Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cistou herni dobu sem mel 8 hod. a to mam jeste spoustu restu ve sbirani informaci a dokonce sem v uvodu zapomel na nejakou tu vedlejsi misi. V zaloze mam jeste nejvyssi obtiznost, takze pocitam ze deset hodin podobne jako Crysis 2 by to mohlo dat. Mise nejsou kratke ale misty mi prijde ze by koncentrace nepratel mohla byt vetsi. Hlavne rozlehlejsi levely pusobi trochu puste, otazka je co by to pak udelalo z plynulosti hry? Jedna vec je cumet na kulisy v dali a druha prihodit do nich "bitvu" padesati protivniku.
  • Dohral jsem to za par hodin (neco fakt pres pet). *3* A to jsem prolizal kazdej roh, v predposledni misi dokonce zachranil prezivsi Vtool, Mortat, Odminoval APC a zhruba mi to vyslo fakt na neco pres pet hodin plizenim plazenim vpred - vetsinou hraji jen stealth *7*
  • God-of-War
    Ne? Opravdu? To sou novinky.. On je to fakt dacan. Omezenej je akorát svojí palicí a né konzolema..Honí se za grafikou a tak nějak zapomíná na to nejpodstatnější.. NA HRU! Ať si takový blbosti mektá někde jinde... Neumí dělat hry, tečka.

    A ješte mu to konzole zacvakaj...Uf, konečně mam prázdnej RAGE metr *4* .
  • ved aj ja som im už písal, že to nejaký pochybný poľský časopis napísal, ktorý z hry hral hádam len demo a multi-player betu. Recenzia bola vydaná dva týždne pred vydaním samotnej hry!? Žiaden popredný zahraničný časopis ani server k vydaniu recenzie plnej hry Crysis 3 nemal povolenie, ale poľský časopis áno. Bola to blbosť, a ľudia to tu zožrali ... *7*
  • Veskoslav
    Hru jsem hrál na všech herních platformách, co jsou k dispozici. Tedy PS3, Xbox 360 a klasické pc. No můžu říct, že na PS3 vypadá hra jako na low na pc, na Xboxu na normal no a na pc na ultra při 45 fps a 1680*1050, to je něco jiného:)


    P.S: Hru jako takovou doporučuji zahrát z důvodů technického zpracování. Bohužel občas Vás bude stát život, když se budete lukem snažit zabít lososa a mezitím Vás najdou podle kruhů ve vodě:)
  • Bavi me jak stale omylate pet hodin ktere si z prstu vycucal nejaky Polak a pritom nejprodavanejsi hrou je rok co rok CoD ktere se da dohrat za polovinu casu co Crysis. *6*
  • prodávala se tak, že se zaplatil vývoj dvojky
  • Je to blbost. Ta hra je mnohem linearnejsi, nez jeji dva predchudci. Singl lze projit behem par hodin. Main theme uz neni od Zimmera (od ktere se vetsina ve dvojce odvijela), a vubec jsem si v pulce hudbu radeji vypl. Celkove je to po hernim zazitku krok vzad. I kdyz se mi libila.
  • calwin
    dá sa povedať že sa niečo "nedá"... pravdou je že NIE hráči sú unavení... TRH je unavený a to z rozmýšlania... vytváranie dobrých príbehov a herných prvkov ktoré sú inovatívne a zábavné zároveň je v dnešnej dobe obrovský problém... veľa herných štúdií vyvýjajúcich AAA tituly nemá motiváciu vytvárať niečo extra a radšej vsádza na grafiku. môžem síce súhlasiť že sú obmedzovaný rozpočtom ale nech mi nehovoria že sa to nedá keď príklad že sa to tá je hneď za rohom. indie scéna voila!

    každá AAA hra má svojho pokračovateľa... tak prečo sa neuberú na nový projekt? strach že im to zrazu prestane sypať je v brandži asi veľký...
  • Radioaktivni_surikata
    Ale to je hrubá chyba, díky za doplnění *1*
  • Radioaktivni_surikata
    To tvoje tvrzení je především ničím nedoloženej plk. A taky mi připadá, že děláš nějak rychle závěry na základě neexistujících informací. Jsem PCčkář, jedinou konzoli, kterou jsem kdy měl a mám je PS Vita, naprostou většinu času hraju na PC a do cikána mám dost daleko. Co mě ale séře je v současnosti tak moderní populismus.
  • kennyB
    Zapoměl jsi na p.rno :D
  • Radioaktivni_surikata
    Zase PCčkářům tak nefandi. Podle vyspělosti některých komentářů tady na Games bych se vůbec nedivil, kdyby pro spoustu lidí byl počítač akorát "nástrojem" k hraní her, stahování referátů a psaní kravin na facebook. Ono to nebude s těma výjimečnejma znalostma až tak žhavý *3*
  • je na tom tvrzení snad něco nepravdivého?
    připadáš mi jako ta naše menšina, která se od nás statisticky pracovitostí a inteligencí výrazně liší, avšak začne se vztekat a hulákat "rasizmus", když se na tento fakt poukáže
  • tak konzole je hracka, PC je nastroj *1*
  • Radioaktivni_surikata
    "Proč se více snažit a mít menší zisky, když je jistota, že konzolisté sežerou mnohem horší produkt za více pěněž."

    Zase už jsou PCčkáři něco víc, než konzolisti. Jo, to tu už dlouho nebylo...
  • nesouhlasim, dobry gamedesign, pribeh a napady zastaralost konzoli neovlivni, jedine co ovlivnuje je technicka stranka her, na kterou se vyvojari bohuzel az moc zvykli spolehat
  • Tak to pises ako keby na PC hrali len Einsteini,a konzola bola pre dementov,je vela starych hier ktore si zapnem a maju otrasnu grafiku na dnesnu dobu a nie z nostalgie ale predtym boli hry viac inovativne.Moja hra roka je Far Cry3 este som sa nedostal ani poriadne k pribehu len si beham po mape a pozeram ako je ta hra vymakana a to hram na konzole a je to krasne na to,ze vsetci nadavaju na old šit conosole
  • BelaJBB
    Ta si kladiem otázku, ako sa mohlo zaplatiť a byť ziskové kvalitné PC only Crysis a Warhead ?
  • ja s tým súhlasím...Momentálne som viac PC hráč ako PS3. Ono vývoj hier je ďaleko nákladnejší ako v minulosti, pirátstvo na pc by vývoj v hernom priemysele spomalilo a možno aj zastavilo, nebyť konzol. Aj to je jeden z dôvodov ...aby donútili súčasných hráčov PC kúpiť tú singleplayer hru, tak ku každej single hre pridajú aj multiplayer. Ten sa sa nedá na cracku zväčša hrať. Ja síce väčšinou ten multi nikdy nehrám...ale poctivo hry kupujem. Ja externe pracujem aj ako 2d artist na PC hrách, a tiež si neviem si predstaviť, že by mi firma povedala, že mi za robotu nezaplatí *1* Inak Crysis 3 je pre mňa najlepší diel...ale nikomu tento názor nevnucujem *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit