Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    naznačil obsah.....bude tam drak, trpaslík a chalan na koňi...všichni vám moc děkujeme za info...opravdu smysluplný příspěvek *7*
  • Těším se, a to velmi.Hry od Bioware byly vždycky top a skvělý kompromis mezi hardcore RPG a přívětivým systémem pro ty, co mají rádi, když hra odsýpá.
    O jejich příbězích můžete říkat spoustu jedovatých věcí o předvídatelnosti a plochosti, ale vždycky mě vtáhly do herního světa a nepustily.
    Je mi třiatřicet a přečetl jsem stovky a stovky fantasy a sci-fi knih od klasiky až po brak a ano, dostal jsem se do fáze, kdy po přečtení pětiny knihy jsem bez problémů říct jak co dopadne a kdo je kdo. Mám kvůli tomu přestat číst? Ne, stejně jako nepřestanu hrát.
    DA:I vypadá skvěle, postavy budou výborně napsané (i když jak to vypadá tak ne vždy výborně nadabované XD ) a budu je nenávidět nebo milovat podle toho, co autoři zamýšleli.
    A pokud se budu opravdu moct toulat po Thedasu (konečně!) tak jak slibují, pak se vsaďte, že prvním projetím strávím mnohem víc než sto padesát hodin.
    • Ja ti prajem aby to bolo fajn ale spytam sa toto:

      Chces stravit 150 hodin v hre, kde uz po 15-20 hodinach nebude ziadna vyzva? Kde vsetky lokacie budu dopredu zname a pojde len o to aby si nieco dorobil alebo niekoho zabil na mape kde uz mas vsetko vyznacene? Chces stravit 150 hodin v hre objavovanim kde vlastne nieje co objavovat... ta hra je genericka, stale sa nieco opakuje, nepojde o nove vyzvy ale o rovnake stupidne questy, ktore aj to malo co mali co ponuknut je uplne zabite pritrublym system ze VSETKO JE DOPREDU vysvetlene a vyznacene...
      • All HAIL Fluffy... Time traveling god from future.... He who knows all that is and all that will be....BOW and gaze upon his glory and divinity.
        • :D funny, ak hra bude dobra nic som nepovedal, ale vela veci vidno z gameplayov... a ak dobra nebude, ani sa mi nebude chciet povedat... HOVORIL SOM TO :D
          • Ty fakt nejsi normální :D .. přestaňte lidi soudit hru, kterou jste nehráli je to trapný a pokud se ti hra nelíbí tak to jde vyjádřit slušně a normálně a nebo vubec nepsat :D .. z gameplaye poznáš akorát to jak vypadá grafika a jak vypadá bojovej systém nic víc .. nejdelší gameplay je snad hodina ... a i tam je vidět prakticky nic ... tak fakt netuším co soudíš ... grafiku? soubojovej system? stylistiku hry? nebo prostě jen chceš hejtit? Nechápu fakt nechápu suď hru až si ji zahraješ a až vyjde ... protože nic nevíš bez toho prostě :D nevíš jakou bude mít atmosféru jak na tebe bude pusobit prostě nic
      • Ty jsi to už hrál?
  • Tak moc bych si přál aby se to povedlo ! Snad z toho nebude další konzoloidní hopsačka, mlátička *7*
    • Asi jako z novýho CoD neni tupá koridorová střílečka se zastaralou grafikou .)))
      • Jack1947
        No, divil by ses ani ne *4*

        Tedy ta grafika, jinak to je stále tupé, to bez debat.
  • pro mě je toto bezkonkurenčně nejočekávanější hra roku 2014. Vlastně jedna ze dvou, co jsem se rozhodl z letošního roku si zahrát (tou první bylo Divinity Original Sin).
    Jen by Bioware konečně mohlo začít uzavírat otevřené konce z předchozích dílů - co se stalo s Morrigan, co se stalo s hrdinou z prvního dílu, co se šampionem z druhého dílu atd. Toto mizení postav není dobré. Kdysi takto nechali zmizet Revana a byla to velká škoda
    • Také se na hru těším. Co se týče Morrigan, tak ta bude mít ve hře zřejmě významnou roli. Jinak podle mě návaznost na oba předchozí díly bude, vzhledem k tomu jejich programu, kde si budeš volit, co jsi dělal za rozhodnutí v předchozích dílech. Proč by si s tím jinak dávali vůbec práci? Já jsem trochu na vážkách jestli budu hrát za ženskou postavu nebo za chlapa. Třeba v ME jsem zvolila chlapa a bylo to jednoznačně lepší. Ale tady si lze postavu docela hezky graficky vypiplat, takže si ji možná udělám podle sebe a budu ženská postava. To pak ale romance vychází pouze s Cullenem, protože Solas je nesympatickej a Blackwall je škaredej. Mužská postava tam má Cassandru a Josephine a obě jsou skvělé. I když Cassandra je trochu mužatka, ale i tak se mi líbí:) Ale Josephine je hezká a moc zajímavá. Se mi zdá, že pokud si vyberu hrát za chlapa, tak mám fakt problém , kterou z nich:) Takže uvidím, jakou postavu si nakonec zvolím. V každým případě hraju za mága:).
      • Nevím co je tak zajímavého na Josephině... můžeš mi to povědět ? :D
      • já hrávám zásadně za zloděje, mágové mě moc nebaví.
        Jinak myslím že i postavu Flemeth by měli trochu víc rozpracovat, protože tahá nitky v pozadí každé hry.
        Ten systém romancí by mohli taky změnit, tj. vypustit dárky, neměli by vůbec ukazovat, kolik bodů plus nebo mínus jsem získal u dané postavy atd.
        • Systém romancí skrze dárky a podobně už není .. to bylo v origins a bylo to takový moc umělý .. a Flemeth se určitě ještě vybarví ani bych se nedivil, kdyby byla jedna z hlavních záporáků nebo hrdinů těžko říct
        • Mě přijde, že za zloděje je to většinou příliš těžké, protože zloděj bývá nejslabší postava a pak jsem pořád mrtvá. To je snad ve všech hrách, takže zloděj je asi pro ty, co chtějí trochu výzvu. Jinak na romance jsem zvědavá, ale slibovali, že forma dárků se konat nebude, tak jim v tom docela věřím.
          • Zloděj byl rozhodně těžký v Origins .. ale v DA2 to byla jiná písnička no .. to za lučištníka jsi byl schopnej sundat těžkou příšeru na 4 skilly sám .. v tomhle ohledu mi to přišlo trochu nevyvážený tak snad trojka bude lepší .. a jak si psal že nevíš jakou postavu a koho romancovat .. tak tě chápu mam stejnej problém .. vždycky jsem hrál chlapa ale teď to vypadá že budu ženská ta hra to skoro volá abych byl a myslim že ne jen u mě jediného :D .. a za ženskou mužeš ještě Iron Bulla a tu elfku jménem Sera :D .. a za chlapa Doriana a též Iron Bulla :D
            • Promiň vůbec mě nenapadlo že mužeš být holka :DD moje chyba ... souhlasím s tebou ohledně homo vztahů atd jen si myslím že u nás jich bude stejně jako někde ve španělsku a podobně jen tady si nikdo moc netroufne říct že je gay nebo lesbička společnost to ještě tolik nebere .. ale jsou lidi který to dávaj dokonce už i značný počet puberťáků se toho nebojí a řeknou to .. i na socialních sítích což mi přijde jako paráda že lidi mužou začít bejt sami sebou .. a co se týče toho že to svadí hrát za holku ... tak protože mi přijde že když půjdu chlapa (a budu chtít aby byl hetero) tak mám jen dvě možnosti zatím co holka má tři heterosexualní a stejně jako tobě mi iron bull přijde ,,nevhodnej'' ... a svádí mě to taky z důvodu že v předchozích dílech jsem hrát homosexuální vztahy s chlapem (nevím proč by to nemohlo bejt seriozní) a ted mám na výběr jen knírkaře (je v pohodě podle toho co jsme zatim viděli ale nevím není to to pravý) a pak není nic kdybych chtěl hrát homosexualní vztah za chlapa .. přijde mi to takový nevím ... chlapa jsem hrál vždycky abych se do role mohl vžít .. tak snad se vžiju i do holčičí :) :D a ještě jednou promiň vubec jsem nepochytil že jsi holka :D
            • Tak Iron Bull u mě v romanci nepřipadá v úvahu, jako parodii to hrát nechci. Jinak nic proti homo vztahům, osobně si myslím, že ve společnosti je mnohem víc gayů, než uvádí statistiky. Alespoň u jižních národů, jako Španělé, stačí si zajet do Madridu a člověk se nestačí divit. Mezi francouzama a italama je zase hodně lidí bi, a teď už to ve společnosti není takové tabu. Ale Sera nebo Dorian? NE, díky:) Já to chci hrát za klaďase a seriózně, takže žádný holky s holkama a kluci s klukama. A nepochopila jsem proč to jako svádí hrát za ženskou? ..asi jsem trochu natvrdlá. Ale je fakt, že se dá udělat parádně postava. Já většinou hraju za chlapa, ale jsem holka!!, což jsi asi nepochopil, vzhledem k tomu jak mě oslovuješ. Za chlapa hraju proto, že si prostě můžu vytvořit svého hrdinu, kterého můžu mít ráda. Tak možná tak jsi myslel, že to svádí, že budeš hrát za ženskou, že?
    • Bioware a jejich nelogické mindfucky :), Bioware se pořád snaží o příběhové RPG a ty jejich příběhy jsou příšerně ploché bez špetky originality. KOTOR mělo skvělé postavy, skvělý příběh a co dál? Mass Effect je shluk všemožných sci-fi tv seriálů, filmů a knih, Dragon Age zase kopíruje všemožné od Pána Prstenu až po Zaklínače, Jade Empire taky nic moc, takžtéž Baldurs Gate. Nevím no, kvalita příběhu u Bioware nikdy nebyla valná...
      • Mne sa príbeh Baldurs Gate páči. Ako jeden z mála nie je o "zachraňovaní sveta od prastarého zla"
      • v rámci RPG žánru mají příběhy dle mého nejlepší.
        Kdybych měl vybrat 3 RPG s nej příběhem, asi bych vybral tyto
        1) Xenogears
        2) KOTOR
        3) Planescape Torment

        2 z toho jsou Bioware, kdybych sestavil první desítku, tak Bioware by zabralo alespoň 5 pozic.
        Jde o to, co si představit pod tím "dobrý příběh". Já tam nepočítám pouze nečekané zvraty, ale třeba i celkovou lore toho světa. Bioware třeba vytvořila celý Mass Effect universe - jen vymyslet ty rasy, ty reapery, tu historii, ten svět - to chce fantasii. Ty hry jim většinou autoři scifi a fantasy knížek
        • Magister_Peditum
          To nechce fantasii, třeba reapeři jsou obšlehnutí Zmarové z Odhaleného vesmíru. Rasy jsou jinak tvarované klasické fantasy postavy a celý vesmír ME je kombinací vesmíru Star Treku a Star Wars.
          • Tak ono defakto téměř vše sleduje podobný triplet- rasa založená na kultuře a harmonii, rasa založená na vědomostech, a rasa založená na síle.
            • Magister_Peditum
              Tak s tímhle by si třeba v Malazu nepochodil. *3*
            • možná tak v herním světe....
          • když člověk načte určité množství sci-fi / fantasy, tak se to opakuje pořád dokola. Nakonec se dá říct, devadesát procent fantasy je obšlehnutý Tolkien, v hororu je zase obšlehnutý Bram Stoker nebo Lovecraft atd
            Když myslíš že je tak snadné vymyslet něco nového, originálního, co bude ještě k tomu zajímavé a zábavné, tak to udělej. Já jsem se u Mass Effectu docela bavil. Zejména příběh prvního dílu mi přišel výborný, ty další dva díly už kulhaly.
            • dá se to vytvořit viz. Sanderson, Erikson a další, chce to představivost...
  • Mam plne zuby systemu tychto questov. Ja ked si predstavim quest tak niekto povie, ze ma nejaky problem a je na mne ako ho vyriesim alebo trebars este zhorsim... Ked mi niekto povie ze dedinu zuzuje nejaky netvor, tak je vcelku logicke ze si niesu isti co zabija, nevedia kde to je a ani ako to vyriesit... PRETO MAJU PROBLEM a JA MAM QUEST...
    V hrach v poslednej dobe ale taky "quest" vypada tak ze vam kazdy povie PRESNE co je to za potvoru, kde ju najdete, rovno do mapy krizik, ako GPS suradnicu presne na meter a do toho este OOO ANOOO NEMA RADA OHEN A JE NACHYLNA NA STRIEBRO... tak z mojho questu sa stava poslickovanie.... viem kde PRESNE mam ist, ze to je VELKY MEDVED a ze ho zabijem nejakou striebornou kudlou alebo usmazim fireballom... a ked to spravim vsetci su happy... akoze sorry a o tieto questy nemam zaujem.... CHCEM OBJAVOVAT, TRAPIT SA TROSKU kym nieco najdem, pripadne ako situaciu vyriesim... ale toho sa v tejto hre ocividne nedockam
    • tak když to vesnici neco terorizuje tak asi vedi co to je ne? jinak to co popisuješ tu bylo pred 20 lety jmenovalo se to fallout 2 ale dneska by to už nikdo nehrál, takové principy jsou prekonany a je to zastarale. dneska když ma nekdo realny život, tak chce quest vyrešit za chvilku a ne se s tim trapit hodinu
    • Treba v Divinity original sin je to, jak pises a to je nova hra. Mi prijde, ze nekdy v tom qestovym okne je napsany to, co sem udelal. Ale uz ne to, co mam udelat *1*
      • Divinity byl zas opačný extrém. Občas jsem byl nucen podívat se do návodu, protože mne nebavilo hledat, kde jsem přehlédl malinkaté tlačítko.
    • to co popisuješ byl naprostý zabiják Skyrimu. Kdyby udělali Skyrim bez těch šipeček, tak by ta hra byla o dvacet procent zábavnější
      Pokud jde o DAI, tak nesud noc před večerem. Nikdo to tu zatím nehrál.
      • species
        Takova hra ale uz existuje, rika se ji Morrowind. Skyrim je nejhorsi hra TES serie a to pocitam i 1-3 kde dvojka nesla prvni pulrok ani dohrat.
        • Jack1947
          Co potom ten TESO, ten si zaslouží mít ve jméně? *15* *4* *5*
        • Morrowind byl užasný. Koupil jsem si ho v USA o letních prázdninách (jako student na výměnném programu). 5 týdnů těžkého paření to jistilo, nakonec jsem zabil i Viveca :-)
          Souhlasím, že Morrowind byl nejlepší, ale myslím že už tenkrát trpěl těmi neduhy, co i pozdější TES hry - ten svět byl sice obrovský, ale svým způsobem dost prázdný, a taky člověk si mohl vycvičit všechny vlastnosti na maximum, tj. stát se šéfem guildy válečníků, mágů, zlodějů atd. Kdyby ty skilly byly omezené, tak ta hra by měla lepší replay value.
          Oblivion byl lehce nadprůměrná hra a Skyrim už mě vyloženě nudil, takže jsem ho ani nedohrál.
          Přitom ty hry mají promarněný potenciál, mají totiž většinou parádní svět, parádní grafiku, parádní engine. Jen ty RPG prvky, příběh, systém skillů, herní mechaniky většinou stojí za houby. Kdyby Bethesda skombinovala svůj technický skill s herními návrháři z Bioware, tak by vznikla dokonalá hra

          BTW, on existuje mod Morrowind Overhaul. S tím vypadá Morrowind naprosto skvěle, uplně jiná hra. Mění jen grafiku, ne hru.
          • Toto je presne moj nazor... do bodky...
            Vela ludi vyhlasilo SKYRIM za hru roku, RPG 10rocia... podla mna je to fail... ako hovoris PREMARNENY POTENCIAL... bolo by to naj hra na svete ak by sa odladili veci co si spominal...
          • species
            Ja morrowind miluju, jendo z mych nejoblibenejsich RPG, Overhaul sem hral tusim ve verzi 3.0 a uzil jsem si to jako poprvy.

            Proste ten pocit kdy musis hledat v journalu, poslouchat co ti NPC rikaji, zadny fast travel, zadny sipky.

            Neduhy to samozrejme melo, treba melee combat je ze zacatku totalne na palici, to ovsem nic nemeni na tom ze je to nejlepsi TES hra a ta dumb down kravina co te tahne za rucicku jmenem Skyrim si ani nezaslouzi TES ve jmene.
      • Nemozem inak ako absolutne suhlasit... Skyrim som hral potom bez mapy, bez fast travelu, bes enchantingu, bez companionov a mal som par pravidiel, ktore este hre pridavali trochu na obtiaznosti...
        Niesom zase taky magor aby som kazdu hodinu pil, a by som musel ist kazdy vecer spat ako v "reale" ale aj tych par pravidiel spolu s iron man modom hre pridali na atraktivite... Pre mna bohuzial ale stale hra len mierne nadpriemer, kvoli strasnemu mnozstvu bugov, ktore nielenze nicili ponorenie sa do sveta ale casto priamo hratelnost alebo funkcnost... Umrel som mnohokrat uplne nie mojou vinou, mnoho perkov nefungovalo a kedze som to hral na x360 community patchu sa nikdy nedockam....a okrem toho vzdy ked si to chcem zahrat mam v hlave jedneho jaka, ktory sa prechadzal po dome BOKOM vo whiterune na ktoreho si spomeniem a to ma vzdy odradi...
        • dobrej byl ještě ten co přidával to že hráč venku v noci ve vánici mrznul, nebo když nedej bože spadl do vody tak se musel rychle běžet ohřát, takže už žádný koupačky v Solitude *4*
      • ve Skyrimu na to existuje mod, jmenuje se No GPS Map nebo tak nějak a máš pravdu, je to s ním hned o dost lepší
  • tady nejake nove zabery ze hry a vubec to nevypada spatne
    https://www.youtube.com/watch?v=5sZMvlIiJoQ#t=224
    https://www.youtube.com/watch?v=Z6XYcKk-l2Q&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=RFlrDh7DmCQ
  • Cassandra vypadá jak mužatka. V DA2 vypadala líp
  • Na otázku co nás čeká a nemine bych jednoduše odpověděl šeď a nuda. *5*
    • He7he
      či-li ho*no...
  • Jack1947
    Takže ted prvních pár hodin hry už budem vědět co bude no, jakže to má být dlouhé? to by mohli vydat i ten zbytek ne aby už se to ani nemuselo hrát...
    • dalších 194 hodin mi jako zbytek nepřijde (pokud se budeš snažit udělat a projít vše) :) a pochybuju že budeš po prvních pár hodinách vědět co vše musíš udělat :) .. budeš vědět akorát to že musíš najít toho kdo to způsobil nic víc, pokud budeš vědět co vše tě čeká, co vše potkáš, co vše uděláš, tak to ti gratuluju .. ale kritizovat je prostě cool :)
      • ono aby ťa malo vôbec čo bavit tých 194 *1* hodín... *5*
      • Jack1947
        Nenapsal jsem že to budu hrát. *15*
        • drž pičku
          • Jack1947
            *7*
    • Taky mi přijde že se poslední dobou přehání, screeny,gameplaye, o každé blbosti musí být všude zmínka ještě než hra vyjde a nakonec je to hra která nestojí ani za stažení jako třeba nový Cod jako fakt mi nestojí ani za stažení a ne že bych se bál 45gb mám to s torrentu za 4-8 hodin v pc ale nemá to cenu ... btw v dobách atari,nintenda,segy,ps1.2 se nikdy takový marketing nedělal a hry se prodávali ještě líp a nemusel sem vidět jaký trenírky bude mít hlavní postava
    • tak jednicka mela skoro 100 hodin, a tohle taky nepusobi zrovna jako mala hra. ovšem ještě se dnes urodilo i hodinove video z hrani plne verze (rusove) ovšem jeho ruzne kopie se z youtube ztraci jak peníze po vyplate, zrejme kvůli autorskym pravum, ukradene hre..atd:)
  • Bez first day DLC nekupuju ani omylem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit