Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to jsem naramne zvedavy, ale mam obavu ze samotny pribeh bude tim nejslabsim clankem cele hry. Ani v nejdivocejsich snech me nenapadlo ze by prostredi NY budoucnosti uzavreneho do sklenene kopule smyslupne propojilo dva predchozi dily a poskytnulo dustojne finale teto serie. Spis mam obavu s fiaska typu F.E.A.R 3 nebo serialoveho The Lost. Ale rad se necham prekvapit. *5*
    • fear 3 neni spatna gamesa
  • Jednicka me minula dvojku jsem jednou dohral a musim rict ze nic svetoborneho to nebylo ani co se tyce oblasti FPS strilecek tak jsem se vratil k prvnimu Far Cry
    • Zrovna prvni dil Crysis byl ten lepsi dil. Nic svetoborneho, ale melo to neco do sebe. Coz se o dvojce moc rict neda.
      • Jednicka zacala zajimave, ale jen po dobu boje proti korejcum, pak uz to nestalo za nic. Dvojka byla zajimavejsi a vyrazne zabavnejsi.
        • Konzolasek promluvil. *15*
  • EA+Crytek= Vomit. Cevat Yearli talking = Poop.
  • lol jake uzavreni pribehu protoze v C2 se nedozvidas prakticky nic jenom hrajes za tupeho vojaka zo nemluvi
    • Hlavně zachranuješ NY! Chápeš, NY! Wau. Prostě sh1t pro amíky... jednička je super z toho důvodu, že se někde objevili emzáci. A teď pokračování, nojo už vím přibližně co nás čeká. :)
    • deridon
      člověk hraje vlastně za mrtvolu
  • Ono to mělo nějaký příběh?!?
    • Stejná věc mě napadla, když jsem si přečet nadpis. :D
    • jasně, v prvním díle střílíš modrá světélka, v druhém díle střílíš červená. Tak ted přijdou na řadu žlutá, nebo fialová.
      • Ještě jsi zapomněl na zelená, ty tam autoři dají příště, aby to bylo víc cool *1*
        • Cypri
          Všechny barvy, jiné než základní RGB spektrum bude prodáváno zvlášť, jako DLC.
          Kdo bude chtít střílet emzáky například "růžovoučké" pak určitě neprohloupí, když sáhne po "ultimate mega hello kitty destroyer DLC"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit