Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Zbraně v jedničce stále nebudou pracovat s municí, ale budou z přehřátí chladnout mnohem rychleji"

    Aha.. takže to vlastně remaster a sjednocení není. Udělat u všech 3 dílů stejnou munici by bylo moc pracné a to za 60 Eček přeci vývojáři dělat nebudou.. Hnus! Už jen to, že to je recyklace něčeho co bylo a stále je v pohodě (ano, kromě prvního dílu, kde se stejně vlastně nic nezmění kromě grafiky). 

    Vývojáři mě zklamali.. měli sjednotit veškerý HUD a rozhraní napříč všemi 3 díly a přidat nějaký kontent po 3. alespoň nějaké malé DLC. Tahle to je 60 Eček za hezčí grafiku. Ne, díky. 

    • Carnage666

      Kdo čekal něco víc než jen offiko HD texture mod byl naivní.

      • Já čekal jen HD texture mód. Ale doufal jsem, že to bude pořádně. Tedy, že se sjednotí HUD všech 3 dílů, aby to nebylo odlišné pro 1,2 a 3. Že teda z toho někdo udělá "jakoby" jednu hru, což byl plán jak jsem pochopil z těch řečí EA. Byly to jen kecy v kleci ale koukám. 

        A těch 60 Éček za to? Za HD textury? Když 2 a 3 jsem hrál teď v létě a byla úplně v pohodě ? A stálo mě to celé v rámci trilogie 300Kč ? Proboha proč bych to dělal a i někdo jiný .... 



        • Carnage666

          Rozumim, no já hrál dvojku a trojku za pár šlupek teď na Steamu a s těma modama z nexusmods sem ušetřil 60 euro.

  • Gulivera84

    Zlati Lariani pohodove pridani fanouškové češtiny do hry.....tak kdybyto slo uvsech...

  • První Mass Effect je můj nejméně oblíbený právě kvůli těm otravným RPG prvkům, je štěstí že se vydali tímto směrem :) 

  • ripper

    Takže shrnutí: střelba je přesnější, headshoty jdou u všech, je více nábojů, libovolné povolání může používat libovolnou zbraň, zbraně se méně přehřívají, upgrady zbraní jsou silnější, léčit se dá rychleji a efektivněji, souboje s bossy byly usnadněny, je více krycích míst.

    Opravdu jsou to vylepšení? Protože já tam všude vidím spíš usnadnění. Nikdy jsem Mass Effect nehrál a chtěl jsem to dohnat s Legendary Edition, ale podle popisu mám pocit, že to bude o dost jiná hra. Namířená na publikum co chce snadnou střílecí arkádu, spíš než RPG. Snad se pletu.

    • Spades

      Mass Effect 1 nikdy nebyl tezky, byly tam jen otravne veci.

      Oproti tomu tyto otravne veci v ME 2 odstranili a obtiznost zachovali vysokou.

      Takze bych se toho nebal.

      Nicmene je fakt, ze se proste snazi priblizit gameplay ME1 k 2 a 3, coz je logicke. Ta hra si prosla evoluci a nejvice fanousku si nasla prave az diky 2ce.

  • Corvus

    Za měsíc a týden... neskutečný jak to uteklo! Těším se jako malej kluk :-)

  • tomasrippl

    Tk co od EA čekat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit