Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Giveaway pro prvniho prichoziho:

    http://skaldabloguje.webnode.cz/products/crimsonland/

    *5*
  • Phobia 2 jak vyšítá.
    • No a dokonce existuje i Phobia 3. Budu muset vyzkoušet.
  • Všechny mise jdou dohrát v pohodě solo... A hodnocení je také dost mimo, hra je prostě super !
  • Hral jsem jen demí na vite, alevelmi silne me to zaujalo. Nedovedu posoudit pozdejsi faze hry, ale to co jsem videl melo paradná hratelnost a hodnoceni 6/10 mi prijde hodne nizke, kdyz vezmu do uvahy, ze prave hratelnost je na hre to nejdulezitejsi.
  • Recenze 11 let stary hry, tomu rikam zaspat dobu. A recenze je jeden velkej bullshit. V dobe vydani jsem ji hral jak oteklej, nedokazal jsem se od ni odtrhnout (nahrano stovky hodin) a jeden cas jsem v survivalu dokonce okupoval nejaky 20 misto. PC verze zadnej coop nemela a presto jsem ji otocil na Grim obtiznost kvuli splitter gun. Snadny to urcite neni, ale hral jsem tezsi veci. Je to bez debat nejlepsi hra svyho druhu a bohuzel zatim nejlepsi hra na PS4. PS4 verzi jsem samozrejme nemohl nekoupit, abych se slzou v oku zavzpominal. Presto ze je vsemozne vylepsena, tak se mi s mysi ale hrala lip.
  • God-of-War
    Ten obrázek mi připomíná jednu gamesu:D..
    • Tak to je asi schvalne, ze.
    • Svého času Dooma :) Měli naprosto stejnej artwork.
      • God-of-War
        Přesně:)..
  • Tss 9/10 nejvic odreagovacka sve doby, dyt je to hra tak stara ze ty pixelove indie smejdy nebyli vsude kolem a to nemluvim o jejich hodnoceni...6/10 je fakt masivni ulet
  • Kdyť jsem to hrával tak před 10ti lety. A jako odreagovávačka to sloužilo uplně báječně. Plní svůj účel a zaslouží lepší hodnocení. Jde o velmi zábavnou a návykovou hru. Je tam on line sdílení výsledků survival módu s celým světem, který nutí hrát a hrát a hrát. Hra plní přesně to co se od ní očekává na 100% takže za mě 9/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit