Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Abch pravdu řekl, tak to že se Connor nevrátí mě vůbec nevadí ... stejně byl takovej divnej.
    • Nechtěný a naivní spratek z nežádané spodiny tehdejší společnosti. Hollywood už je špetku stereotypní.
      • jako bys koukal do zrcadla co? *1*
    • Ristoro
      To je pravda. Ale v závěru hry se změnil k nepoznání. Zabiják se vším všudy. Mně Connor vyhovoval. Na Ezia nemá nikdo, s tím už se musíme smířit.
  • Lawliet
    S Connorem jsem se nikdy nesžil a neztotožnil ať šlo o jakejkoliv projev jeho chování. Hrát za něj pro to bylo skoro utrpení a říkal jsem, že tohle ani dělat nechci. Jak mě pak hra může dostatečně bavit? Většina prvků v ACIII byla naopak docela hustá. Lezení po nových překážkách, lodě(!), sníh a jeho vliv na chůzi, střelné zbraně. Tak asi tak.
  • MARTASLJ19
    Chvalabohu to bola najhoršia postava aká sa sérií objavila. Total odpudivá a pôsobil ako úplný d*ment.
  • "Jinak dořešení dějové linie asasínů proti templářům se prý jen tak nedočkáme, vždyť běží už 80 tisíc let, tak není důvod ji hned utínat."
    Really ???? mozno tak 800 :D
    • walltar
      No úplně na začátku As3 se žíká něco jako Assasini a Tempáři proti sobě bojují už xxx let, ale pokud věříte v to jak vzniknul templářský řád, tak mnohem déle. Já tomu věřím viděl jsem to" Nevím už jak to bylo přesně, ale je to úplně z úvodní scény Ass3. Řekl bych, že to odkazuje na to že vznikli už za prvních lidí a od té doby proti sobě bojují?
      • Vrat se sa do skoly prosim , kromanosky clovek je stary 45 000 rokov. A k fiktivne historii v ziadno AC nebolo povedena ze tak predrasa bola rozdelena na templarov a asasinov. takze aj keby sme to brali od prvej velkej civilizacie je to tak 1000 pred nasim letopoctoma to ma do 80000 hondne daleko.
        • keď tak, aj história kvázi adama a evy tam bol zmenení tak prečo nie
        • Tyhle datovací údaje ale nemají v AC v předpokládaném období hodnotu. Jestli se tam počítá s existencí nějaké "první civilizace", při které byla forma člověka vytvořena jako pracovní síla kdykoliv, potom ztrácí naše reálné předpoklady výskytu a prehistorický datace smysl. Nejspíše se počítá s tím, že v AC mohly podobný "řády" nebo jejich klanový předchůdci vzniknout už za války lidí proti těm z první civilizace, jak se udává na ACwikia, a třeba ta samotná se daktuje do prý do období 75000 před kristem, takže téměř může odpovídat tomu, co kolegas Smutný zamýšlel. To, že potom nastala nějaká globální katastrofa nevylučuje, že z přeživších lidí mohly vystat ti, kteří nesli odkaz nějakých "templářů" a "assassínů" dál.

          Ale jak říkám, třeba to skutečně Aleš nahodil v nadsázce na "nekonečný konflikt" dvou řádů, jak se ze série jeví.
          • V pohode je to hra s fiktivnou tajnou historiou, len sa mi tych 80 000 pnl zda strasne prestrelene , tot vse.
            • Však pohoda, proto probíráme možnosti. :D
        • walltar
          Ve které škole se vyučuje Assassin's Creed Historie?
    • Je to trochu a možná i sarkasticky schválně přestřelená poznámka, ale jinak jsou v AC univerzu konfrontace Asasínů a Templářů zaznamenány mnohem dál, než aby se počítal ten jejich "startovní konflikt" v křížových výpravách. Pro potřeby herní dějové linky je to samozřejmě fiktivní historie, ale s oběma tábory se počítá až někam do prehistorie.
  • "Watch Dogs se prý neodehrávají ve stejném universu, ale uspokojí vaše touhy po podobném stylu hraní."

    Dle toho co se dá pochytit v Blag Flag v současnosti se zdá, že je tomu naopak. Je tam nejedna narážka na ctOS a dokonce si troufám tvrdit, že v jednom spisu se mluví o Aidenovi ačkoli se neřekne jeho jméno. Na druhou stranu taky se tam řeší, že Ubisoft vydal Liberation atd. Ještě jsem to nedojel úplně takže nevím co se z toho vyklube
  • V minulém Fight Clubu se říkalo, že se Black Flag odehrává ve stejném univerzu jako Watch Dogs a teď tenhle článek tvrdí opak?!?!
    No nic, beztak je to jedno.
    • Watch Dogs se prý neodehrávají ve stejném universu, ale uspokojí vaše touhy po podobném stylu.

      tak redakce si myslela že jo, ale bylo to vyvráceno. Uvažuj trochu logicky né ?
      • Jenže oni to ve FC řekli jakoby to byl fakt, jako kdyby to vývojáři dali v Black Flag jasně najevo, ať už to bylo ve hře uvedeno v jakékoliv podobě.

        Logicky né. *7*
  • Škoda jen že desmond a nebo zvučný ital enzio auditore kvůli kterému jsem si serii od 2 kupoval je pryč a jak říkají tak se asi nevrátí :( Moc rád jsem napodoboval enziovu patlaninu angličtiny a italštiny a když jsem hru hrál po několikáté tak jsem si jako správný fajnšmekr zapnul plnou italštinu :D Hňup Connor se svojí sekyrkou se mi nějak protivil už z prvních trailerů. Naopak black flag mě naprosto okouzlilo, i když lodní souboje a pohyblivost lodí je až komická tak mé pirátské jásá a těší se na 22.11. Co se mi ale líbí nejvíc je ten styl zapojení do příběhu. To že edward přijde k assassinské kápi jak slepý k houslím se mi zamlouvalo už od začátku... Takže kápi přes hlavu, šavli za pás a 22.11 nehodlám 24 spát :D
  • Miserius
    Connor byl loutka, toho si nechte...
  • Trochu mě mrzí jak to teď je :/ nějak mě pirátství nesedí k assassinum to se hned muže jmenovat Pirates Caribic :(
  • Jen bych doplnil k diskuzi níže - dle videa z Ráje z AC II (Hidden Truth či tak nějak) byli prvními "Asasíny" nejspíše "Adam" s "Evou" kteří bojovali proti rase Nephilim, takže se asi ten konflikt táhne jakoby od prvních lidí v pravém slova smyslu.
    • Iste, Kain bol assasin a Abel bol teplar *15*
    • a celá Assassins Creed série je prosímvás vyfabulovaná, hlavně v tom nehledejte historickou akurátnost, ta se nachází jen v zasazení, částečně architektuře ale rozhodně ne ve věrném vyobrazení historických událostí :)). Je to jednoduše takové historizující scífko, nic víc:)
      • Máš pravdu ale stejně to člověku nedá a na chvíli se vždy zamyslel ,, kurnik co kdyby to fakt bylo,, To je to co se mi na AC 1 až revelations líbilo. Ve trojce mi přímo lezlo na nervy jak se hráčovi snažili neustále říkat ,, ale ono to bylo takhle a nééé jak jste si mysleli,, to už bylo poněkud přehnané podle mě.
        • Už v prvním AC se v rozhovorech mlelo o tom, že cokoliv se skrz animus uvidí, tak se jednak může vymykat tomu, co člověk jakože v univerzu AC zná z dějepisných učebnic, a taky, že je to ta "skutečná" linie historie, než jak se předkládá v moderní době. Takže v tomhle ohledu se špína na AC3 hází neoprávněně, ten díl jen pokračoval v konceptu "známá historie v kombinaci alternativními prvků se scifi výkladem" zaběhnutým už z předchůdců.
          • Skor ide o to ze AC 1,2 boli skor na pozadi historie a tie konspiracne teorie sa ti rozvijaly ako bonus k pribehu. Kdezto v AC3 Connor je priamo manipulovany aby "prepisoval" americke dejiny a az moc to tlaci na pilu.
            • Jack1947
              Neresil bych nejakou domnelou predstavu o historickych faktech... lol. *15* *7*
            • To jo, v tomhle ohledu máte recht.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit