Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud tam budou za ceny podobne steamovskym akcim za starsi hry v CZ tak to bude supr.Prece jen na stemu tech cz lokalizaci moc neni
  • sam jsi odpad
  • ucho
    tak rychlost stahování není špatná, jen ten instalátor se mi moc nelíbil (vlastně ani ten design). vyhovuje mi spíš jednoduchost GoGu, který v budoucnu počítám najede i na novější hry :)
  • Kr.Pa
    11.11.2011 v 11:11, páni jsou docela humorně naladěni.
    Tohle má být nový obchod nebo nějaký ekvivalent (dcerina spolecnost) zahraničního obchodu ? Dost mě to připomíná Direct2Drive. Ale přeji hodně štěstí, konkutovat Steamu.
    • Kdy už tohle konečně skončí.Co má končit?no to srovnání se Steamem.Oni to stejně nedoženou ani za 20 let.Pochopíš to?každej nemá tolik peněz.Nikdo a nic se nerovná Steamu.Už to pochop.
      • bobsh
        Ale pak se teda nabízí otázka k čemu je vlastně další služba na digitální distribuci. Vysoká rychlost stahování je sice fajn, ale bez pořádného sortimentu moc nevěřim, že by se to nějak ujalo
        • Já ti nevím...stejně *tě*nalákají cenou a ty to třeba i koupíš.Účty rozlezlý po celým internetu.. *1* teď mají Assasina za 2 píva tady http://www.getgamesgo.com/ tak buď koupí dotyčnej a bude zase mít o službu víc,nebo si počká na Steam.Pořád dokola..
          • bobsh
            jo, občas mě cenou někde skoro nalákaj, ale pak si zas řeknu, že na Steamu se blíží vánoční slevy a stejně počkam *1*
            • tak třeba český www.greenmangaming.cz má ceny lepší než Steam (protože Steam má rovnítko mezi dolarem a Eurem zatímco GMG přepočítává dolary). Navíc je to solidní firma a ne nějací šméčkaři, co vám prodají ruský klíč pro Battlefield 3 na aukru. A když vás pak zabaujou, tak máte smůlu, pokoutný Aukro-Polák vám nebude na maily odpovídat.
  • na tom stávajícím comdagu nemají ani BF3? fail. jenom samej odpad
    • Joha
      Ty si cyp...
  • Pouze ceske verze? Tak tohle mne tedy absolutne odradilo. Radsi zustanu u Steam a predevsim GoG, kde se daji sehnat herni klenoty.
    • Presne tak. Na co dalsi sluzba, kdyz je tu Steam a gog.
  • no, tak mělo být spuštěno 11/11 11:11, je po půl 1 a furt nic :(
  • Steam je spatna sluzba a ja ji nemam rad. Zaprve predrazena (ja si chci kupovat to, co chci hrat, ne ze budu hrat co je zrovna ve sleve), za druhe hry koupene na steamu jsou zavisle na steamu. Ja nejradsi nakupuju na gamersgate, sice maji taky nic moc ceny (jo, slevy maji taky), ale kdyz si koupim hru, tak si stahnu instalacni soubory, ty zaarchivuju a hru nainstaluju. A i kdyby selgamersgate do prd@le, tak ty instalacky mam naporad a mohu hru instalovat znova kdekoli a kdykoli. Hry uz kupuju pres dvacet let a porad je mam a jsou funkcni. A kdo vi, co bude se steamem za 15, 20 let.
    • Takhle kamaráde.Stále dokola,okolo stolalala.Co se týče Steamu,tak pokud by v budoucnu Steam skončil(piczovina),tak to stejně přebere někdo jiný.Pokud,to nikdo chtít nebude(piczovina 2) tak ti dají možnost si ty hry stáhnout jako EXE.Či-li,nebudou závislé na Steamu.Kapíš to?..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit