Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak a už jsem se stal Corabianem. *4* Ale vypadá to dobře, sem taková hračička, takže se už těším, jak budu trávit spousty času nad laděním balíčků. *5*
  • teším se na to, podle mě zatím nejlepší karetní hra všech dob je Lotr, perfekne propracovaná , vyborne herni mechanizmy a clovek nemusel mit deck za 20k aby byl dorej, stačila inteligence....a pro fandu lotra jako já, srdcovka, ale corrabia vypada LUXUSNE, to pro mě bude taková causal-hardcore oddechovka, kdyz nebudu hrát ''velké hry''. a hlavně czech made......držim palečky, at se to vyvede
    • Drom
      LOTR byl dobry tak do roku 2004, pak to slo do kytek. Reedice stejnych karet jen s novym cislem je snad nejvetsi ubohost, co je mohla napadnout.
      • jo pro me to skončilo mount doomem (10 serie) pak zacli vymyslet blbosti aby třískali prachy, ale do te 10 serie to byla neoddiskutovatelne nejlepší karetní hram teda aspon pro me....
  • kostejnesmrtelny
    Artworky jsou určitě pozoruhodný. Nemůžu si nicméně pomoct, ale ten obrázek na úvodní stránce mi strašně připomíná maraudera ze SC2, a ten pátej v článku prostě JE firebat.
    Ale možná je to jenom tím, že Starcraft vidím všude *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit