Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    arkham city> arkham asylum> arkham origin> arkham knight

    • Jack1947

      Já to mám takhle po pořadě. Arkham asylum sice lineární ale za to to bylo zábavné, a hlavně první to nemůže bejt u mě na druhém místě.

      • Pro mě jednička taky nejlepší. Asi díky tomu, že byla taková nejkompaktnější a člověk tu loakci fakt prolezl komplet a nakonec se pohyboval v dobře známém prostředí, které se přecijen příjemně měnilo.

        Další díly byly fajn, ale tím zasazením do otevřeného města, které sloužilo jen jako prázdná kulika (teprve v posledním díle mělo i nějaký smysl) se mi k tomu úplně nehodilo.

      • TheGGG

        nikdy jsem nepochopil, proč lidi mají tu potřebu hodnotit první díl serie jako nejlepší, jen proto že je první... druhej terminátor, nebo SW V jsou taky lepší a snad o tom není pochyb

        • Jack1947

          Hrál jsem ho první vůbec jako jedna z nejlepších Batman her ? Druhej Terminátor je lepší, ale to je vyjímka( navíc je to dost subjektivní)  SW V nevím, to je taky dost individuální.

          Batman: Arkham city přidal volnost, nějaké ty postraní úkoly atp bylo toho více ale prostředí Asylum bylo taky dobré. Bosové taky zajímavější možná...

          • TheGGG

            přiznám jen, že ten fake crash v jedničce byl rozhodně legendární a patří mezi to nejlepší co jsem kdy v jaké hře zažil... skutečný šok to byl

            • Jack1947

              Stále mám na disku Arkham Knight a stále to zkouším dopařit ty Arkham episodes to je přesně co ostatních Batmaních hrách chybělo - tím pádem tšěch záporáků je tam 2x tolik byt City mělo Freeze...

              • Lukyz

                Reakce na příspěvek:

                Nejlepší boss fighty mělo Origins. Arkham Knight mělo sice více záporáků, ale dost slabejch a nebo v tanku 🙄

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Arkham episodes DLCtam se vynahradily dostatečně. Origins ano ale to je jaksi prequel takže to tak nějak úplně do toho příběhu nezpadá. Nicméně taky nebyli nic moc a docela některé utaté.

  • cumpi3

    250 hodin jsem zachranoval Gotham v Arkham city :))

    • cumpi3

      Ano, taky bych pro vas jakzto ctenar udelal gamesplay nejake Arkham hry :D

  • jindra.veliky

    2011...ty kraso, ani se mi nechce verit, ze je to tak dlouho...

    • Jack1947

      CO teprve první díl... tos snad ještě nehrál ani 😱

      • jindra.veliky

        ale hral, ty BigShaqu

        • Jack1947

          Fakt ? Pro mě je to už celá věčnost ale na ten konec Souboj s Jokerem nezapomenu nikdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit