Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak takhle hra je teda bída.
    s online to nemá nic společného. je to jenom další plošinová strategie jak do mobilu.
    postavíte domeček a čekáte 5-10 minut než se postaví, zasadíte pole a čekáte 5-10 minut než sklidíte. a furt dokola. strategie v bitvách nula
    • XorxoxTalarius
      Domecek se stavi 8s, slizen trva vzdy 20 minut. Bitvy nejsou strategicke ale takticke, vyhrat beze ztrat je docela kumst
  • "Total War Battles: Shogun se spíš nemusíte bát necitlivě navržených mikrotransakcí."

    haha, no praveze se zda, ze CA prave tady trefila slovutnou 'new low' a kdo neveri at tam bezi, no fuj
  • Jako hra to není špatná. Postupné zasévání polí růst stromů a trávy jako pěkné detaily. Jen musí hru přepracovat aby hráč měl co dělat když se mu zrovna něco staví nebo sbírá. uvidíme co se z toho vyklube ale neházel bych to hned do koše.
    • XorxoxTalarius
      Ja se koukam na serial, serial skonci, udelam si "TAH" v Kingdoms a jdu na dalsi dil :D
  • Náročná strategie Total War už dlouho není!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Rome 2 mě zklamal. nepřehledné bitvy, špatně rozvržené velikosti poměr vojak / okolí. zmatené dělení měst
  • Vojta_Ilavsky
    Na tablet to nemusí být špatný.
  • Existuje vubec naka taková hra v prohlizeci podobna tomuhle stylu enbo travianu comu koliv jinyho co není pay to win ? NE NENÍ !
    • Ale ano, forge of empires :)
      • Tak zrovna to má většinu mechanik stejných a řekl bych, že se autoři dost inspirovali.
  • To jako totála bez těch epikózních betlů a bez usekávání končetin? Řekněte mi proč bych měl odejít od Atilloša když teďka vydali B&G DLC. Mazec jak sv!ňa, nejlepší je jen sledovat jak se ty paňáci řežou, zbytek je wata. Eště tak se dívat, jak do sebe naboří dvě lodě, to je taky mazec
  • RedEagle
    Ak to dobre chapem... Ta hra je asi niečo ako graficky vylepsena verzia Travianu ? :))
  • Připadá mi to jako mobilní aplikace pro můj steam.Doporučuji nestahovat, nechápu kdo to může dobrovolně hrát, když cokoli jiného z total war série je lepší.Pochopil bych ,kdyby to udělali jako webovou hru.Jinak dej peníze a nemusíš čekat + kup si rozšíření taktických možností v bitvách ,které jsou samy o sobě vtipem.Očekával jsem že to bude nějaká blbost, ale že to bude až tak strašné, to ne.
  • XorxoxTalarius
    Doporucuju si kazdemu zahrat sam za sebe, to ze recenze na Steamu nemaji hlavu ani patu, je to nejmensi co by mne prekvapovalo. Hra to neni spatna, a vazne vas nijak nenuti utracet goldy. Co je ovsem chyba je to ze hra je naprosto nevhodna pro PC trh.
    Vzhledem k tomu ze jakakoliv akce zabere cca 20 minut, hrac na PC nema co tou dobou delat. Muzete chodit s armadou na mise a trenovat ji, bohuzel pokud se zrani, cekate az 17 minut nez se uzdravi.
    Hra je to dobra a jeji F2P model je velmi dobre nastaveny, ale v tom jak je udelana opravdu miri na talbety. Prece jenom zapinat hru kazdych 20 minut abych udelil rozkazy se mi na PC vazne nechce.
    • Hra musí být špatná, když tě nutí čekat, čekat, čekat. Když je hlavní součástí hraní čekání, pak to nemůže být dobrá hra. Takový typ free to play je naprosto odmítám a patří to k tomu nejhoršímu, co u f2p může být.
      • XorxoxTalarius
        Hra te nenuti cekat, udelej si tah a bez delat neco jineho ... mne by zajimalo jestli jsi nekdy hral treba Heroes pres net *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit