Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok díky za info :)
  • psal jsem mu kdy to vydá ale zatim se neozval.
  • kámo čtu si to=D tady to máš;) já sem zatim udělal jenom alpha hud atd.. jenom takový serepetičky.. rusák to převzal po mě a upravuje celý levely a spousta nových věcí. je tam pár screenů *5*

    http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=277&t=98991&p=1051629#p1051629
  • Sú to čučoriedky, nie čocoriedky *3* . Dúfam, že si so sebou spokojný, môžeš spokojne spať po ďalšom bezvýznamnom trollingu.
  • Doufám že jsou tu rozumní admini/čističi a dají mu ban...
  • Když nemáš nic k tématu, drž hubu. Nikdo tady na tvoje žvásty a napadání druhých bez důvodu není zvědavý.
  • ty vole proč sem lezou tyhle slováci kdo ma rozumet te hatlanine tahnete nekam a narvěte si do prdeele CENCÚĽ a žerte ČUCORIEDKY ! trapáci *11* *12* *11* *10* *6* *10*
  • Cypri
    Všechny barvy, jiné než základní RGB spektrum bude prodáváno zvlášť, jako DLC.
    Kdo bude chtít střílet emzáky například "růžovoučké" pak určitě neprohloupí, když sáhne po "ultimate mega hello kitty destroyer DLC"
  • fear 3 neni spatna gamesa
  • Crysis 1 pro mě je jediný C.R.Y.S.I.S ! Tohle je jen další guvno pod sluncem... Takhle zničit značku *13* a co tedy bude následovat ?
  • Mno kdyby se Crysis přestěhoval do vesmíru jistě by to bylo zajímavé
  • Nepamatujete si někdo (nebo jestli ty si to čteš) osobu, co tu házela odkaz na myslím svůj mod pro Crysis 1? A jeho stránku nebo tak něco?
  • Hlavně zachranuješ NY! Chápeš, NY! Wau. Prostě sh1t pro amíky... jednička je super z toho důvodu, že se někde objevili emzáci. A teď pokračování, nojo už vím přibližně co nás čeká. :)
  • Podla mna bol Crysis 2 dost krok mimo od prveho dielu. Ak ma nejaka fps vacsi potencial ako Crysis 3 tak je to rozhodne Far Cry 3. Uz dvojka bola kvalitna hardcore zalezitost so zaverom aky urcite nikto neocakaval, kedze trojku vyvija rovnake studio tak sa tesim. Crysis 1 aj Crysis Warhead som presiel a bavil som sa, ale pri Crysis 2 sa stale nejak nemozem dokopat k dohraniu.
    Crytek v tejto serii nevybudoval ziadne silne postavy ani pribeh tak ako napr Valve v Half-Life. Teda vacsina hracov je k tejto serii by som povedal lahostajna a hra to zvacsa len kvoli popularite a grafike. Crytek vie robit pekne tech dema, ale spravit nabusenu story driven fps ala Half-Life nevie. A pritom ten Crysis Warhead vyzeral tak slubne *13* , sice jednoduchy a priamociary dej, no pritom ovela lepsi nez Crysis 1+2 dohromady.
  • deridon
    člověk hraje vlastně za mrtvolu
  • Konzolasek promluvil. *15*
  • Na to jsem naramne zvedavy, ale mam obavu ze samotny pribeh bude tim nejslabsim clankem cele hry. Ani v nejdivocejsich snech me nenapadlo ze by prostredi NY budoucnosti uzavreneho do sklenene kopule smyslupne propojilo dva predchozi dily a poskytnulo dustojne finale teto serie. Spis mam obavu s fiaska typu F.E.A.R 3 nebo serialoveho The Lost. Ale rad se necham prekvapit. *5*
  • Jednicka zacala zajimave, ale jen po dobu boje proti korejcum, pak uz to nestalo za nic. Dvojka byla zajimavejsi a vyrazne zabavnejsi.
  • Zrovna prvni dil Crysis byl ten lepsi dil. Nic svetoborneho, ale melo to neco do sebe. Coz se o dvojce moc rict neda.
  • Jednicka me minula dvojku jsem jednou dohral a musim rict ze nic svetoborneho to nebylo ani co se tyce oblasti FPS strilecek tak jsem se vratil k prvnimu Far Cry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit