Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "...se spíš nemusíte bát necitlivě navržených mikrotransakcí."

    Nejsem herní novinář, ale trvalo mi 30 sekund zjistit, co si o této hře lidi zatím myslí. Stačí se podívat mj. na reakce na Steamu. Údajně je to postavené na čekání, teda pokud neplatíte. Ohlasy jsou celkově spíše negativní a hlavním důvodem je platební model - tedy způsob vymáhání mikrotransakcí. Takže bych si sakra dal pozor na podobné věty v článcích... *3*
  • Nechcete si kazit představy o Total War serii? Radím vám dobře, ani to nespouštějte. Je to trash, nějakej poloviční port na mobily, totální pay to win srajda... Prostě neplýtvejte čas touhle hrou *16*
    • XorxoxTalarius
      Vyzkousim a uvidim, uz jsem hral opravdu dost F2P her abych byl schopen posoudit, tak jsem zvedav.
      Porad mne ale neopousti nadeje :)
    • já ti věřím :D ale stejně to vyzkouším *1* zvědavost je veliká
  • První recenze na steamu:

    Installed.
    Built a farm > 8s
    Collect Wheat > 8hrs
    Or Pay gold to complete instantly.

    Uninstalled.

    Autoř si své lži o citlivých pay to win může strčit víte kam.
    • Negativní reakce maji všichni kdo to zapnuli, projeli špatně navržený tutorial a hru vypnuly. Navíc často v naivním očekávání plnohodnotného pokračování Medival Total War zdarma. Vše lze získat bez placení, což rozhodně mnoho her nemá. Problém je, že to chce přemýšlet a prozkoumávat. Hra je v tomto ohledu, co se týče nápovědy dost skromná a bohužel i herní tooltipy + chybové hlášky. Tzn. pokud má budova víc požadavku, tak se je dozvídate postupně, protože zobrazí vždy jen jeden. Např. nemáte dost surovin -> musí být na vyském terénu -> lze stavět jen ve městě -> město má omezený počet budov...

      Hra je ještě v dost raném stavu, tedy toto chápu, ale bohužel tím odradí ty, kteří chtějí mít vše naservírované a to, že další jednotky se odemknou časem, jen vám to nikdo neřekne pak během prvních 10 min. vypadá jako Age of Empires, kde jste mohli postavit 1/2 jednotek a část budov a zbytek se odemkl až po poslání pár éček.
      Nic jsem od toho nečekal, už jsem ze zvědavosti pár podobných her zkoušel a nijak mě zatím neoslovili, ale musím říct, že jsem až na pár výhrad, které se ale časem dopilují, spokojen s výsledkem.
    • tak, simulátor, pole za 5 minut neposečeš *1*
    • XorxoxTalarius
      Farming trva 20 minut, ne 8h. To klikl na collect all.
  • sugyn
    Jak se tady vyjadril borec: This is game is piece of sh*t.
    https://www.youtube.com/watch?v=co0PCmp21R8
    • N0isy
      *This game is piece of sh*t. Sorry, chtělo se mi z toho zvracet.
    • super gameplay :D ten chlap je možná trochu vadnej ale má pravdu.
    • Netvrdím, že to je můj šálek kávy, ale jedno je jasné - ten borec z toho videa je solidní pi*a...
      1) Je to BETA.
      2) Cílí to na úplně jinou skupinu lidí než klasické TW hry.
      3) Takové hry se dají hrát i bez mikrotransakcí, chce to ale promýšlet své další kroky a ne bezhlavě klikat na všechno co vidíš...
      • sugyn
        1) Slovem BETA nezachranis spatnou hru.
        2) Takovou hru od Creative Assembly nikdo necekal.
        3) Az ti nabehne stavba budovy na 4 dny, chte nechte sahned po kreditce, nebot bys musel hru 4 dny nehrat.
        • Právě podle bodu 3 poznáš, že to je BETA - hodně her ty časy má nedoladěné a ještě se to změní a kdyby ne, tak i s tím se dá pracovat - kdysi jsem hrával Travian a GGE a i tam bez použití kreditky můžeš předčít platícího hráče...jen to chce trochu přemýšlet.
  • radšej total war arena :D aj keď je len v closed alpha
  • Vojta_Ilavsky
    Na tablet to nemusí být špatný.
  • Náročná strategie Total War už dlouho není!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Rome 2 mě zklamal. nepřehledné bitvy, špatně rozvržené velikosti poměr vojak / okolí. zmatené dělení měst
  • Jako hra to není špatná. Postupné zasévání polí růst stromů a trávy jako pěkné detaily. Jen musí hru přepracovat aby hráč měl co dělat když se mu zrovna něco staví nebo sbírá. uvidíme co se z toho vyklube ale neházel bych to hned do koše.
    • XorxoxTalarius
      Ja se koukam na serial, serial skonci, udelam si "TAH" v Kingdoms a jdu na dalsi dil :D
  • Připadá mi to jako mobilní aplikace pro můj steam.Doporučuji nestahovat, nechápu kdo to může dobrovolně hrát, když cokoli jiného z total war série je lepší.Pochopil bych ,kdyby to udělali jako webovou hru.Jinak dej peníze a nemusíš čekat + kup si rozšíření taktických možností v bitvách ,které jsou samy o sobě vtipem.Očekával jsem že to bude nějaká blbost, ale že to bude až tak strašné, to ne.
  • Existuje vubec naka taková hra v prohlizeci podobna tomuhle stylu enbo travianu comu koliv jinyho co není pay to win ? NE NENÍ !
    • Ale ano, forge of empires :)
      • Tak zrovna to má většinu mechanik stejných a řekl bych, že se autoři dost inspirovali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit