Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Dopařeno, Konec trochu zklamání ( čekal jsem bose a tu halucinaci si mohli odpustit) ale dolepí to dvěma dlc takže je to zase v pohodě ted už jen splnit zbytek vedlejšáků.

    No za mě 7/10 ale mohlo to bejt i horší.

    • Opět HOODLUM?

      • Jack1947

        Hehe, se činí co😉 Blair witch ( Který tu taky nemá zmínku po té co vyšel ale měl to nějak z týdne předtím) a snad bude recenze ale moc tomu nedávám je to bloudění po lese s baterkou a navíc zabugované nespustí se skripty musí se loadovat... škoda já čekal horor ve stylu prvního Outlast nebo něco na ten způsob.

        • Chystám se na to, jeden update už na to vydali, ale asi budou další. Co Man Of Medan?

          • Jack1947

            Já to včera dohrál ( no s návodem) optimilizace nic moc docela záseky kolikrát a update prý někomu rozdrcal hru že nešlo už spustit.

            The Dark pictures hele mě tenhle styl her vyhovuje. Optimilizace super.


  • TheSuffering

    Recenze rozhodně navnadila, gamesplay totálně odradil. A to jsem si ještě kontroloval v kalendáři, jaký že to máme rok.😬

    • MastaOfDisasta

      Uplny suhlas. Recenzie ma navnadili, uz prve minuty hrania ma vsak odradili. Nedokoncena hra plna bugov (pred prvym updatom napriklad mierenie zbranou prekryla hlava hlavnej postavy, autoaim absolutne nefunguje aj po najaktualnejsom update, grafika na dnesne pomery podpriemer). Opisujem skusenosti s PS4 verziou.

      • Jack1947

        Auto aim mi pomohl s některými povinými bossy ale tak na pc to je asi jiné.

    • Maxianimal

      Nerozumím.

  • uher

    Remedy už prostě vůbec nevěřím. Alan Wake byla po chvilce ubíjející repetivní nuda, kterou držel pohromadě jen ten příběh, kterej ovšem v závěru taky jaksi ztrácel dech.

    O Quanrum Break se snad ani slušně mluvit nedá...

    No a Control na mě působí úplně stejně... 😐

    Ale aspoň musím ocenit, že zkouší pořád něco nového, což hráči bůh ví proč oceňují tím, že chtějí pokračování Alana, místo toho aby byly rádi, že zase nehrají pokračování něčeho...

  • Škoda příšerné optimalizace na konzolích, kde hra v každé druhé přestřelce padá pod 15fps. Snad to spraví.

    • Jack1947

      Na pc to není o moc lepší.

      • Nesmysl, fullHD maximální detaily neklesne na 1660 Ti (karta střední třídy) pod 60fps. Bez RTX samozřejmě.

        • Jack1947

          770GTX a i ohlasy nejsou moc pozitivní.

  • Za me tedy zklamani. Alan Wake povazuji dodnes za jednu z nejlepsich her. Ale toto ma bohuzel grafiku asi na stejne urovni jako Alan akorat ze jsme o 10 let dale. A pribeh mi prijde velmi nezajimavy az nudny. 

    • Jack1947

      Tady je dost podobných věcí jako Alan Wake ( Motel, způsob vyprávění a možná je toho více teda uršitě... )

  • KIMCID

    Hraji a baví mě .A o to tu jde.

    • MastaOfDisasta

      No to sa da povedat aj o piskvorkach. 

      • A pointa tvé myšlenky je jaká?

  • mikezz

    Hra vyzerá luxusne, konečne fajn aaa singleplayer titul, žiadne pokračovanie série, to si treba dnes vážiť, bohužial. A konečne architektonický brutalizmus vo videohre! Digital Foundry majú super video s analýzou RT efektov, Control je v podstate novodobý Crysis. Tlieskam Remedy.

    • Novodobý Crysis bylo RDR2, které posunulo technickou stránku her o znatelný kus dál.

      Control asi těžko.

      • mikezz

        R* spravili geniálne to, čo sa robí už roky, ale nič nové. A nemohli posúvať grafické možnosti na niekoľko rokov zastaralom hw. Mohli maximálne optimalizovať, čo im vyšlo super. To nehovorím ako člen pc master race, najradšej si zahrám na Switchi. V podstate každá hra s RT je graficky ďalej ako RDR2. Po technickej stránke samozrejme. 

    • Jack1947

      "Control je v podstate novodobý Crysis"

      Hahahhhahaheaheahahah Nah 🙂

  • jindra.veliky

    Klasicky Remedy.... Hra zpocatku super, ale nakonec monotonni

    • Jack1947

      Max Payne ani Alan Wake takový nebyl American nightmare bych si dal i ted ( Njn Alan wake byl tehdy docela náročný na hardwér) Myslím že by se mělo vydat takovou cestou než vymýšlet blbosti s gravitací, levitací a házením lidských těl a jiných věcí... vždyt už to měl Kvantum nšco podobného.

    • mr.clayman

      Já pořád o Control uvažuju, ale AW mě tak v půlce přestal celkem solidně bavit a dohrál jsem ho hlavně kvůli příběhu. Bojim se, že Control v tom bude podobný.

      • Jack1947

        Já si užil hlavně American Nightmare ale byl to je dovětek s lepší optimilizací a veskrze o střílení. Nicméně Alan wake byl zajímavý...

        • mr.clayman

          Příběhově byl AW na výši, ale ten neustálý cyklus "osvítit-zastřelit" byl v pozdějších fázích spíš otravný. Tady ta akce vypadá spíš maxpayneovsky, což nemusí být na škodu, ale je to pořád relativně jednoduchá gameplay.

          • Jack1947

            Jak řikám nejvíce se to blíží Kvantumu, ale pokud někdo čeká nějaké promyělenější věci nebo bossfighty musí jinam tohle je veskrze arkáda kde se využí hodně levitace a vrhání věcí a pěkná destrukce.

  • Jack1947

    Nevím 8/10 se mi zdá pon+kud moc já bych hodnotil 7-7,5/10, co se mi líbí je že se získávají schopnosti děláním tzv challenges je to takově nové, sbírání upgrad bodů v krabicích, nebo modů na zbraně a destrukci je taky povedená že se dá házet se vším možným atp to je + co je ale - že potom jer to jen o pobíhání a masakrvání stejných nepřátel. Kterým abni nejde vidět moc do obličeje, je tam pár bossů většina sidemissions pro mě to je takové Quantum brea 1,5 není to špatné ale příště by to chtělo něco více a i ty bosové se přejí stejný modus operandi jak v jiné hře.

    • Dal by jsi 7,5 a 8 ti přijde poněkud moc? :-D

      Ale no táááák :-D Čím přesně se tyto hodnocení liší :-D Není 7,5 poněkud málo a nemělo by to být 7,7? Nebo raději 7,682? :-D

      • Jack1947

        Když na to tak koukám mohlo by to být i 6,8 nechápu jiné weby jeden známý dokonce 90%!

        Jo to by musela bejt pecka aby to mělo šanci se vyšvinhout tak vysoko.

    • maros.goc

      oh tak tych 7,5/10 je od 8/10 vzdialenych na mile...

      • Jack1947

        7 už tolik ne, nicméně je to i tím že naposled tu byl Quantum a ten byl blbý( já si ho užil teda rok po vydání nebo kolik) Sucho, a až ted vyšli naraáz hry. Prostě supr nápady který sou ale zapadaný stereotypem , špatnou optimilizací až na vyjímky nic moc grafikou ale nebyl bych zlý a dávat jen 6/10( Quantum tu mělo dokonce5) by bylo málo ale kdo hledá něco více než upgradovanou verzi Kvantum může hledat někam jinam.

        Prostě neurazí a víceméně +- splnuje co se očekávalo pro někoho možná více.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit