Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napisal by som par + a - a porovnal by som tuto hru s Tiger Knight:
    + Moznost s postavou behat po mestach a plnit rozne questy, blbnut a chatovat s hracmi, otvoreny svet po vzore MnB aj ked este len v zaciatkoch, v prvej bete myslim ani nebol, grafika
    - zly matchmaking kde general na vyssom leveli dokaze rozmetat celu jednotku za par sekund - sposobene malo hracmi a absenciou matchmakingu v bete co sa ma zmenit, fight system na sposob dynasty warrior a vsetkych ostatnych vychodnych rubaciek, rychle komba resp. nemoznost sa tomu schopne branit, trocha neprehladne aj ked v druhej bete to uz aspon ciastocne upravili, kazda classa ma v endgame rovnaky vzhlad a equip. Je to este len closed beta takze sa tam vela veci moze zmenit.
    Tiger Knight mi pride viac realistickejsi a taktickejsi aj ked nemate moznost volne sa pohybovat po meste a ste skor v hangary na sposob world of tanks. TK ma horsiu grafiku a matchmaking tiez nieje bohvieco ak nemate team. Na druhej strane ak odomknete vsetky mozne jednotky po stovkach hodin mate na vyber neskutocne mnozstvo kombinacii armoru a zbrani.
    Obe hry vhodna alternativa kym pride MnB a hrac si vyberie podla toho co ho viac bavi..
  • To vypadá jako, že se někdo pořádně opil a jediné co ho napadlo bylo dát dohromady Strážce Vesmíru se Hrou o Trůny, nebo jinou ztřeštělou americkou představou o vizi středověku.

    Asi jsem už moc starý, ale raději než hrát tohle, půjdu navštívit svoji tchýni.
  • Nápad dobrej, ale soubojovej systém alá konzoles srágores. *11*
  • Je to očividně silně inspirovaný Dynasty Warriors. Celkem bych to bral, zvlášť když devítka není nic moc.
  • Tohle nemá s TW ani M&B nic společného. Stačilo jen vidět ty HP bary a styl útoku ala akční RPG, kdy se to řeže hlava nahlava a jen ubývají HP. TW i M&B má soubojový systém na úplně metě a tohle se tomu ani zdaleka neblíží.
  • MickeyMutant
    Conqueror’s Blade: Attack of the Clones

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit