Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale všechny byly spojeny s klasickou mapou Evropy a děním okolo, ikdyž třeba teď půjde vyhlásit křížovou výpravu do Indie... *16*
  • Magister_Peditum
    Tak to se dá říct skoro o všech dlc, snad kromě Old gods.
  • Magister_Peditum
    Jedinej, kdo si na to pod každým článkem v diskusi stěžuje, je Joe.
  • Co nutí někoho lézt do komentářů k přídavku hry, kterou nehraju a neznám a ještě tam po sobě nechat debilní komentář...
  • Podle mého celkem zbytečný přídavek, který nepřinese nic moc nového krom nové mapy a samozřejmě patřičných úprav v náboženství a eventů viz zmíněný "lov na tygry" a unikátní jednotky "Bojoví sloni" kterou postřehnu nejspíš jen v textové formě. Autor preview to asi vidí nejspíš stejně, proto ta lehká ironie. Každopádně sleva na steamu to jistí. Prozatím mě ale nenalákal natolik, abych si ho pořídil hned.
  • Inquisitor
    Na steamu je dneska sleva na základní hru 75%. Je to do pátku.
  • No jo, ťuťu ňuňu. Maxíček nám intelektuálně nestíhá hry od PDS. Chudáček malý.
  • Pilgrim66
    Nevim co je na tom UI debilniho? Spis bych rekl, ze tech hodne lidi bude mene chapavych
  • to je ta hra s naprosto debilnim interfacem na ktery se hodne lidi stežuje?
  • Tohle je jedna z mála her, kde mi vůbec nevadí, že dostanu na p*del *1*
  • To právě začni už teď, průběžně tam budeš doplňovat *1*
  • Bude sranda až vikingové ze Skandinávské říše budou dělat krvavé orly před sochou buddhy, kterého přemalovali na Odina *1*
  • kickasl
    Ja nevim, tady porad dostavas slusny mnozstvi hratelnosti. U CK muzes stravit za stejny penize mnohem delsi cas nez jinde...
    I kdyz sims taky muzes teoreticky hrat porad.
  • owny
    Boha, už dlouho se chystám, že to rozehraju, ale se všema těma rozšířeníma abych si na to vyhradil tak rok. *1*
  • Tahle hra mne pořád baví, staré bohy jsem koupil také v den vydání a nikdy nelituji, tohle vypadá velice zajímavě a exoticky, těch pár peněz za to určitě bude stát. Takže Já jdu do toho...
  • Inquisitor
    Já nemám nic proti, nikdo to kupovat nemusí. To bylo jenom konstatování. Já hraju EU IV a taky ten poslední přídavek nemám i když se na něj chystám, protože ta náhodná generace kontinentů vypadá velice zajímavě.
  • A proč by ne? Tady za ty peníze dostáváš extrémně trvanlivou zábavu.
  • tomocz
    taky jsem si říkal. CK2 je sice boží hra, ale politikou přídavků mi to začíná připomínat Sims... xD
  • Inquisitor
    Uf kolik už těch rozšíření je, to už zase vyjde dohromady aspoň na dva litry ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit