Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim, ze kdyby fifa 12 na pc byla, jako 11 na konzole, tak bych se vubec nezlobil, ale rozhodne nedam za rok starej titul 1100 :). Pokud PC fifa srovna krok s konzolovejma, tak sem rozhodnutej si koupit svoji prvni originalku v zivote. :)
  • Já prostě žeru Ultimate team mode , to je věc která se v 11 vyklubala do hratelné a dá se říct u mne i návykové podoby. Sbírat kartičky hráčů a pečovat o ně jako manager je prostě na Fifě sexy. Doufám jen že ve dvanáctce to ještě vyšperkují a dají více možností do aukce a samotného starání se o hráče a o team a možná dát do balíčků karet i všechny hráče které fifa nabízí v základu. Protože nemůžu sestavit můj B team jako FK Teplice když se prodává z Teplic třeba jen osm hráčů ze základní sestavy a to je prostě málo.
  • Kvůli sportovním hrám jsem si koupil PS3, protože mě to taky štvalo jak PC verze FIFI a NHL stojí za prd. Těď už hraju všechny hry na PS3 a jsem spokojenej.
  • FIFA 11 na PC je konzolova FIFA 09, tkaže toto na PC bude tak ve FIFA 2015 *10*
  • Prosim Te.. nemel... Mas ho mozna na disku... A hrajes na tom?? Jestli jo, tak mi rekni jakou funkci v NASA mas ?!
  • mám ho na disku, každopádně konec světa nebude, dokuď se budeme bavit "hlavounama" jako si ty :D
  • tak teda pardon :-D...omlouvam se za chybu :-D
  • ver tomu, ze fifa, i kdyz to je jenom predelavka vasi destitky... porad pes prekonava... sice ne o tolik, o kolik na konzolich, ale prekonava *4*
  • Tak PS3 emulator, jo? Ty brdo, Ondra sem pise z budocnosti! Jak je? A bude ten konec sveta nebo teda ne? :o)))
  • Tím by okradli sami sebe, protože PCčkáři můžou stáhnout kromě fifi i PS emulator a je... když to na PC vydaj koupí si to určitě spousta lidí a spousta stáhne, když nevydaj, stahnou všichni co si to chtěj zahrát...
  • Já se zase nezajímám o verzi na PC, takže nemohu potvrdit jestli na PC je lepší FIFA nebo PES.
  • PES je opravdu posledni 2-3 roky "druhej"... jediny co mi ve FIFA 11 chybi a co by chtelo poresit jsou fanousci a lavicky nahradniku (treneri poskakujici ve vymezenem pasmu, hraci sedici na lavicce, ctvrty rozhodci atd...)
  • Já se o konzole nezajímám. Mám gamepad, takže hraju jen na PC a tam je FIFA zatím stále o dost slabší.
  • To nevíš, třeba vzdával hold chudým studentům *2* *1*
  • Nekolik poslednich... 1 rok...maximalne 2
  • Spades
    PES má několik posledních let o dost horší grafiku i hratelnost
  • holt *12*
  • nevim jak vy ale ja se tesim a urcite FIFU koupim...teda aspon si to myslim...hold chudy student :-/...ale investice do FIFA 11 byla dobra...takovy zapasy online byly fakt paradni a jsou :-)...jen doufat, ze FIFA 12 polepsi s AI :-)
  • To si určitě nehrál FIFU 11 na konzolích kde podle mého názoru PES nemá šanci.
  • Já si myslím že na PC to zase vyjde až s Fifou 13 aby si ten novej engine nejdřív užili konzoláři, páč nekradou tolik jako my na PC :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit