Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jake hlavni zmeny prinasi GO oproti source?
    • Veskoslav
      Systém nákupu, o něco lepší grafika (engie Portal 2), lepší fyzikální model, lépe zpracované mapy (aspoň dle mého)
      • Ellendway
        Engine Portal 2 je Engine Source víš? :)
  • Hej hej, CSko... keď som mal 14, ta ma to strašne bavilo *1* Teraz je to už moc primitívne, starnem no *9*
    • Veskoslav
      1.4 byla debilní. Přelomové byly 1.2, 1.5 a 1.6
      • ale on píše že když mu bylo 14 LET a ne verze 1.4
  • Hraju betu od ledna. Engine je stále stejný, jedná se o verzi buildu z Portal 2. Jako dlouholetý hráč CSS jsem z CS:GO docela překvapený, upřímně mě po posledním patchi opravdu baví. Jasně, snaží se to svézt na COD vlně, a tak vám každé kolo zní podmanivá hudba, mapy jsou přeskinované s motivy teroristů (třeba oba Dusty), zastaralost enginu se snaží chytře maskovat (nalepením šutrů nad klenby nebo dodání kostek na rohy budov)... přesto to má něco do sebe *3*
  • Grifus
    Tak koukam z poslednich obrazku snad zmenili engine, protoze co si pamatuju video kde tu hru slavnostne predstavovali, vypadalo to pomalu jak CS 1.6.
    Nicmene jestli bude engine pracovat na stejnym principu jako vsechny HL hry, tak jde opet CS mimo me...
    • Jde stále o stejný Source engine, konkrétně o verzi použitou v Portal 2.
      • jindra.veliky
        v l4d2 kdyz uz... *5*
    • Taky se tam bude kropit jen od pasu podle zamerneho krizku? Nejak me nenapada jediny duvod proc bych tomu mel dat prednost pred BF 3?! *6*
      • Nápodobně
      • jindra.veliky
        tak CS je delany jako arkda kdezto bf si chce hrat na simulator tak proto *3*
        • BF3 a simulator *1* *1*
          • jindra.veliky
            mas asi problemy se spravnym vnimanim textu *3*
            • Jenze u tebe clovek nikdy nevi,jestli to myslis vazne,nebo ne *1* .
              A popravde ,kddyby jsi bf3 povazoval za simulator,tak by me to ani neprekvapilo *3* .
        • Veskoslav
          BF je asi simulátor jako ty jsi chytrý.
          • jindra.veliky
            zas tak kvalitni simulator to neni...ja chodim na gympl kdyby te to zajimalo *3*
        • To jo, hlavne ovladani bojove techniky je simulator jako prase. *3*
          • jindra.veliky
            vzdyt rikam "si chce hrat" *5*
    • A to je jaky princip? *1*
      • Veskoslav
        Dvě rány a jde k zemi:-D Musí vydržet aspoň dva zásobníky, jinak to není pro něj:-D
        • Grifus
          To vis ze jo. CS, DoD, HL multiplayery se do jednoho "hybou" nejak divne. Predevsim postavy, granaty a vubec cela fyzika je prazvlastni. K tomu divna odezva, opet prazvlastni nastaveni, tentokrate sitoveho kodu. Hra pocita velmi casto zasah o milisekundu driv, takze v realu to vypada jinak. Nevim jak ti to lepe popsat. Pokud si hral treba i to blby CoD, ty veci musis citit...
        • smejki
          tohle je odkdy vlastnost enginu?
          • Lidé bohužel nemají tušení, co to engine je, takže melou pátý přes devátý....
        • Jo css, to je ta hra kde enemymu do zad vystrilis z metru zasobnik z kalachu a on se jeste stihne otocit, prebit si, a pri usilovnym mireni na kolena ti da headshot
  • Rád vyskouším :-P
  • Veskoslav
    No tak uvidíme. 1.6 se hraje doteď, Sourse taktéž. Každé má své pro a proti. Osobně sice mám raději Sourse, ale hraji 1.6 kvůli hráčům. Na nové Csko se těším, obzvlášť na vylepšený fyzikální model. Snad to příliš nezjednoduší či nějak nepokazí.
    • Jn Source mě postupem času začal bavit více.Doufám že se dostanu do bety ,kámoš říkal že po tom mamutím updatu je GO dobré .Nechce se mi čekat do léta
      • Tvůj kámoš má pravdu, po tom mamutím updatu je to fakt úplně něco jiného.
    • Jazz
      Sourse, okay! *6*
  • Ten dom mi strasne pripomina druhu misiu (aspon myslim) v SWAT4, kde chlapik drzal rukojemnikov a zila tam aj jeho matka :-)
    • Jojo, SWAT 4. Ještě doteď si pamatuju, jak jsem tu bábinu střelil taserem :D A ty řeči okolo.
      • Však jo, furt tam kecala, že její synáček je nevinný... a pak jdeš do sklepa, kde ho najdeš v kobce s uvázanou holkou *1*

        Taser jsem na ní nevytáhl, stačilo jí stříknout pepřák do očí a už si klekala na zem :)
    • No a přitom to vypadá jako budova z jedné klasické mapy pro CSko zvaná cs_militia ale i ten vypadá trošku jinak :D
      • Jo, presne! Hned me to napadlo :)))
  • Adam_M
    Jej dalši CSsko.... *6*
    • deridon
      no hratelnostně to bude určitě lepší než ten Brink ve tvém avataru :)
      • U Brinku mám nahráno přes 40 hodin a doopravdy nechápu tynenávistné řeči okolo. Sice Brink není do puntíku to co autoři slibovali a hraje se moc fajn, obzvlášť,když už znáš mapy.
    • Veskoslav
      No jo. A kdy naposledy vyšlo poslední CS?:-D:) Tohle není CoD, jak psal kolega vyšše.
    • Kocy
      Pořád lepší než další Codko....
  • Pete.palis
    raději půjdu k vodě *1*
    • Může to být nebezpečný, vezmi si pokemona.
      • deridon
        ale pokémon musí umět surf abilitu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit