Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ono je to taky tim, ze na 1 AAA hru vyjde nekolik indie her. A nemuzete herni web a casopis plnit jenom hypem na AAA tituly, ale obcas potrebujete i nejakou tu recenzi. Je pravda, ze me tento stav herni sceny vyhovuje, protoze (vetsinou) plytke AAA tituly me neberou a za tech 20 let co hraju na PC jsem jeste nemel tak dlouhou frontu her, ktere si chci zahrat.
  • Od kdy je 6/10 spatne hodnoceni?
    Ze je tady prilis recenzi indie her na ukor spousty ackovych titulu,to si myslim uz davno. Z ceskych hernich stranek mi vlastne nevyhovuje uz zadna. A to je smutne.
  • www.safe-zone.sk
  • NavrySS
    Naprosto souhlasím, holt srážka s blbcem je to nejhorší. Smutné je to, že mu to tady obden každý připomíná, a snad si i myslím že to ví, ale jaksi..mu to jeho mozek nezpracoval. *9*
  • Jack1947
    Mas rad dlouhe diskuze o nicem vid ? Och, to mi bude stale omilano o hlavu co... jaky jsem negramot d3ment. Hele, jo a mel jsem ban asi 3x ( a parkrat prave kvuli hovadům) takze tak. Svuj nazor na tebe si necham pro sebe. *3*

    No, tot vse... takze se muzeme v dobrem rozejit a budeme mit zas klid. (ja tedy urcite). *4*
  • N7N7
    Nedokázal jsi vůbec nic. Myslím, že kdo tě zná, tak už tvé příspěvky automaticky přeskakuje (včetně mě). Jen někdo nový se možná občas nachytá a reaguje na ty tvoje zmatky. Dokonce i místní trollové měli 100x zábavnější příspěvky než máš ty a bývala tu s nimi aspoň sranda narozdíl od tebe. Jediný důvod, proč nebanují také tebe je ten, že je tě redakci líto, protože jsi takový neškodný debílek, který se ve škole nestihl naučit psát a vyjadřovat. Toť můj názor na tebe... *4* *5*
  • Inquisitor
    Jacku ty zase válíš tvl.
  • Jack1947
    Nejsem tu porad, ale zda se ze jsem dokazal neco co se povede malokomu myslet nekterym zsabednencum ze tu jsem. *15* Vzdyt jo, pokud mas vztek neni nic lepsiho nez si ho vybit napr na diskusi. O Indie hrach... ty sem chodis jen kvuli tomu, vid? To mas smutny zivot.
  • N7N7
    Jo, zato ty nechybíš nikdy, spamuješ u každého článku a píšeš příspěvky, kterým na druhý den nerozumíš ani ty sám. Možná jsi v reálu fajn kluk, ale tady jsi jen zbytečné spamerské nic. *4*
  • Jack1947
    Ty si tady chybel jeste ta cervena carmrdon drzka a jste kompletni " Teply indie haters" *4* *5*
  • N7N7
    Proč? Protože je to indie hra, Level je indie časopis a tady jsi na indieGames.cz. Tak proto. *3*
  • Jack1947
    A jeje tady zas nekomu stoupl vrchni i spodni tlak... bacha nato. Staci jedna zilka... *3*
  • Když je ta hra tak špatná, proč jí recenzujete do Levelu i na Games? Co takhle udělat ještě letsplay? Anebo ať se Pavel spojí s tvůrcem hry na Skypu a vyzpovídá ho. A co nějaké tipy a triky do příštího Levelu? To by bylo skvělé!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit