Přejít na výpis diskuzí
				
					
			
			
			
			
			
			
			
			
			
Counter-Strike: Global Offensive - recenze
						
							15.9.2012 | Martin Kapalka
						
					
					
						 171 příspěvků
					
				- 
            
                	
	Zdravím, hledám dárek k Vánocům pro mého 20letého syna, který je velkým fanouškem CS GO. Narazila jsem na tento karambit - https://www.karambitshop.cz/p/171/cs-go-karambit-fade - má to být originální replika ze hry, myslíte, že by takový dárek ocenil? Ocenili byste ho vy? Díky!
 - 
            
                	
	CSGO je nejvic rage hra!
 - 
            
                	
	Neodporucam hrat tuto hru !!! Tolko chetarov kolko je v tejto hre, no na nervy. Cela hra na nervy !! A nikto s tym nic nerobi!!! Poje**ny cheatery!!!!
 - 
            
                	
	https://www.youtube.com/watch?v=k86t5GYJYrk
 - 
            
                	
	FREE SKINS/SKINY ZADARMO: https://www.youtube.com/watch?v=XVhaAM8JLK4
Je to video na youtube, kde je znázornené všetko. Za ten kód dostanenete 1,50$ a môžete hneď vyberať skiny *4* - 
            
                	
	http://zengaming.co/r?zen=404219 Free skins for playing,thanks guys :)
 - 
            
                	
	Ahoj, mám dotaz jak se platí daně za obchodování v CS shopu ?
 - 
            
                	
	Ahoj mám ta¨kovej problém , když zapnu csko tak ve hře slyším jak někdo mluví nebo hudba hraje ale neslyším kroky nebo střelbu . Nevite co stím??
 - 
                
- 
            
                	
	Taky mám takový problém vidím že tvůj komentář už je celkem starý tak jestli si to nějak vyřešil tak řekl bys mi jak ?
 
 - 
            
                	
	
 - 
            
                	
	Čaute, mám problém lebo všetko ide v pohode akonáhle sa skončí mapa tak dalšia mapa mi už nejde lebo mi to padne a píše, že cs Go prestal pracovať. Prosím poradte budem veľmi rád
 - 
            
                	
	http://steamcommunity.com/groups/SAFMS15 přidej se díky :)