Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Prakticky klasickej survajvl jen z doby Barbara conana kterej vtipně je divně vymodelovanej v intru nazačátku hry... v singleplayeru to troch sráží ten adminskej mod páč se to dá nastavit dlevlastního uvážení dokonce i god mod a pak by ta hra začla rychle nudit. Jinak je to na úrovní třeba no mans sky - těžba surovin,( kraftění předmětů a zbraní) jestli se to dá dohrát nevím nicméně na chvilku zabaví. + je i celkem obstojná optimilizace.

  • Ark není jediná hra na světě. Psát, že to převzali odtud je kravina. Survival stavěcí hry prostě obsahují survival a stavění. Her jako ark je hodně.
  • nightborne
    Pravdu díš!

    Zkoušel jsem všemožný shift a ctrl-kliky, shift-drag mě ale doopravdy nenapadl. Dík za tip.

    S tvrzenou ocelí máš samozřejmě taky pravdu, T4 thrallové odemykaj exceptional a perfect věci, ne zrovna tenhle recept.
  • To sice vyšla, ale vývojáři přislíbili, že ještě rok budou na hře makat a přidávat právě ty slíbený věci a opravovat bugy, no uvidíme jak to dopadne...
  • S recenzí více méně souhlasím. Ale pokud bych tuto hru srovnával s nějakou jinou, tak jednoznačně s Ark Survival Evolved. Protože tahle hra si z ní bere naprostou většinu mechanismů! O tom se recenzent zapomněl zmínit. S tím rozdílem, že v Conanovi se neochočují zvířata , ale lidé (NPC). A oproti Arku je to hoodně osekané. Omezení jsou na každém kroku. Na lov si sebou můžete vzít jen JEDNOHO OTROKA! WTF? A proč když jich mám kupu? V Arku člověk mohl mít lovící smečku, prakticky libovolně velkou, kterou šlo navíc ovládat na dálku pískáním. Tady nic takového samozřejmě neexistuje. Další trapné omezení je minimální vzdálenost mezi otroky. Chcete si z otroků udělat obranou řadu? Zapomeňte! Otroci se mou stavět jen v dost velkých vzdálenostech od sebe. Některá věci jsou z Arku převzaté s výrazně dodělané a vylepšené, například stavění budov. To se autorům dost povedlo, v tom "předlohu" dalece převyšuje. Craftění je asi nejsilnější stránkou hry (spousta různých materiálů a věcí z nich). Craftěním budete taky trávit většinu času.
    P.S. Pro informaci panu recenzentovy, pár chyb v recenzi. Na výrobu tvrzené oceli opravdu nepotřebujete slévače. Ten jen prodlužuje dobu hoření paliva a urychluje tvorbu produktu. Ale nic víc. Tvrzenou ocel uděláte snadno i bez něj. Sebrat konkrétní množství jednotlivých surovin také jde, na to je klávesa Shift.
  • 2 mozek:
    Rozdíl je v tom, že já nikoho nenutím číst moje komentáře *5*
    A vůbec nikoho nekárám za to, že si nepřečetl nějaký "můj starý komentář, který je v rozporu s mým nejaktuálnějším komentem" LOL
  • No stale lepsi nez ty tvoje hemzy chlape *3*
  • Hra uz vysla v plne verzi, presto se prodeji ani vzdalene nepriblizila svym souputnikum v zanru. Uvidime co reknou nasledujici mesice, ale byl bych s tak velkymi ocekavanimi docela opatrny.
  • Zdravim, zadny takovy server tam nevidim.
  • NEWSFLASH:
    Asi to bude pro tebe překvapení, ale tvoje komenty nejsou až tak zajímavé, aby je ostatní čtenáři vyhledávali a srovnávali s tvými ostatními komenty, jestli náhodou neobsahuji navzájem odporující si názory.
  • Jack1947
    Jo je top pěknej exces co na tom nechápeš?
  • Hra je to hodně dobrá, souhlasim s hodnocením a recenzí. Těšim se, až přidaj slibovaný mouty, magii, nějaký ty fatality a obecně vše, co naslibovali. Snad by ještě mohli přidat víc PVE mechanismů ( nějaký ty questy navíc ). Předevšim se ale těšim na to, až hru dokážkou zbavit fatálních bugů, který hru fakt znepříjemňujou. Pak by to bylo uplně v pohodě na 8, možná 9. Mám zatim nahráno 160 hodin a furt je co objevovat a kde chcípat :D
  • Jack1947
    Díky ale nechci.
  • kdyz uz chces prznit anglicke vyrazy, tak je aspon przni tak jak se skutecne vyslovuji.
  • tak proc to chodis vyzvracet sem?
  • abych to zkratil prijd hrat na cesky server terrasancta - pohoda lidi dospeli admini
  • Klasika, opet naprosto nefunkcni pvp, do tydne to nikdo hrat nebude.
  • styl the Isle me naprosto vyhovuje:c)),,nebudes na to moc starej??me je 37 ale PvP hry tohodle typu me naprosto sedi,,,v isle mam nahrano 200hod.(zatím) a nemuzu si na nic stěžovat-takhle by mela vypadat kazda onlinovka,,,,,zadna pravidla,zakazy jen snaha prezit a The Isle tohle vystihuje naprosto presne,,,je husty sledovat jak se lidi chovaj jak zver coz ve hre za dinosaury vypada huste-vypada to dost prirozene:c))
  • Jack1947
    Lidi to bohužel baví no -.-
  • no vsak to uz tu bylo davno receno pokud jsi cetl pozorne vsechny prispevky a nereagoval klasicky jen na posledni coz je klasika :-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit