Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja se tesim. stare verze jsou priznejme si to docela o nicem - plno cheateru, furt to same. tohle muze byt zajimave oziveni...
    • záleží na jakejch serverech hraješ ;)
    • Tak já si teda zatim cheateru nevšim.
      • Reakce na: Creep
        Nevšim sis cheaterů? To mě udivuje, u CounterStrike-Source jsem cheatery potkával na všech serverech kam jsem vlezl. Nejčastější aim-bot, speed-hack, plus mnoho dalších které si nepamatuji jak se jmenují ale lidi na serveru říkaly něco o AB-hack atd. Docela děs, když ho hráči nevykopnou samy, tak žádný Valve-anticheatSystem (nebo jak se to jmenuje) s tím nic neudělá. Zažil jsem případy kdy v mapě de-Italy jsme se jako CT nedostaly ani z té hlavní ulice od respawnu a nějaký blbeček se ze spawn T objevil už tam a zezadu vykosil všechny eaglem, jedna rada jeden mrtví. Někdy vykopávání cheaterů bylo co 20 jeden.
        • Nic takovýho se mi nikdy nestalo.
      • tak když hraješ s BOTy...
        • Hmmm ne.
  • Téčko s kuklou ale vypadá hodně blbě (obr. 9), téčko s kuklou bylo lepší i v ConditionZero... to snad ještě předělají.
    • naopak mne se tyhle "tecka" hodne libi
  • Ja nvm. Ďaľší remake? Od pohľadu to vyzerá dobre no. V CS a CSS som strávil slušnú dobu, ale tak nejak to časom prestalo baviť. Stále dokola to isté, chcelo by to tú hru niekam posunúť, pridať nové prvky a tak... Každopádne MP hru Valve ešte nezkonilo asi žiadnu a ak zachovajú nutnosť skillu pre streľbu, môže to mať úspech. Na pôvodný CS sa už fakt nedá dívať.
    • Jop například komplexnejší ukoly .
  • ak tam nebudu hitboxi ako v css+ prepracuju tie megahnusne skiny z povodnych videii mozno z toho nieco bude aj ked nwm ako chcu konkurovat bf,cod a ludia z cs1,6 aj tak neprejdu na toto
  • Jak má na obrazku 2 terák v baglu to pití :D
    Ale jinak to vypada docela dobře :)
  • a) gun game neni vubec hardcore
    b) byl tu daleko driv nez nejakej source
    • sleepless
      A) nikde tam neni psano, ze Gun game ma byt nebo byl HC mod
      B) to nikdo nepopira, ale pro ne je zakladem CSS verze gun game
  • Hairy_Ass
    Tyhle obrázky vypadají mnohem lépe, než ty první videa - že bych tomu dal nakonec šanci?
    • Je dost možný, že jsou to jen rendery .
      • Pochybujem, Valve nemá dôvod takto odrbávať zákazníkov, načo. Dávno sú za vodou...
    • hrat csko/hru kvuli grafice.... sup sup, utikej k aktovce s omalovnkama klucino!
      • Hairy_Ass
        A kdo říkal, že to hraju jen kvůli grafice? Ale první zveřejněné video bylo opravdu k zblití, hrozné modely zbraní, že i Source vypadal lépe - teď to alespoň vypadá, že se to změnilo k lepšímu. A vyprošuji si, abys mi říkal klučino. *7*
      • Ale no tak nezlob. Ne kazdy musi byt hardcore CS hrac, ktery to hraje od dob 1.1.
        CS jsem nehral roky a tohle bych klidne zkusil a pripadne zmeny v grafice nebo gameplayi vitam.
        Ty muzes klidne zustat u 1.6 nebo source.
        • 7.1, source mam ale ten recoil a prehlednost *11* , kezby, keeez by vydali neco co bude aspon stejne hratelne, s krasnou prehlednou grafikou, kde steny nebudou svitit jak poulicni lampy a ten barevny flek v okne je opravdu kvetinac...
  • smarja, ta grafika vypada skoro tak hrozne jako u noveho CoD *1*
    • Jazz
      Jo, to bys tam chtěl vidět pixelky jak v 1.6, že ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit