Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • morokura
    To byla reakce na příspěvek od HeHa. S tim, že je HP návrat ke kořenům souhlasim, hrál jsem NFS 3 i NFS HP2.
  • cumpi3
    to ano, ale já mluvil o tom, že mají rozhodně (tedy HP) k původním nfs než právě U, MW....
  • morokura
    Pro mě je zlatý věk Underground 1,2 a MW pak už mě chytil jenom Shift 2, kterej je nejlepším dílem za poslední roky ale s NFS toho moc společnýho nemá. Moc bych se nedivil kdyby po Most Wanted přišlo NFS Underground bez číslovky. Tohle neoznačování dalších dílů je prostě dementní.
  • cumpi3
    Underground 3 by byl zase remake s číslovkou na konci...
  • Zazil jsem ten tvuj „zlaty vek“ a stejne bych videl radsi Underground 3 nez remaky prvnich dilu
  • firebug
    Fajn, ze si EA uvedomilo, ze by melo se znackou NFS udelat neco razantnejsiho. Jak se to casem vyvine, muzeme ted jenom spekulovat. Ja Criterion Games drzim palce, protoze ac neparim kazdou zavodni arkadu, tak obcas bych si nejakou dal, a prave Burnout Paradise je vedle FlatOut 2 jedna z poslednich, co me bavila opravdu od zacatku do konce. Posledni Hot Pursuit byl ale slabota.
  • morokura
    Konečně se NFS ujalo schopné studio. Criterioni race hry umí parádně, ale chtělo by to něco víc než jenom remaky starých NFS jako HP nebo MW... Doufam, že se po Most Wanted vrhnou na uplně nový díl a nebude to jenom kopie Burnoutu.
  • cumpi3
    Možná trochu divné, ale Hot Pursuit bylo nfs nejvíc blížící se prvním dílům...takže byla spokojenost...i když mladí panáčci takto mluví o Undegroundech a pak nadávají...i když zlatý věk prostě nezažili
  • cumpi3
    jenom první díl byl NFS ... dvojka už byla prostě jenom Shift *4*
  • God-of-War
    Ale Black je přeci kulervoucí stále.
  • kde je pokracovani nfs porsche????
  • Izmæl
    Criterion Games je kvalitní vývojářské studio. Hry mají zábavné a graficky v dané době vždy nádherné. Na Most Wanted se těším a pokud budou dělat už jenom na NFS, tak mě osobně to vadit vůbec nebude (zrovna sjíždím na PS3 znova Hot Pursuit). Ale někde mezi těmi díly NFS by mohli udělat zase nějakou kulervoucí FPS, jako tehdy Black.
  • Pokud lze ještě dneska pokládat sérii Shift za část NFS, tak doufám, že tím ten hlavoun nemyslel i ji, jelikož to by mě docela zamrzelo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit