Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    F2P mor, infekce epidemie a ted i na C&C nove pff ale jasny chapu ( No money, no funny buddy honey...) aneb cim vice zaplatite, tim lepe. Nebo taky hrajte znevyhodneny bez placeni a zadarmo jestli se s tim radi poperete a nebo vubec *15* . Rip starsi -C&C kdy jsem si dal trainer na nekonecno penez, potom se nestihali vyrabet v tovarne vojaci a boje se protahly treba o 20minut jo to bejvali casy *15* .
  • Jack1947
    LOL je MOBA trolling fail *3* .
  • Jojo, cim vic zaplatim, tim vetsi muj epeen velikan bude. *15*
  • jo a ten týpek co šéfoval vývoji cnc4 a vychvaloval to jako revoluční strategii teď šéfuje tomuhle. Je třeba říkat víc ... *1*
  • To že si vybrali jako výchozí model pro GLA demo truck typickou americkou sklápěčku mě sice hlava nebere, ale není to až tak podstatné, pro mě je podstatné, že s každým novým in game záběrem se to přibližuje víc a víc k RA3 a ne generals a to se mi nelíbí ta hra byla katastrofa, ale to asi záleží na vkusu.
  • btw...vcera som si obstaral C&C ultimate edition, ze si trosku zaspominam na klasiky a ani zasvet mi nejdu pre pecky (C&C 1 + RA1). Teda kamapn ok, ale tie cutsceny uplne blbnu. Mam Win7 a hoci je to stara hra, takt to mohlo byt predsa osetrene...mal niekto s tym daku skusenost a podarilo sa mu to vyriesit? vopred vdaka
  • Těším se, tuto sérii mám rád.
  • XorxoxTalarius
    Ale bacha, je to tahovka a celkem stara ... myslim ze ji sezenes na GOGu :)
  • Tilwaen
    Já teda budu soudit, až si to zahraju. Úplně by mi stačilo, kdyby to mělo stejné kvality jako Generals + ZH, jen v novějším kabátku. Ale psát bez pořádných recenzí a po shlédnutí videí, kde nic špatného není (s tím F2P se uvidí), že původní hra byla lepší, je dost předčasné.
  • A na zavěr to zakecají tím že takové hry nefrčí...(kdyby to nebylo Free to play, tak by to byli Pirati).
  • Tilwaen
    League of Legends je velikán RTS žánru? Tybláho.
  • Tilwaen
    No pozor, oni se od toho prý údajně distancovali! *15* Tomu se prostě říká ta správná sebereflexe - vydat totální srajdu a na negativní ohlasy reagovat distancováním se *15*
  • Tilwaen
    Vidíš, o tom jsem ani nevěděla; kouknu na to, díky za tip *4*
  • Tilwaen
    Ty především, aby to, nedejbohu, nebylo jak ten zlý Skyrim! *15*
  • CC4 jsem v dobe vyjiti vyhral v jedne soutezi. Ty recenze byly tak spatny, ze jsem si to do ted jeste nenainstaloval....
  • souhlas s 1st Decade - na aukru nove za 200 Kc, ja ho pred lety kupoval v obchode za 500 a jeste predtim v edici classic generaly+ZH za 250kc na invexu. I za pet stovek by to bylo opravdu hodne zabavy s grafikou co skutecne neurazi ani ted (navic bezi vlastne na kazdem NB).
  • Ah... Knight & Merchants... slastná to hra *1*
  • Blue.Shark
    Od dob Supreme Commandera s tím mám taky tak trochu problém :))
  • IWKYN
    Pššššššššt!!!! Proboha dyť tě uslyší......
    Když dokázali tak grandiózně vykurv*t CnC 4, tak by se mohli zase sejít soudruhové z EA a zamyslet se, jak posr*t it tohle........

    Nechte starý dobrý klasiky radši spát v našich nostalgických hlavách :/
  • Tohle má šanci se zařadit mezi velikány RTS žánru jako jsou Starcraft, Supreme Commander, Age of Empires online a League of Legends.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit