Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takhle zřejmě popisujete všechny survival MMO hry...
  • Která hra není vykrádačka,kdyby se hry neinspirovaly kde by byl herní průmysl tet.Asi nevíš co je to zdravá konkurence.A ne jenom ohledně ceny ale celková kvalita,herní doba atd.!Někdo asi nerozumí pokroku.
  • Ano přesně tak spousta hráčů je úplně mimo.Když se jim to nelíbí ad si zahrají třeba sérii Saints Row,Duke Nuken forever nebo Serious Sam.To je tak pro jejich povahu bejt nejdrsnější.A v Multáku plakat jak jsou pořád mrtví a jak je to nespravedlivý. *1*
  • Přiblbější poznatek jsem v herním průmyslu ještě neslyšel,(kde žiješ na stromě?). Velkým MMO pomalu odzvonilo kde jsi to vyčetl,je to právě naopak. Říkají ti něco statistiky,asi ne.(Chtělo by to vyzkoušet i jiný hry než na mobilu.)
  • Koval1984CZ DODATEK Jak si čtu ty vaše názory , začínám se domnívat že jste většinou úplně mimo . Jsem moc rád že se ve hře neoběvíte , rozdíly ve hrách jsou zásadní bud člověk chce bejt drsák a užívat si toho , jak je mocnej drsnej a tak a nebo ti realističtější a rozumnější mají rádi to , že jsou dobří jen tak jak jsou dobří ve skutečnosti ne jak v přiblblé arkádové hře . Připadá mě že by vám vyhovovaly víc korydorovky (tem blbějším) . Děkuji za pochopení .
  • Zdravíčko lidi . Nic lepšího se z touhle značkou nemohlo stát a kdo nezná kouzlo kvalitních Survive her tak si ihned zahrajte ARK Survive Evolve (pokud možno na epic , GTX 970 dostačuje) nebo Rust , protože přicházíte o nejlepší hry všech dob . Podle toho i vypadá herní doba jiné hry by mě těžko udržely doslova tisíce hodin a jěště k tomu jsem moc náročný na kvalitu her . Díky tomuto počinu je tato hra na vrcholné úrovni s budoucími tituly : Identity , Mafia 3 , Escape from Tarkov , Ghost recon Wildlands , No man's sky a doufám že na E3 se oběví nějaký tajný AAA projekt (nemyslím 99% her) .
  • Taky ti "novej" filmovej šampónek těžce nesed,jako mě , a hry co se snažej těžit z prvních dvou (a pro mě jediných) filmů taky bída děs. Hum. Inu je to jako StarWars 4,5,6 a šmitec. Mno dooobře, tak moooožnaááá trojka, ale ne celá, jen konec. :)
  • nevidím prsa
  • A já Tě podříznu a uloupím Tvé Království, Cimeřane.
  • Super hra, už se těším do svého světa. Postavím si hrad a dobudu si království. *16*
  • "Rozdrtit nepřátelé, hnát je pak před sebou a slyšet pláč jejich žen!"
    - Barbar Conan
  • Sr_Lobo
    To je tak strasna skoda, ze se tenhle seros nerozjel *13*
  • Luckiller
    Pro spravení chuti doporučuji Korgoth of Barbaria https://www.youtube.com/watch?v=yoxMiZxN-F0 *5*
  • Tak když něco vypadá jako kachna gdáká jako kachna a pohybuje se to jako kachna tak je to většinou kachna a to samý s Conanem, když to vypadá jako Rust popisují to jako Rust a díky tomu to má prakticky všechny dílčí prvky rustu, tak je to pánové opravdu jen rust se slavným jménem.
  • Aneb z Conana ničitele je teď Conan stavitel
  • Luckiller
    Já chci svého Conana! Cimmeřana! Černovlasého, zasmušilého a s mečem v ruce. Lupič, přemahatel, zabíječ s obří melancholií a obří bujarosti, který drtí v prach pozlacené trůny světa podpatkami svých sandál. *14* Stačil by obyčejní Gothic s brutálnými animacemi dorážeček a byl bych spokojen. Klikačková diablovka, nebo mód pro Skyrim. Cokoliv, jenom né tohle *10*
  • lol vydim ty stopy v pisku tak mi to kazi cely dojem :D
  • Měli udělat Age of Conan 2, tohle je o ničem.

    Na druhou stranu, klasickým velkým MMO je možná už pomalu odzvoněno a tonoucí se stébla chytá.
  • Zatím - ZATÍM!!! - ta hra vypadá jak totální trapas, vykrádačka a hlavně úplně o ničem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit