Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohl by si autor přečíst základní podklady k tomuto článku a pak ho opravit? Je zde spoustu věcí, které jsou špatně, ať už fakticky, nebo díky nešťastnému překladu...

    CIG v tom rozhodně není bez viny, ale prvotní dokument od právníků obsahuje (nepřekvapivě) jen ty informace, ze kterých benefituje jen Crytek. Nikde zde není slovo to tom, že CIG přestalo Cryengine aktualizovat po roce 2014 kvůli tomu, že jej Crytek přestal doplňovat po technické stránce. Stejně tak CIG zakoupili plnohodnotnou licenci v roce 2014, když šel Crytek do kytek... Žaloba by mohla mít pevný základ, rozhodně se však nejedná o tak jednoznačnou situaci, jak by se na první pohled mohlo zdát.

    Btw oficiální prohlášení CIG označuje tuto žalobu za neopodstatněnou (meritless), nikoliv za bezvýznamnou, jak je uvedeno v článku. *12*
    • Autor článku je evidentne protřelý matador z amerických súdnych siení a na počkanie nám vie rozhodnúť tento súdny spor (nakoľko má určite tvrdo naštudované predmetné zmluvy a súvisiace predpisy má v malíčku) - okrem toho dokonca vie, že pojednávanie bude počas vianoc ("Není nad to prožít Vánoce v soudní síni...")... škoda ho na Games.cz, kde je onou pověstnou třešničkou na dortu (ktorá je v každom druhom článku na tomto webe).
  • Pisalek zjevne nepochopil, ze tu nejde o zadne odskodne, ale o proste doplaceni ceny licence kde sleva byla poskytnuta prave za zminenych podminek. Proto je pozadovana castka takova jaka je. A dost tezko muze byt jakakoli jina, pokud za beznou cenu licencuji engine bez takovych podminek.

    Pricemz se da predpokladat, ze prave takove penize chteli proste doplatit, ale soudruh Roberts jim ty penize odmitl dat.

    To samo vubec neznamena, ze o dalsi penize se jeste nebudou soudit.
  • No co... tak prodají další pozemky, ne?
  • Mart9
    Backeři to zaplatí *15*
  • Oprava. Nevybrali 150 mega, ale 170.

    Jinak těch ex lidí z Cryteku pracuje v RSI víc. Vylepšujou engine. Docela bizár. :D
  • az budete odchazet, posledni zhasnete svetla
  • Ja Star Citizen hodne fandim, už sem si malem par x koupil ňakou lodičku, ale Cryteku je mi opravdu lito, tvl ani ti nevim esli sou ňaky hry lepši jako serie CRYSIS a tohle si Crytek opravdu nezaslouži...ja bych si moc přal aby v tom pokračovali, hodne vydelavali a nemuseli se soudit o ňaky blby loga na prezentacich...
    kdybych ja měl prachy, tak je naleju do Cryteku *2*
    • Jack1947
      Ty trotlové si za to můžou sami tak ne není mi jich líto jen škoda že nic podobného už asi ani nebude.
    • mx0r
      ja cryteku tiez fandim, ale prachy by som do cryteku teda nelial, lebo ocividne im biznis absolutne nejde, ked dokazali zlymi rozhodnutiami potopit celu firmu, ktora mala svojho casu vynikajucu technologiu... skoda :(
  • sry za off-topic, ale na humble bundle rozdávají CoH2 zadarmo.
    • Není to zadarmo protože se musíš registrovat a to ne děkuji.
      • Mart9
        Já jsem se před časem rád regnul. Vyzobnu hru zdarma a na email mi chodí oznámení o těch dalších *2*
      • ucho
        dobře děláš. všechny nás sledují.
  • MickeyMutant
    Ve Warhorse do videí rychle dotáčej cryengine loga.
    • Mají je tam od samého začátku... Jaký je smysl tvého příspěvku ?
  • Kozy
    Fakt joudové, tohle si ohlídat mohli.
    • ucho
      ehm, nějak mám z reakce pocit, že to byl záměr.
      • Jasne, takze ty podepises smlouvu, a pak ji nedodrzis omylem ... a navic, kdyz teda po tobe chteji abys to dal doporadku (protoze ani v US nemuzes jen tak nekoho zalovat bez pokusu o mimosoudni reseni), tak je omylem posles dorite.
        • ucho
          to, že nedodrželi smlouvu, tvrdí pokud vím jedna strana. z článku mám dojem, že si je druhá strana jistá tím, že je v právu... nebude to předpokládám tak černobílé...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit