Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Nekoupím, *6* Moc inovativní a není z toho cítit touha po prašulích.
    • A pokud tam nejsou mikrotransakce, tak to nezajímá ani mě. *4*
  • Je to pěkné je ta RTS část je moc hektická...
  • Já jsem se tak těšil že udělaj další díl jako Divinity 2 Sagu, no hold co se dá dělat *9*
    • miker17
      si počkej na Original Sin
  • Jo jo ted si zrovna dohravam dragon knight sagu
    ale uvidime jak tenhle mišmaš dopadne
  • Drakens
    Strašně rád bych se pletl, ale nevěřím že tohle výjde..je to strašně moc kombinací a trochu mě to připomíná vařila kočička s pejskem dort, mnoho her už zkoušelo pospojovat takhle žánry a vždy to dopadlo fiaskem:-(
    • misho8723
      Zatiaľ čo som čítal a videl, tak všetci mali pozitívne dojmy z verejnej bety (kritika len na RTS časť ale dá sa mala zlepšiť v konečnej verzii) a zatiaľ som čítal 3 recenzie = jedno pozitívne hodnotenie (stránka hodnotí hry len ako pozitívne/negatívne), potom hodnotenie 8.1/10 (beta verzia hry) a v poslednej recenzii dostala hra 9 bodov z 10.. čiže zatiaľ to vyzerá na veľmi dobrú hru a ja si ju určite kúpim (aj keď nehrávam strategické hry)
  • Keyz
    Tedy je to RTS. Jaká je asi hrací doba pro sing?
    • prudislav
      no single je ve stylu Total War her . Takže poidobně jako TW ;-)
      BTW: Jinak je tam taky tutorialová story kampaň , která je krátká a lineární
      z recenzí ve světě zatim :
      Softpedia - 9/10
      hardcoregamer.com - 4/5
      entertainmentbuddha.com - 8,5/10
      gry-online.pl 7/10
      • Keyz
        Super. Díky.
        To bych si protáhl prsty *15*
    • misho8723
      Podľa recenzií dosť dlhá, má veľkú variabilitu a znovuhrateľnosť.. veľa dôležitých volieb a ich dôsledkov na celkový priebeh kampane a príbehu
  • Tushan
    koenčně někdo kdo se nebojí udělat pořádnou inovativní a propracovanou hru THUMBS UP *14*
  • Paul_cz
    Fakt moc doufám že se toho mainstreamem vymytá většina hráčů nezalekne. Tahle hra a Larian obecně už by konečně zasloužili pořádný úspěch a nezávislost na vydavatelích.
    • prudislav
      nápodobně , hrál jsem betu a vypadá to výborně. Jen jsem se trochu přecenil a dostal na zadek od AIčka v MP kampani v prvních pár bitvách :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit