Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    To je jen dobře.. Čím víc F2P her skončí ještě v zárodku, tím líp. Směr F2P hraní se mi nelíbí a nemíním na něj nikdy přistoupit. To raději přestanu hrát..
    • exmaxx
      Z jakého důvodu se ti nelíbí?
      • Z toho, že u F2P je to vždy tak, že opravdu zadarmo hru nemá žádný smysl hrát, její možnosti jsou ukrutně ořezané a znepříjemňují hraní, navíc neplatící hráč se nikdy nemá šanci vyrovnat platícímu. Mne osobně se nejvíc zamlouvá cesta kterou jde třebas Guild Wars, hra a každé rozšíření jsou placené, ale nevyžaduje žádné měsíční poplatky, do kasy se sype poměrně častými datadisky (jen si vzpoměňte, kolik jich bylo pro Guild Wars 1). Myslím že pokud by šla touto cestou větší část MMO her tak nebudou muset po pár měsících přecházet na F2P model, protože by se určitě dost lidí ochotných za hru zaplatit našlo, oproti tomu kolik lidí je ochotných dlouhodobě platit měsíční poplatky. Nebo kolik lidí je ochotných hrát nudnou ořezanou hru s nutností platit za to, že budou moct několik hodin používat mounta, být nuceni platit každý týden za zvětšení inventáře aby se jim zase nezmenšil atp. F2P je prostě největší bulls*it.
      • ze jsou drazsi nez placene :)
    • Já jsem za F2P rád. :P
  • Ať s tím jdou na Kickstarter, pár obrázkům dá spousta lidí dolar nebo dva, sto melounů bude jedna sto.
    • Paulcz
      to bych raději dal prachy nějakému inovativnímu projektu, na co sponzorovat další wow like hru
  • Obchodni model Guild Wars 2 je pro me nejlepsi , dali si s tim praci , je to vymakany a tak jim zaplatim a budu si hrat ! f2p , mikrotransakce nebo standart wow je jen zpusob jak lidi oje*at o co nejvice penez a prinutit je ke stalym platbam za obsah ktery vzdy znehodnoti to za co uz jste zaplatili... GW2 uz mam predplaceny a jestli s tim byt jen trosku pohnou vykaslu se i na to :D Kdyz si to jen pro zajimavost srovnam s wowkem jehoz novy "anime" datac bude stat kolem 36E prijde mi 45E za uplne novy guild wars 2 vic nez ferove protoze cena za wow se behem 4 mesicu hrani zdvojnasobi !
    • Shania
      Model GW2 se mi libí, ale pokud bych dostal víc a rychleji mový obsah za cenu poplatků, tak jim rád budu platit. A to platí u každé hry co mě baví, rád si zaplatím za nový obsah.

      Dat 200-300 mesicne za MMO mi neprijde jako moc.

      Tuhle částku dám za tři obědy, za hodinu ve fitku nebo jedno kino....

      Za FTP hru zapatim vetsinou daleko vic, pokud ji chci opravdu hrat...
    • No jo, oproti WoW je GW2 fakt terno. Jsem slyšel, že WoW už nebyl několik měsíců updatovanej... kterej SWtOR hráč by za to pořád platil měsíční poplatky. *7*

      Tak GW2 da best! Ostatní hry ať už neexistujií. *4*
      • Vegen
        Přesně, GW 2 je uplná revoluce (další mix různejch MMO) bez měsíčních poplatků, ale s možností zrychlení XP za mírný poplatek :D
    • Stormangels
      Víš o tom že v GW2 jsou Mikrotransakce?
  • Hezke :) Moce se mi to libí a určitě to vyzkoušim :)
    • myslím, že nevyzkoušíš *1*
  • Guild Wars (2) je trochu jiný model, B2P - buy to play, koupí se krabice a hraje se naplno donekonečna, miktrotransakce tam sice také jsou, ale čistě kosmetické (čili žádné pay-to-win) itemy a žadný herní obsah nechybí.
    • Chybně, jsou tam mikrotransakce pay-to-not-win.

      Můžeš si koupit boostry, který jsou ti prakticky úplně k ničemu... v podstatě jsou tam, aby mohli ArenaDroni odevzdávat peníze ArenaNetu...
      • XP boosty si můžeš koupit i za goldy a taky padají jako normální drop :)
        • To jen potvrzuje, co říkám.

          Tím pádem aby sis ho koupi, tak fakt musís chtít, aby ArenaNet dostal tvoje prachy.
    • (pardon chyba se vloudila, reakce na Pepsson)
  • Prni zapadni free-to-play mmorpg ? neslyseli o guild warsech?
    • GW1 není MMO.

      Je to cooperaivní hra s městy, co slouží jako huby.
    • Overwatch
      Guild Wars není masivní AAA F2P MMORPG hra za 100+ milionů dolarů postavená na mikrotransakcích. Jasně, nemusíš platit poplatky, ale nestálo a nepadalo to na mikrotransakcích, nebyl to úplně masivní svět (hodně instancované) a nemělo to takový gigantický rozpočet. Prostě jiná kategorie, i když vzdáleně podobná.
    • to bys mohl říct aj o wowku :)
    • za guild wars musis zaplatit ;) takze rozhodne neni free to play
  • mohl by se toho nekdo ujmout a dodelat to. z obrazku vypada, ze uz je na hre udelano opravdu hodne
    • V zadnem pripade. Na trhu je strasne malo ''WoW clonu'' ze? Tolik proinvestovanych penez do dalsi zbytecne tuctove mmorpg.
      • Zajmavý, pujčíš mi tvoji křištálovou kouli? *4*
        • Kouli? Staci si o hre neco zjistit,podivat se na screeny a mit trosku rozumu. To je moje koule:)
          • Shania
            Jo ale velmi malo dobrych klonu a zadny z nich nevypada takto uzasne, rozhodne bych chtel, aby prostredi co jiz maji vytvorene v nejako forme na trhu objevilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit