Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednička určitě(tedy když přidám dobře hratelná a originálně stavěná), dvojka nevyšla tak těžko zhodnotíš(i když taky nečekám hardcore simulaci).
  • Jo ony ostatni strategie jsou strasne realisticky. Jestli chces realitu jed do Afganistanu
  • Takto, do sp to klidně uvítám jako hezké oživení, naopak u mp bych to bral jako zbytečnou komplikaci.
  • MidnighT91
    Z toho screenu mrazí...
  • Company of heroes je taková hollywoodska koukatelná strategie, co má s realitou spolčný maximálně téma.

    A než mě teenageri začnou mínuskovat (doufám, že jich nasbírám víc, než troll)

    Hail to the Steel Panters!
  • Hrál si CoH Tales of Valor? V tom případě je srdcovka na místě infarktu :-) z nevyužitého potenciálu a z vytvoření ne-datadisku
  • ALIENVIK
    Všimněte si na tom prvním obrázku ti umrzlý vojáci, mají na ruce znak ruské osvobozenecké armády, a to se mi právě líbí ty detajly a historická přesnost. A tím pádem na tom prvním obrázku ty umrzlý neumrzly, ale byli zabití těma co si tam prohřejvaj krkovičku, protože to jsou zase pravidelné jednotky rudé armády.
  • Cypri
    CoH je srdcovka. Musím mít. Já se na to tak neskutečně těším hej! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit