Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad to přijde s nějakými zajímavými gameplay prvky, jako např. Nioh přišel s ki-pulsem, aby to nebyl vyloženě jen Soulsborne klon s protivnými ksichty. *4*
  • Gamesczlejerk
    LOOOOL to je Geralt? *14* *14* *14*

    PRAISE GERALTO OF RIVERO!!! *14* *5*
  • Artstyle všeho kromě postav na jedničku. To nejdůležitější je combat, z kterýho jsme nic neviděli.

    Nevím moc nevěřím tomu že tvůrci budou schopný na první pokus udělat úspěšněj klon dark souls(jen tak mimochodem do dneška to nikdo kromě samotných from software nedal)

    Docela by mě zajímalo kdy se objeví hra která překoná BB v naprosto ve všem(v rámci žánru souls-like)..mám takovou obavu že ani FromSoftware tuhle laťku nebudou schopný překonat.. :/
  • AI partaky nemam rad
  • vypadá to jak Final Fantasy: DarkSouls Automata Edition...

    neříkám že to vypadá špatně, ale je to na mě už moc velký hybrid úplně všeho...
    Navíc po oxymorónu "Eyes reflecting darkness brighter than light" jsem začal přemýšlet nad tím, jak jsou tyhle debilní kecy prázdné a nemohl jsem se pořádně soustředit na zbytek traileru...
    • TheGGG
      to radši nikdy nesleduj žádný anime... pokud ti taková fráze vadí...
      • anime jsem viděl docela hodně a nejsou všechny stejné, jen ne vždycky mi to přehánění a ujetost sedne. Některé anime se dají brát i vážně, některé si ze sebe dělají i srandu. Takže tvoje doporučení není úplně univerzální, ale chápu co si tím myslel...
  • TheGGG
    už teď vypadá rok 2018 líp jak 2017...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit