Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • romankubanektisc

    Já to čekal, respektive předpovídal viz.: diskuse na games

  • Servery se vypínají a bude se refundovat. To je celkem mazec. Takhle rychle jsem to nečekal, ale co s 50 online, když to je multiplayer hra.

  • Derp_1337

    Když v dnešní době vydáš další generickou střílečku bez čehokoliv zajímavého, která vypadá jako laciný klon další stovky jiných stříleček, tak se to nedá označit jinak než jako selhání.


    Předpokládám, že přesně takhle budou vypadat hry vyvíjené AI. Nic zajímavého, nic nového, podobné stovce jiných her.

  • DjMN

    V případě Concord se ovšem nejedná o velmi špatnou hru ale jen málo originální. :) 

  • Derp_1337

    Jo, hru sice hraje málo lidí, ale víš, jak to chodí s novinařinou. Rozhoduje čtenost článků. 

    A čtenáři se očividně rádi zasmějou nad velmi špatnou a neúspěšnou hrou. Hodně lidi to pobaví. 😉

  • twicer

    To si pravý labužník, ještě že to víme.

  • lito

    já třeba netuším, popravdě jsem si myslel, že je to Pavel Makal, ale ten byl odejit, takže ve finále už ani nevím, kdo do redakce patří, kdo ne a kdo to maže a je mi to jedno. Každý člověk má svoji bublinu, Games.cz si vytvořili tak velkou bublinu, že poslední zhasne.

    Stejně už tu chodím hlavně kvůli Veskoslavovi, až on odejde, tak skončí Games.cz. 

    Já jsem rád, že pořád funguji kluci z Retra a to mi stačí.

  • Derp_1337

    Ono je dost velký rozdíl mezi konstruktivní kritikou a klasickým házením špíny. To druhé si mazání zaslouží.

    Ale to první, mazání názorů, které jenom nesouhlasí s článkem, je vskutku špatné. Ale naštěstí se to neděje u všech článků, ale jenom článků od některých lidí.


    Myslím si, že většina lidí v diskuzích už ví, kteří redaktoři mažou téměř cokoliv, a kteří redaktoři moc nemažou a spíš navštíví diskuzi, aby obhájili svůj názor. Takže to není systémový problém, ale spíš problém konkrétních lidí.

  • Veskoslav

    A z toho polovina budou rodinní příslušníci a testeři.

  • Taková rodinná atmosféra. Každý se tam zná jménem. :D

    Ale srsly, když to padá až k padesátce, potkáváš pořád stejné lidi a to nemluvím o čekání v lobby než těch pár nešťastníků dohraje hru. Což si prý hráči tohoto skvostu i stěžují, že čekání na hru je okolo 10 minut.

  • Jeden správný názor, jakákoli kritika okamžitě mazána a banována, aktivismus mnohdy převládá nad novinařinou. Máš pravdu, že ten level je jinde, ale společné prvky se bohužel najdou. Není pak překvapení, že je to tu tak mrtvé. Asi jako Dustborn, Concord, Capes atd.

  • Veskoslav

    Steam 129 lidí😂 Přijde mi zbytečné dělat recenze na mrtvolu:)

  • 0011

    Tak to zase prr, taky mám občas k lecčemu výhrady, ale Kotaku je úplné dno novinařiny, nejen herní ale obecně, to gamesům křivdíš.

  • Co mají komentáře na games (čti české kotaku) a hráči Concord společného?
    Někam se ztrácejí...

  • Tak zkusili to s nevyšlo to. Další krok bude přechod na f2p model nebo nahození do PS+. Ani tam to nebude nikdo chtít hrát a na konci druhé sezóny hru zaříznou. Nedokončí ani plánovanou třetí. Ale dobře jim tak. Všichni přeci nutně potřebujeme hrát hru, kde si postavy myslí že jsou igelitové tašky apod. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit