulátor *6* (ps nejsem konzolista, ale nemám rád když někdo srovnává hrušky s jablky pro podpoření svého "argumentu")
  • A pak se ma prodavat ps vita!Jdu to nahlasit sony,nintendu,atd.At si tenhle tablet jde svoji cestou,a nekrade hry,ktere teto platforme nepatri.
    • Napiš sony, ať proboha umožní spárovat ps3/ps4dualshock s Vitou a ne nějaký virtuální R2/L2, které jsou nepoužitelné a pak nebude potřeba obcházet remote play přes tablet, ale stejně už jsem si zvykl na 8palců *3*
      • Uz je v priprave.
  • dobry typy
  • Též jsem si tento tablet zamiloval, nedávno jsem si na něm zprovoznil upravený PS4remotePlay a funguje to bezvadně se shield controlerem. Zážitek a ovládáni je 100x lepši než přes původní PSVITU.Díky rychlému tegra GPU a 5GHz wifi to jede svižně 60fps.
    Takže když mi žena okupuje televizi s PS4, můžu Bloodborne vesele pařit na tabletu. *14*
  • Jack1947 raději si přej tablet na CherryTrailu nebo i obyčejný Baytrail tablet ti nabídne dleko více než Androidácký Shield
  • O shieldu uvažuju hodně dlouho, hlavní důvod, proč ho ještě nemám nejsou finance ale android, proč dávat na herní tablet tenhle paskvil? Streamování moc nevyužiju, to si radši sednu k PC naopak bych uvítal možnost nainstalovat si tam steam/origin/uplay a mít možnost pařit mimo dosah netu, jestli ten nástupce bude taky na androidu, tak si ho klidně nechte, je to naprostý nesmysl, asi jako herní notebook od applu *7* ale z toho by šel aspoň udělat hackintosh
    • JezboX
      A v čem tě omezuje Android při hraní her? Moje zkušenosti s Androidem jsou, že čistý instalace Google jsou v pohodě a pořád svižný. Většinu zmršeností dodávaj výrobci telefonů s jejich eyecandy srancema, že zaberou přes půl paměti telefonu. A co by tam podle tebe mělo bejt když ne Android? Podle toho co píšeš by jsi chtěl tablet s x86 architekturou a Windows což na trhu je jen nevím jak jsou na tom s připojením gamepadu.
      • I ty instalace přímo od googlu nejsou nijak rychlý, z počátku možná ano, ale po měsících používání rozhodně ne. Mám nexus 7 už přes rok, a že by to bylo nějak extra svižný, to se mi nezdá.
      • No android mě omezuje tím, že všechny hry mám na PC a spoustu z nich jsem ještě nehrál a výběr her na Shield je dost ubohý a kromě minecraftu a pár adventur mě neláká ani jedna z nich. Na shieldu se mi líbí výkon, stereo repro, stylus, dobrý display, to všechno je zabité OS, který nebyl určený na hry a výběr je mizerný většina her jsou indie srágory

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit