Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Když na to tak koukám mohlo by to být i 6,8 nechápu jiné weby jeden známý dokonce 90%!

    Jo to by musela bejt pecka aby to mělo šanci se vyšvinhout tak vysoko.

  • Jack1947

    770GTX a i ohlasy nejsou moc pozitivní.

  • Jack1947

    Já to včera dohrál ( no s návodem) optimilizace nic moc docela záseky kolikrát a update prý někomu rozdrcal hru že nešlo už spustit.

    The Dark pictures hele mě tenhle styl her vyhovuje. Optimilizace super.


  • Chystám se na to, jeden update už na to vydali, ale asi budou další. Co Man Of Medan?

  • Jack1947

    Auto aim mi pomohl s některými povinými bossy ale tak na pc to je asi jiné.

  • Jack1947

    Hehe, se činí co😉 Blair witch ( Který tu taky nemá zmínku po té co vyšel ale měl to nějak z týdne předtím) a snad bude recenze ale moc tomu nedávám je to bloudění po lese s baterkou a navíc zabugované nespustí se skripty musí se loadovat... škoda já čekal horor ve stylu prvního Outlast nebo něco na ten způsob.

  • A pointa tvé myšlenky je jaká?

  • Nesmysl, fullHD maximální detaily neklesne na 1660 Ti (karta střední třídy) pod 60fps. Bez RTX samozřejmě.

  • Opět HOODLUM?

  • mikezz

    R* spravili geniálne to, čo sa robí už roky, ale nič nové. A nemohli posúvať grafické možnosti na niekoľko rokov zastaralom hw. Mohli maximálne optimalizovať, čo im vyšlo super. To nehovorím ako člen pc master race, najradšej si zahrám na Switchi. V podstate každá hra s RT je graficky ďalej ako RDR2. Po technickej stránke samozrejme. 

  • Jack1947

    Dopařeno, Konec trochu zklamání ( čekal jsem bose a tu halucinaci si mohli odpustit) ale dolepí to dvěma dlc takže je to zase v pohodě ted už jen splnit zbytek vedlejšáků.

    No za mě 7/10 ale mohlo to bejt i horší.

  • MastaOfDisasta

    No to sa da povedat aj o piskvorkach. 

  • MastaOfDisasta

    Uplny suhlas. Recenzie ma navnadili, uz prve minuty hrania ma vsak odradili. Nedokoncena hra plna bugov (pred prvym updatom napriklad mierenie zbranou prekryla hlava hlavnej postavy, autoaim absolutne nefunguje aj po najaktualnejsom update, grafika na dnesne pomery podpriemer). Opisujem skusenosti s PS4 verziou.

  • Maxianimal

    Nerozumím.

  • TheSuffering

    Recenze rozhodně navnadila, gamesplay totálně odradil. A to jsem si ještě kontroloval v kalendáři, jaký že to máme rok.😬

  • Dal by jsi 7,5 a 8 ti přijde poněkud moc? :-D

    Ale no táááák :-D Čím přesně se tyto hodnocení liší :-D Není 7,5 poněkud málo a nemělo by to být 7,7? Nebo raději 7,682? :-D

  • Novodobý Crysis bylo RDR2, které posunulo technickou stránku her o znatelný kus dál.

    Control asi těžko.

  • uher

    Remedy už prostě vůbec nevěřím. Alan Wake byla po chvilce ubíjející repetivní nuda, kterou držel pohromadě jen ten příběh, kterej ovšem v závěru taky jaksi ztrácel dech.

    O Quanrum Break se snad ani slušně mluvit nedá...

    No a Control na mě působí úplně stejně... 😐

    Ale aspoň musím ocenit, že zkouší pořád něco nového, což hráči bůh ví proč oceňují tím, že chtějí pokračování Alana, místo toho aby byly rádi, že zase nehrají pokračování něčeho...

  • Jack1947

    Nic extra a obličeje maj divný to souhlasím.

  • Jack1947

    Tady je dost podobných věcí jako Alan Wake ( Motel, způsob vyprávění a možná je toho více teda uršitě... )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit