Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • videa http://crysis3.cz/index.php
  • videa http://crysis3.cz/index.php
  • To je docela dobrý fake. Již z videa je vidět absolutní nevyváženost herní náplně. Jedinou možností obrany, resp. možnosti včas reagovat pro jednotky CELL je ten EMP granát, jinak je to prachobyčejný lov bezbranných slepic. Navíc avízo že to je souboj 2 na 14 vyvrací záběr, kdy se tam těch neviditelných rambo predator borečků objevuje jak holubích fekálií na staroměstském náměstí. Palec dolů, už i kvůli AI pokud se jedná o kooperativní hru.
  • Vypadá to náhodou dobře. Stále mě ti kluci z Cryteku překvapují více a více. Už mě jenom uchvátila ta část videa jak tam najíždějí ty firmy co na hře dělají a na jakém eniginu to běží.. Mám takový pocit, že když čím dál tím více vycházejí lepší hry s lepší grafikou tak jsou lidé čím dál tím více náročnější na všechno.. Kdysi se lidé spokojily s DOOMem 1 a měli hubu otevřenou dokořán... *3* Zatím u mě spokojenost *4*
    • DangerousDave
      "Mám takový pocit, že když čím dál tím více vycházejí lepší hry s lepší grafikou tak jsou lidé čím dál tím více náročnější na všechno"

      nemám ten pocit, mainstream je skôr čím ďalej tým menej kritický ... kritická je len určitá minoritná skupina a aj to predovšetkým na technickú stránku hier.

      A s Doomom sme boli spokojný pretože v tej dobe to bolo to najlepšie čo medzi FPSkami bolo ako po stránke hratelnosti tak po technickej stránke. To nebolo tak, že by vtedy mali hráči nízke naroky ! - bolo to presne opačne, od každej novej hry sa očakávalo výrazne lepšie technické spracovanie a inovácie. Dnes to už neplatí.
  • Vypadá to svěle. Sice můžete nadávat na anstavovanou kaši, ale vypadá to skvěle.
  • nastavovana kase. kvuli multaku si zrovna tuhle hru asi lidi kupovat nebudou. a singl na 5 hodin dneska taky nikoho neoslni.
  • vypadá to brutálně
  • Tak přesně toto bych chtěl mít v single playeru. Ještě že ma ta parta vojáků tak nizkou inteligenci, že jde na otevřeném prostoru a nechá se zmasakrovat. A pořád nechápu tu neviditelnost, jsem si myslel že to dělá jen nano-suit, ale že dokáže zneviditelnit i luk to už mně hlava nebere ( stejně tak jako Ak v prvním díle).
    • Kozy
      Ten luk má na sobě určitě svůj vlastní nano suit :D
  • spook.y
    No prostě kopie modu z AVP (Jak už tady všicí píšou :D) ale jo myslím že to nebude špatné.
  • Zdá se mi že Cells jsou kapku v nevýhodě.. Možná kdyby to vyvážily početní převahou, ale jak je vidět tak asi ne..
    • Taky mi Cellaci prisli jako mrtve maso na dvou nohach. Sice ocividne meli nejake EMP granaty,ale jinak nic moc zvlast kdyz nanosuitaci maji neviditelnost, velkou vydrz, rychlost a kdovi co jeste.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit