Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lima
    Thorleif je sympaťák, protože má na mikině Bathory. *3* Jejich ´Hammerheart´ a ´Twilight of the Gods´ považuju za jedny z nejlepších metalových alb všech dob. *14*
    • Hammerheart! Je neuvěřitelné a skvělé jak ani po letech tahle deska neztratila nic ze své působivosti. Spousty metalových desek mého dospívání, postihl syndrom takové jaksi.... nanicovatosti, když to občas poslouchám dnes. TUHLE NE! A One rode to Asa bay ...tak to je svět sám pro sebe. Takových věcí se člověk dozví o dávných časech drsného severu během deseti minut! Hell yeah!
    • Corvus
      Byli vynikajcí, musím JEN souhlasit. Akorát bych ještě do této viking trojice alb určitě doplnil "Blood On Ice". Velká škoda mistra Quorthona.
  • Corvus
    VELKÝ díky pánovi, co má dobrý hudební vkus (viz mikina Bathory). Tahle hra mě naprosto minula. Vůbec jsem ji nezaregistroval a koukám, že by to byla velká chyba. The Incerdible Adventure of Van Helsing, Diablo či (starší) Sacred atd. můžu. Na Grim Dawn mě okamžitě upoutala atmosféra zmaru a rozkladu (plus celkově fešný grafický kabátek). Diablo je sice také temné, ale tak nějak komiksově - nepřesvědčivě. Tohle má ty pořádné koule (potom už jen Dark Souls). Čili ještě jednou velký dík a už drtím betu. Vypadá to skvěle.
  • Morraw
    D3: Reaper of Souls, Van Helsing, Path of Exile a Grim Dawn. Krom GD jsem každou hru defacto nakous, ale čas a chuť je vždy pouze na jednu. Na GD mě zaujala právě ta atmosféra, zasazení a Lovecraft.
    Jakou diablovku by jste dali vy ?
    A díky za gamesplay. GD jsem měl v hledáčku už od KS a jsem rád, že už je dokončeno.
    • Líbí se mi Lost Ark, ale vydání je pořád v nedohlednu.
      • Ještě jsem si vzpomněl na Lineage Eternal.
        • Morraw
          ten terpve má vyjít ne ? A bude to vůbec v Evropě ? O něm vím už tak 3-4 roky a už ten první trailer ukázal ten nejlepší systém soubojů a mmo prvků který jsem viděl a naprosto mi sebral dech.
    • pánové já tady dám tipa na hru the secret world. Není to úplně diablovka, ale přesto výborné nekonvenční rpg i pro kooperativu.
    • D3 ted po patchi šupa, ale je to drahá sranda no.
    • Já teď jedu Van Helsinga: Final Cut a je to poměrně dost chytlavý a odladěný, takže se dobře bavím :) Před tím se mi hodně líbil Victor Vran, ty akční souboje a pohyb postavy jsou přesně to co mi u většiny diablovek chybí. A je fajn, že je v tomhle žánru z čeho vybírat.
    • BTW, ještě jsem si vzpomněl na Hellgate: London
      Ta hra je diablovka, ale ve 3D, a navíc hodně zábavná!! Dokonce i příběh má docela zajímavý.
    • Dragons dogma. Jestli ti nevadí zastaralá grafika.
    • hrál jsem pouze Van Helsinga a ten mě nezaujal, oproti Titan Questu nebo prvním dvěma diablům byl dost slabý. V hledáčku mám Grim Dawn, tj. až to bude finální verze, tak do toho půjdu. D3 a PoE vynechám.
    • Dark Souls
  • Hnisavec
    Jedina hra ktoru som.kedy kupil na Steame
    • Corvus
      Co dodat? Ochudil ses o hodně... *5*
  • sympatickej macek
    • Thorleif_cz
      Díky brouku... *15*
  • nevíte někdo, jak přepnu tu hru do češtiny? Vůbec jsem netušil, že ta hra se dá hrát i v češtině... nebo to lze nastavit jedině v instalaci?
    • http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=11506
      • jj díky *4*
    • aha už jsem to našel na videu
  • Mozna by bylo lepsi se priste alespon narychlo kouknout kdyz nekdo bude chtit delat gamesplay o cem ta hra je, protoze na tohle jsem nevydrzel koukat dyl jak dvacet minut. Je to opravdu jen klon Diabla v nove grafice. Tohle jsem hral uz nekolikrat pod jinymi nazvy I host na vsechny otazky jak se to lisi odpovidal stylem ''noooo...''.

    Urcite se Vam ozyva vice lidi, kteri by chteli ukazat i nejake originalnejsi hry, ktere by si treba vetsina lidi normalne na steamu ani nekoupila. Tohle mi prislo jako mrhani casem a potencialem ctenarskeho gamesplay.
    • Podle toho jak se to vezme... Ano je to "jen" Diablovka, ale každá má něco svého. Grim dawn má (stejně jako měl Titan quest) možnost, že is můžeš vybrat DVĚ různé profese a udělat si postavu namixováním skillů u těchto 2 profesí... Stejně jako v titan questu (a Guild wars 1) tak vznikne spousta možností.... Pyro/war, mág/summoner, ranger/nekromant, assasin/druid... Všechny kombinace jsou možný a to je hlavní lákadlo téhle hry!
    • já jsem se na to rád podíval. Kvalitníchdiablovek je málo a toto vypadá, že bude jedna z nich. I tvůrci Ponurého úsvitu sami tvrdili, že se o nic originálního nesnaží, že se prostě snaží udělat nové diablo. Diablovky jsou oddechové hry, sednou k tomu, hodinu nebo dvě relaxačně rubat potvory a nemusím sledovat příběh ani se nějak moc namáhat. Vlastně oprava, diablovky bývají lehké na standardní obtížnost, jenže jakmile hru člověk projede jednou, tak se mu odemkne vyšší obtížnost a pak ještě jedna - a tady už nejsou zdaleka všechny buildy životaschopné. Proto tam mají někteří lidé nahrány stovky a stovky hodin. Diablovky jsou na povrchu jednoduché, ale uvnitř mají překvapivě hluboký a návykový systém.

      Příště můžeš hru klidně udělat ty. Já asi ne, do Prahy to mám daleko :-)
      • Jako ze bych priletel z Britanie zahrat hru v Praze? *15*
        • tak britská mládež (hooligans) jezdí do Prahy chlastat na víkendy, protože i s letenkou je to vyjde levněji než chlastat doma
          • Ozrat se, red district, pochc4t par aut a hura domu ....... turisti.
            Treba mezi to nekam nacpes i gamesplay,
  • Adolf Hitler v této hře na Steamu nahrál 1861.8 hodin - viz odkaz z článku. Poslední dobou diablovku co jsem hrál byl Titan Quest. Viktor Vran za to nestál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit