Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pegi 3 *5*
  • Kde se to auto dak koupit?
  • Samostatné auto stojí 2 miliony, tak doufám, že ten zbytek - hra za 1.7 milionu bude stát za to
  • A není tedy lepší si koupit rovnou to auto? Proč bych k němu ještě měl chtít krabici s nějakou hrou? *1*
    • Otazku bych si polozil spise takto: bude cloveka ktery utrati 3 mega za Bac Mono aby snim mohl litat na cestach a okruzich zajimat naka arcada ala NFS ? *1*
      ..radoby cool reklama ktera ale jaksi moc nedava smysl *1*
  • A není to náhodou zase nějaký port z konzole ? ..Aby to auto nemělo rozmazaný textury a mizerný ovládání *16*
    • Tomuhle uz ani konzolovej port neuskodi nemej strach :d
  • To mi ma asi ted jako potencialnimu kupci hry (NEVER) navodit jako nakou hustoprisnou zavodnickou atmosku. Zajimavy predstavit si zajemce o tuhle edici, super kara ktera si dava na okruhu kde jakej special diky svoji akceleraci a vaze a na druhe srane disk na PS3 s jakousi nemastnou neslanou arkadou ktera vam dovoli BadMono rodit ala NFS zezadu pekne *1*
    Proste coddies.... Radsi bych DOBROU zavodni hru a mene hype a reklamich vystrelu dotmy okolo.
    Come again.
    • bac*..
  • Az budou delat star trek tak je treba aby hodily do special edice enterprise :D
    • :ddd
  • Proc nedavaj k World of Warplanes Messerschmitta?? takovou edici bych bral spis :D
  • Tak táto diskusia naozaj stojí za to :D , dlho som sa tak dobre nepobavil na komentoch pri hre :D
  • Aj by som si to kupil ale pockam ci nebude coh 2 edicia s tankom...Potom by mohol codemasters zverejnit kolko kusov sa predalo celkom by ma to zaujimalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit