Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja zkousel dead space 2 pres gaikai a bylo to v pohode.
  • Zkoušel jsem před časem pár FPS na O2 ADSL a bylo to nehratelný.
  • Grifus
    Potencional je hovorova forma slova potencial, mozna ze neni zahrnuto do naseho pravopisu, to nemeni nic na tom ze tu nejsme ve skole, pane ucitel...
  • Potencionál? vážně? nejsem na gramatiku hnidopich, ale tohle už je trochu moc... Tak pro příště: potenciál. *3*
  • Veskoslav
    Homefornt mám doma za 200. Nebyla špatná koupě. Ale takový potenciál a tak mizerně využitý:( Škoda, snad to druhý díl napraví. To samé se bohužel ukázalo i u Metra 2033, které nevyužilo potenciál ruského metra naplno a přiom jeho rozlehlost je největší na světě.
  • ja zkousel dve FPSka pres Onlive na 15mbit pevne lince a je to dost hruza .. neco jako box pod vodou ... ale treba to chce rychlejsi net nebo jsem mel smulu na hry
  • CrocoRay
    A ještě to stahování půlky obsahu ze steamu i v případě, že máte zakoupenou krabicovku. To mě dost nas*alo.
  • CrocoRay
    Mně se Homefront nezdál špatný, jediné co mě opravdu štvalo byla ta mizerná herní doba singleplayeru, který jsem dojel snad za 3 hodiny. Myslím, že Crytek by to dokázal dobře oživit a zpestřit. Navíc jak už je v článku napsané, tak první Homefront byl docela dost vyhypovaný a tudíž je mezi hráči dost známý, a i když se někomu nelíbil, tak o zbytek se postará zvučné jméno Crytek.
    No proč ne, když se to s velkou pravděpodobností bude dobře prodávat a ještě třeba bude celý ten konflikt se Severokorejci dobře zpracovaný.
  • Alex81
    Jaky to je přes Onlive? Není problém s latency?
  • Osobně mě ze všech těch cod-like her bavil Homefront asi nejvíc (společně s prvním MW). Měl svůj ksicht, což se o generických bezduchých crytekovinách říct nedá.
  • Grifus
    No jo, nebo prijdes do toho tabora partyzanu, nez se poradne rozkoukas des na misi, po ty je hned znicenej, vsichni mrtvi - ani nebyl prostor k rozhovorum a rozvijeni postav, coz bylo evidentne v planu. Proste vystrizeny cely kusy hry a zbytek zkracenej / upravenej aby to tak nejak drzelo pohromade, coz bohuzel nedrzelo...
  • Nevydávalo to THQ? To by hodně věcí vysvětlovalo...
  • smejki
    ještě že to nemělo vliv na jeho vizuonál
  • A co Crysis 3? bude či ne? Nebylo by na škodu zase oprášit nanooblek a nakopat p*dele Cellu a vesmírné havěti.
  • Na konzolích vypadá všechno hezky *1*
  • ja som prave Homefront dohral a zdal sa mi velmi dobry, atmosferou ci pribehom, misia v helikoptere bola super. A multak , ktory inak nehravam, hravam teraz pravidelne. Grafiku neriesim, kedze to hram cez Onlive. A o 2 som nemal ani potuchy. Hadam sa vydari.
  • Osobne jsem ocekaval neco ve stylu Stalkera a ne tupou koridorovu rubacku ktera ve vsech smerech zapadla do prumeru. O AAA titulu nemuze byt ani rec. Jsem zvedavy s cim se Crytek vytasi?!
  • Klukum Yerliovic se neda verit ani nos mezi ocima.
    Rozhodne ne potom, co lhali PC hracum jak bude Crysis 2 delany na miru pc a pak jim predhodili odflaknuty PC port ve vsem horsi nez puvodni Crysis.
  • Ten příběh byl celkově divně pojat, roztržitý děj, podivné úkoly a nakonec ukradení pár cisteren s palivem, které by mělo ochromit nepřátelskou okupaci? Zní to jak béčkový scénář a nejlepší část hry byl bohužel konec, který byl k tomu jak když vám detektivku vypnou v polovině dějství...
  • Je to postaveno myslím na UE3. I když je starý, tak např. Batman Arkham City ukázal, že se s ním dají dělat "zázraky".
    Už u Frontlines nám Kaos ukázalo, že mají neschopné grafiky, kteří s enginem vůbec neumí dělat (tam to byl možná ještě UE2.5) a Homefrontem to jen potvrdili. Takovou grafickou prasárnu si u AAA titulu dovolí málokdo. To i CoD je po grafické stránce lahoda *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit