Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokoriteľ Mario Kart? Ťažko. Vývojári IMHO nepochopili, prečo má MK taký úspech. MK stavia na roztomilých maskotoch, ktorých majú hráči radi, toto pôsobí strašne neosobne.

    Taký Wacky Whells 2, to by bola pecka *4*
  • Že by nová F1 2013? *1*
  • FreelancerSVK
    Starý Lego Racer FTW *1*
    • To byla hrozná pecka *14*
  • Ethy
    Tak na tohle se moc tesim :). Tedka jsem hral na 3DSku Mario Kart a uplne na me dopadly casy Wacky Wheels :). Ale kupovat si konzole kvuli jedne hre je blbost, proto tuhle hru od Codemasters velice ocekavam :P
  • timhe si maji u me moznost spravit reputaci :D
    • lol Vettel stim ukazovackem.. :D

      smeju se
  • Toe teda vychcanost.. ono totiz staci kdyz pouzijou fyzikalni model soucasnych F1 od Coddies jen udelaji novej audio-visual :D

    ..... ale vypada to vtipne to se musi nechat.
  • Nevím, jak vy ostatní, ale mě to připomíná trackmanii akorát cílenou na děti...
  • Jestli si tohle na sebe vydělá ... *1* Není tam Mario tak asi ne
  • Co to má znamenat? Kde je nějáká ta realičnost? To si snad dělají legraci? Vždyť to je hra pro malé děti! Požaduji pořádný simulátor důstojní závodů F1! A zrušit tento nesmyslný systém licencování! Všichni by měli mít svobodně právo na informace! Je úplně nesmyslné, že si někdo koupí licenci na jména! ÚPLNÁ HOVADINA!
    ____________________________________
    SMRT NESVOBODNÝM LICENCÍM A PATENTŮM!
    • To bol asi pokus o iróniu, ale úprimne, čo príspevok, to odpad. Mal by si so sebou niečo urobiť, nejaké cvičenia na zvyšovanie IQ, alebo tak...
    • Si to nepochopil. Ono to je cílené pro děti 3+. Ale jinak máš pravdu.
  • Video nejde rozšířit na celou obrazovku! Ta reklama tam zavazí, změňte kód a pousňte ji kousek, je to otázka dvou vteřin! Pozicování ve flash videu je pro úplné diletenaty, tak se nevymlouvejte na programátory! Namísto height="-360" napíšete "-330"! Už mě z těch reklam bolí oči!
    • jo to je fakt, je to trapný jak ikona reklamy překrejvá ikonu fullscreenu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit