Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na otázku co nás čeká a nemine bych jednoduše odpověděl šeď a nuda. *5*
    • He7he
      či-li ho*no...
  • mne na tom vadí ty homosexualne vypadajíci charaktery (i ten trpaslík vypadá jak gay) a megatrapný príbeh a dialogy. ale jinak by to mohla být dobrá hra, souboje by mohli bavit. tak nevím budto tam mají same teploše nebo to ridi žena jinak nevím... *7* treba ten účes toho inkvizitora, čím by to asi delali když v te dobe ješte nevynalezli holící strojek a ta obnažena trpaslíčí hrud

    https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
    • Když si vezmeš, že v Americe hrají RPG o trochu víc než 50 % ženy - nedávno o tom byly nějaké statistiky, tak se nediv, že ve hrách tohoto typu cílí i na naši hezčí polovičku:) ...a vkus je prostě různý. Mě teda Varrick vůbec teple nepřipadá. Ale máš pravdu, že některé postavy jsou divné. Solas je prostě hrozný. Tuto postavu mohli udělat líp. A škoda, že blackwall vypadá spíš jako nějakej trpaslík, rozhodně to není žádný archetip mužnosti... Takže částečně s tebou souhlasím. Ale jinak třeba to, že je to barevný, mi vůbec nevadí. Naopak. Mám pocit, že temných, šedých a hororových her je jako máku. Ale hra jako je DAI s propracovaným příběhem, pohádkovým fantasy prostředím je jedinečná. On line hry mě nebaví, tam se takové asi najdou, ale mluvím tady o singleplayeru, takže ty nepočítám.
      • zas tak jedinečná ta hra není. Nevím kolik RPG už jsi odehrála, ale takových fantasy her je spousta. Jen z doby posledních pár let uvedu hry co jsem hrál a co jsou na PC
        Drakensang 1
        Kingdoms of Amalur
        Dragon Knight Saga
        Risen 1
        Neverwinter Nights 2

        některé z nich jsou na 100 hodin herního času
        • 99% co DA3 zkusili, a odehráli alespoň pár hodin ti řeknou, že je to velmi vyjímečné rpg, a právoplatně je označován jako hra roku 2014, které je schopné konkurovat (možná i porazit) tak skvělé rpg jako třeba Skyrim :)
        • Z her které jsem hrála + moje subjektivní hodnocení:
          Risen 2 5/10 ,Zaklínač 9/10 ,Zaklínač 2 10/10, Dragon Age 10/10 ,Dragon Age 2 9/10, Torlight II 6/10, Van Helsing 5/10 nedohrála jsem, nebavilo, Darksiders II 5/10 - nechytlo mě, odehrála jsem jen začátek, Mass effect 10/10, Mass Effect 2 10/10, Mass Effect 3 ...hraju teď ...10/10
          jiné hry, co jsem ještě hrála:
          Sim City 8/10, Sims 4 5/10 - velmi rychle mě to přestalo bavit, málo obsahu, Might and magic V a VI 8/10 - ale nedohrála jsem, kvůli obtížnosti..je to nevyvážené....přesto si VII asi koupím, Kings Bounty 8/10, Sherlock Holmes : CP 7/10 za češtinu, nebylo to špatný,Child of Light 9/10, Civilization V 5/10 - není to můj šálek kávy, vydržela jsem to hrát jen chvilku a nebavilo -i když hra asi není špatná
          vždycky hraju hry v češtině...DAI je jediná hra u které jsem ochotna udělat výjimku, protože mě nic jiného nezbývá...pokud bude sbírka na češtinu, hned bych přispěla...protože mě to opravdu mrzí, že hra v ČJ nebude:((((
          Takže mě třeba mile potěšilo že bude překlad Divinity, takže to mám také v plánu hrát:)
          ...jinak se všem omlouvám, za ten dlouhý seznam, chápu, že většinu to nezajímá, tak sorry:)
          • Slušný seznam her :) .. Myslel jsem že mám nahráno hodně ale některé hry jsem ani nehrál :D .. Mimochodem kdybys chtěla hrát ME3 multiplayer klidně bych dal nebo bych rád mrknul na tvuj svět v Keepu :) .. a ohledně češtiny sbírka určitě nebude, čeština možná bude ale bez povolení nebude pro veřejnost bude jí mít pouze překladátorský tým, pokud bys chtěla mužeš se připojit ke skupině Marka Tvrdého ohledně Dragon Age https://www.facebook.com/dragonageczech
            • poslala jsem žádost
            • Asi nezjistil
            • Nebo peč na to přidej si mě ty, Fondragon
            • připoj se do tě skupiny na fb co jsem poslal podle toho to zjistím :)
            • Kam můžu napsat Nick , tady ho nechci psát, nechci mít nevyžádané zprávy
            • Máš naprostou pravdu .. jen je husté že prostě i Marka Tvrdého hejtovali za to že chtěl udělat překlad do vánoc s pomocí profíků za 400k pokud by to šlo a měl povolení to zveřejnit ... na češtine pokud to opravdu technicky pujde by se pracovat mělo ale dokud nebude povolení nepujde na veřejnost .. Marek nikdy za překlad peníze nechtěl ani nebral a stejně dostane hejt jako žádnej jinej tým :D .. no to nebudem řešit dej mi prosím svuj nick na Origin, tam pkecáme víc :)
            • Jack1947
              Nechci znít, jako netolerantní člověk nebo ták ale nedovedu si představit, že bych neuměl Eng respkt nerozuměl angličtině... to bych nemohl hrát hry. Jak už jsem jednou jasně, nerozumím všemu ale většinu jo. Zároven je mi líto těch lidí, co nemůžou hrát bez čestiny... fakt.

              Díky 90 léta a satelite, Cartoon network a především hrám ( no jasný škola asi ani ne no, to jsem taky chodil na placené kurzy angličtiny od 7let... )

              Ono se to hodí dost i online, prostě pokec ve hrách s lidma. Pokud ale někdo dělá tu práci... tak klobouk dolů. Vážit si takových lidí... prostě respect,největší.
              Stejně jako i těch co překládají třeba filmy korejské a jiné asiatské kinematografie.

              Např. Díky nim se může, i můj fotřík kouknout na film i v eng, mne by to nedělalo problém. Prostě třeba si takových lidí vážit.

              Ovšem když je k nějaké hře čédina, dám si to radši s ní koneckonců - ME bylo v cz celkem fajn.
            • Zatím jsem v ME3 teprve na začátku hry, k multiplayeru jsem se ještě vůbec nedostala, já ani nevím jak se multiplayer hraje, protože jsem žádný nikdy nehrála. Ale až se tam dostanu, tak si s tebou ráda zahraju:)
              Já doufám, že to povolení češtiny dostanou. Moc bych si to přála. Naprosto nechápu, že se najde někdo kdo češtinu sabotuje. Mě je úplně jedno, jestli si za tu hru někdo vezme 400 000Kč nebo nic. Ať si vezme klidně i 3 miliony, prostě každýmu to přeju za tu práci a snahu něco pro ostatní udělat. Proboha dnes zadarmo může dělat jenom opravdový světec. A každému kdo si vezme překlad na starost, tak přeju co největší výdělky a budu mu neskonale vděčná! Je to tak nesmírně nevděčná práce a někteří lidi nemají vůbec soudnost, dokáží jen blbě pindat a kritizovat. Každý inteligentní člověk, který si jen trochu dokáže vážit lidské práce drží hubu a krok a je rád, že bude mít češtinu doma. Jasně spousta lidí, kteří si chtějí pohonit na těch méně nadaných svý ego řekne, tak se naučte anglicky. Jaká škoda, že se dnes už téměř vytratila nějaká tolerance:( ..a úcta k práci druhého.
          • jsem si jistý, že DAI dříve nebo později někdo přeloží, ale to se ti asi nebude chtít tak dlouho čekat, co?
            Podle toho co píšeš se ti líbí hry od Bioware. Tak to si rozhodně zahraj Knights of the Old Republic. Je to dle mého nejlepší z těch Bioware her, lepší než Dragon Age, lepší než Mass Effect. Jade Empire je taky hodně dobré
            • @virgi
              myslím tuto hru
              http://games.tiscali.cz/recenze/sw-knights-of-the-old-republic-recenze-51069

              ne to MMO se stejným názvem

              Já skoro nikdy hry nehraju víckrát než jednou, ale toto jsem hrál hned 3x. A ten zážitek když to hraješ poprvé je nazapomenutelný. Ale přeci jen ta hra už je 10 let stará, tak nevím jak se ti bude líbit grafika. Rozhodně ale trvám na tom, že ten příběh je lepší než u DA a Mass Effectu a hra je plně v češtině
            • To máš pravdu, čekat bych nevydržela. Ale asi tu hru budu hrát hodně dlouho, protože určitě ji nedokážu hrát bez slovníku, takže to mi bude asi dost podstatně kazit zážitek ze hry. V každým případě pokud čeština někdy bude, tak si ji zahraju znovu s češtinou. Bylo by skvělé, kdyby se našel nějaký dobrý člověk, ...ach jo. Jinak dík za tip, i když si nedovedu představit, že by nějaká hra byla lepší než DA, ME nebo Zaklínač. Ale tu hru prubnu, pak ti řeknu, ju:)
        • Které z nich dosáhli tak obrovského lore (11k stránek na wiki, 4 komixy, film a několik knížek) jako má Dragon Age .. tady nejde jen o hru ale o celý lore proto to hraju a hrát budu zajímá mě co se v tom světě bude dít dál co se mění co jak dopadne (proto to dohraju i kdyby ta hra byla fakt hrozná což si nemyslím) a podobně to mě moc nezajímalo ani u jednoho z těch rpg který si vypsal (hrál jsem všechny až na Dragon Knight Sagu) .. Dragon Age umí fakt zaujmout a hodně toho záleží i na tom co uděláš ... to Dragon Age dělá Dragon Agem .. myslím si že hra bude opravdu přeplněná contentem a bude co dělat a bude luxusní :)
          • zas bych ten svět DA tak nepřechvaloval, svým způsobem zas nic extra není. Lore v DA se nemůže vůbec rovnat lore ve Forgotten Realms, kam patří zminovaná hra Neverwinter Nights 2 a kam patří i všechny starší hry od Black Isle Studios (Balury, Icewind Dale, Planescape Torment).
            Můj názor třeba je, že NWN2 + Mask of the Betrayer byly lepš hry než oba DA, a pravděpodobně i Drakensang byl lepší. Drakensang je zase založený na německém světě Das schwarze Auge, který má taky obrovský lore a několik předhozích her - Stíny nad Rivou

            http://www.arkania.cz/

            jinak jsem četl tu první knihu od Gaidera (Dragon Age - Ukradený trůn) a byla to hodně podprůměrná fantasy. Na Salvatoreho knihy o Drizztovi z prostředí Forgotten Realms to vážně nemá
            • Když miluješ.. není co řešit :)
      • On ten Solas je ruzny ... na některých screenech vypadá fakt hrozně (http://38.media.tumblr.com/43ec76cc4c49cfe7b5a4a93e74be3437/tumblr_ne2imzzOBN1r5f630o1_500.jpg)
        ale nedruhou stranu na některých vypadá dobře
        ( http://38.media.tumblr.com/50cd770064ea3bd43afa994c3eecf63e/tumblr_neivdhJoLi1sip22jo1_500.png
        a
        http://33.media.tumblr.com/ebc916cfb6f193c5a493291605c7ad55/tumblr_nedaz6evQs1r5f630o1_500.png )
        • Mě přijde, že je hrozny na všech mimo té poslední ...tam má kapuci, takže ta je v pohodě:)
          • Ale i tak má po Cullenovi největší fanouškovskou základnu což je hustý :D
            • To je zvláštní, přísahal bych, že nejvíce fanoušků z nových postav má Sera...
            • U Cullena to chápu:))...ale u Solase....tak to jsem v šoku:)
  • totot dostane 6/10 a budete rádi.
    • DA2 dostávalo taky 6/10 a nakonec jsem si tu hru užíval. Takže ať už bude recenze jakákoliv, tak já si tu hru zahraju
  • Mam plne zuby systemu tychto questov. Ja ked si predstavim quest tak niekto povie, ze ma nejaky problem a je na mne ako ho vyriesim alebo trebars este zhorsim... Ked mi niekto povie ze dedinu zuzuje nejaky netvor, tak je vcelku logicke ze si niesu isti co zabija, nevedia kde to je a ani ako to vyriesit... PRETO MAJU PROBLEM a JA MAM QUEST...
    V hrach v poslednej dobe ale taky "quest" vypada tak ze vam kazdy povie PRESNE co je to za potvoru, kde ju najdete, rovno do mapy krizik, ako GPS suradnicu presne na meter a do toho este OOO ANOOO NEMA RADA OHEN A JE NACHYLNA NA STRIEBRO... tak z mojho questu sa stava poslickovanie.... viem kde PRESNE mam ist, ze to je VELKY MEDVED a ze ho zabijem nejakou striebornou kudlou alebo usmazim fireballom... a ked to spravim vsetci su happy... akoze sorry a o tieto questy nemam zaujem.... CHCEM OBJAVOVAT, TRAPIT SA TROSKU kym nieco najdem, pripadne ako situaciu vyriesim... ale toho sa v tejto hre ocividne nedockam
    • tak když to vesnici neco terorizuje tak asi vedi co to je ne? jinak to co popisuješ tu bylo pred 20 lety jmenovalo se to fallout 2 ale dneska by to už nikdo nehrál, takové principy jsou prekonany a je to zastarale. dneska když ma nekdo realny život, tak chce quest vyrešit za chvilku a ne se s tim trapit hodinu
    • Treba v Divinity original sin je to, jak pises a to je nova hra. Mi prijde, ze nekdy v tom qestovym okne je napsany to, co sem udelal. Ale uz ne to, co mam udelat *1*
      • Divinity byl zas opačný extrém. Občas jsem byl nucen podívat se do návodu, protože mne nebavilo hledat, kde jsem přehlédl malinkaté tlačítko.
    • to co popisuješ byl naprostý zabiják Skyrimu. Kdyby udělali Skyrim bez těch šipeček, tak by ta hra byla o dvacet procent zábavnější
      Pokud jde o DAI, tak nesud noc před večerem. Nikdo to tu zatím nehrál.
      • species
        Takova hra ale uz existuje, rika se ji Morrowind. Skyrim je nejhorsi hra TES serie a to pocitam i 1-3 kde dvojka nesla prvni pulrok ani dohrat.
        • Jack1947
          Co potom ten TESO, ten si zaslouží mít ve jméně? *15* *4* *5*
        • Morrowind byl užasný. Koupil jsem si ho v USA o letních prázdninách (jako student na výměnném programu). 5 týdnů těžkého paření to jistilo, nakonec jsem zabil i Viveca :-)
          Souhlasím, že Morrowind byl nejlepší, ale myslím že už tenkrát trpěl těmi neduhy, co i pozdější TES hry - ten svět byl sice obrovský, ale svým způsobem dost prázdný, a taky člověk si mohl vycvičit všechny vlastnosti na maximum, tj. stát se šéfem guildy válečníků, mágů, zlodějů atd. Kdyby ty skilly byly omezené, tak ta hra by měla lepší replay value.
          Oblivion byl lehce nadprůměrná hra a Skyrim už mě vyloženě nudil, takže jsem ho ani nedohrál.
          Přitom ty hry mají promarněný potenciál, mají totiž většinou parádní svět, parádní grafiku, parádní engine. Jen ty RPG prvky, příběh, systém skillů, herní mechaniky většinou stojí za houby. Kdyby Bethesda skombinovala svůj technický skill s herními návrháři z Bioware, tak by vznikla dokonalá hra

          BTW, on existuje mod Morrowind Overhaul. S tím vypadá Morrowind naprosto skvěle, uplně jiná hra. Mění jen grafiku, ne hru.
          • Toto je presne moj nazor... do bodky...
            Vela ludi vyhlasilo SKYRIM za hru roku, RPG 10rocia... podla mna je to fail... ako hovoris PREMARNENY POTENCIAL... bolo by to naj hra na svete ak by sa odladili veci co si spominal...
          • species
            Ja morrowind miluju, jendo z mych nejoblibenejsich RPG, Overhaul sem hral tusim ve verzi 3.0 a uzil jsem si to jako poprvy.

            Proste ten pocit kdy musis hledat v journalu, poslouchat co ti NPC rikaji, zadny fast travel, zadny sipky.

            Neduhy to samozrejme melo, treba melee combat je ze zacatku totalne na palici, to ovsem nic nemeni na tom ze je to nejlepsi TES hra a ta dumb down kravina co te tahne za rucicku jmenem Skyrim si ani nezaslouzi TES ve jmene.
      • Nemozem inak ako absolutne suhlasit... Skyrim som hral potom bez mapy, bez fast travelu, bes enchantingu, bez companionov a mal som par pravidiel, ktore este hre pridavali trochu na obtiaznosti...
        Niesom zase taky magor aby som kazdu hodinu pil, a by som musel ist kazdy vecer spat ako v "reale" ale aj tych par pravidiel spolu s iron man modom hre pridali na atraktivite... Pre mna bohuzial ale stale hra len mierne nadpriemer, kvoli strasnemu mnozstvu bugov, ktore nielenze nicili ponorenie sa do sveta ale casto priamo hratelnost alebo funkcnost... Umrel som mnohokrat uplne nie mojou vinou, mnoho perkov nefungovalo a kedze som to hral na x360 community patchu sa nikdy nedockam....a okrem toho vzdy ked si to chcem zahrat mam v hlave jedneho jaka, ktory sa prechadzal po dome BOKOM vo whiterune na ktoreho si spomeniem a to ma vzdy odradi...
        • dobrej byl ještě ten co přidával to že hráč venku v noci ve vánici mrznul, nebo když nedej bože spadl do vody tak se musel rychle běžet ohřát, takže už žádný koupačky v Solitude *4*
      • ve Skyrimu na to existuje mod, jmenuje se No GPS Map nebo tak nějak a máš pravdu, je to s ním hned o dost lepší
  • novej trailer https://www.youtube.com/watch?v=m8EP7SzQw2Y&list
    • tento trailer se jim poved, hezký:)
    • ty krávo, tak ten dabing je něco opravdu otřesného
  • Krescz
    naznačil obsah.....bude tam drak, trpaslík a chalan na koňi...všichni vám moc děkujeme za info...opravdu smysluplný příspěvek *7*
  • Těším se, a to velmi.Hry od Bioware byly vždycky top a skvělý kompromis mezi hardcore RPG a přívětivým systémem pro ty, co mají rádi, když hra odsýpá.
    O jejich příbězích můžete říkat spoustu jedovatých věcí o předvídatelnosti a plochosti, ale vždycky mě vtáhly do herního světa a nepustily.
    Je mi třiatřicet a přečetl jsem stovky a stovky fantasy a sci-fi knih od klasiky až po brak a ano, dostal jsem se do fáze, kdy po přečtení pětiny knihy jsem bez problémů říct jak co dopadne a kdo je kdo. Mám kvůli tomu přestat číst? Ne, stejně jako nepřestanu hrát.
    DA:I vypadá skvěle, postavy budou výborně napsané (i když jak to vypadá tak ne vždy výborně nadabované XD ) a budu je nenávidět nebo milovat podle toho, co autoři zamýšleli.
    A pokud se budu opravdu moct toulat po Thedasu (konečně!) tak jak slibují, pak se vsaďte, že prvním projetím strávím mnohem víc než sto padesát hodin.
    • Ja ti prajem aby to bolo fajn ale spytam sa toto:

      Chces stravit 150 hodin v hre, kde uz po 15-20 hodinach nebude ziadna vyzva? Kde vsetky lokacie budu dopredu zname a pojde len o to aby si nieco dorobil alebo niekoho zabil na mape kde uz mas vsetko vyznacene? Chces stravit 150 hodin v hre objavovanim kde vlastne nieje co objavovat... ta hra je genericka, stale sa nieco opakuje, nepojde o nove vyzvy ale o rovnake stupidne questy, ktore aj to malo co mali co ponuknut je uplne zabite pritrublym system ze VSETKO JE DOPREDU vysvetlene a vyznacene...
      • All HAIL Fluffy... Time traveling god from future.... He who knows all that is and all that will be....BOW and gaze upon his glory and divinity.
        • :D funny, ak hra bude dobra nic som nepovedal, ale vela veci vidno z gameplayov... a ak dobra nebude, ani sa mi nebude chciet povedat... HOVORIL SOM TO :D
          • Ty fakt nejsi normální :D .. přestaňte lidi soudit hru, kterou jste nehráli je to trapný a pokud se ti hra nelíbí tak to jde vyjádřit slušně a normálně a nebo vubec nepsat :D .. z gameplaye poznáš akorát to jak vypadá grafika a jak vypadá bojovej systém nic víc .. nejdelší gameplay je snad hodina ... a i tam je vidět prakticky nic ... tak fakt netuším co soudíš ... grafiku? soubojovej system? stylistiku hry? nebo prostě jen chceš hejtit? Nechápu fakt nechápu suď hru až si ji zahraješ a až vyjde ... protože nic nevíš bez toho prostě :D nevíš jakou bude mít atmosféru jak na tebe bude pusobit prostě nic
      • Ty jsi to už hrál?
  • tak dle ohlasů se jedná o fetchquest-fest prokládaný minutovými loading screeny mezi zónámi... odtud asi hoši vygenerovali těch 150 hodin contentu

    když k tomu přidám neskutečně hnusný a plastově vypadající look celé hry a neinvenční brakové pisálectví vedené Gaiderem, vychází mi z toho těžkej propadák

    snad to krachne a Bioware se konečně položí
    • Pochybuju, protoze spousta lidi to koupi uz kvuli znacce a ocekavani. Malokdo si pocka na poradnou recenzi a rekne si do toho opravdu nejdu.
  • I kdyby to byla nejlepsi pecka roku (jako ze vubec neni), EA podporovat nebudu
    • Pecku bys potreboval spis ty, aby ses probral z te dimenze, kde si vyvojari drasaji prsty do krve o tve dvere a s ziletkou na zile te prosi, aby sis hru koupil:-P
      • já EA taky podporovat nebudu.. tak to už maj o dva litry míň
  • Bez first day DLC nekupuju ani omylem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit