Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak dota je urcite zvlast v dnesni dobe jedna z nejtesich her. Ten system je slozitej hlavne v tom, ze je tam obrovsky mnozstvi kombinaci a kdo chce hrat opravdu dobre, tak musi znat kazdyho hrdinu jeho schopnosti a jaky maji vliv na ty ostatni apod. az kdyt tohle clovek vi, tak muze zacit uvazovat trochu takticky a dostava se na dalsi uroven. V tom bych rek ze je vlastne vyhoda i nevyhoda, protoze clovek do toho tak rychle nepronikne a kdyz to chce umet musi tomu venovat obrovsky mnozstvi casu. Naucit se to poradne je beh na dlouhou dobu, to se bavime o rocich.
    • Různý kombinace hrdinů jsou důležitý ve všech moba hrách. V tom není dota vyjímečná.
    • to o čem mluvíš je profesionální uroveň. i začátečník, který zna jen pár hrdinu si muže hru užít v unranked nebo low ranked zápasech. A to že je v te hre hloubka je dobre, protože porad je co objevovat a kam se posouvat a zlepšovat
      • tak ja to nehraju profesionalne a co se tyce her nejsem zandej obcasnej hrac, hral jsme prakticky vsechno. RPG FPS RTS apod. ale dotu hraju od roku 2009 vice ci mene obcas ale nahrano mam dost a nerekl bych ze ji umim perfektne, max dobre.
        • Jack1947
          Je tam taky tak hrůznej nematchmaking jak u SMITE? nejsem žádnej borec nebo tak ale to co jsem tam poslední dobou měl už bylo dost na pěst(BAN) ( protože Hots je např jak na váze občas je to zajímavé nebo stomp a tak, málokdy se sejdou 2 stejně schopné týmy).
  • Jack1947
    Radši Hots než tohle je to i jednodušší *3*

    ( Koukám Bob tady rozjel na plno diskuzi)
    • LOL a nemyslim LOL, jako LOL, ale LOL, jako LOL.
      • Jack1947
        Prostě mám radši ve hrách nic neřešit, HOTs tohle nabídne dosytosti a je to dostatečně kompetitivní. Když se sejdou 2 stejně dobré týmy ( což se moc často neděje)
        • hots neni spatne, ale na muj vkus to osekali az moc...zadne itemy, spolecne lvlovani hrdinu, malicka mapa (v porovnani s dotou) a ani to plneni ukolu me zrovna nebere :) Ale sem tam nejakou tu hru dam no...je to aspon rychlovka
          • Jack1947
            Někdy to může bejt i děsně dlouhý třeba 40moniut hry ale to už je trochu moc.
        • mne se na hots nelíbí grafika a ani lore. proste když jsou tam spolu fantasy postavy z warcraftu a diabla spolu se sci fi ze starcraftu, tak mi to prijde takove divné.
  • Na dotě se mi líbí že třeba maj i VR pro diváky zápasů atd. https://www.youtube.com/watch?v=OKqh-5J_BVc
  • Ten čtenar mluvil strašne rychle, vetšinou mu ani nebylo rozumet. Podle mne je tam Pavel taky od toho aby ho upozornil at mluví pomalej.
    • Bobanku, jestlipak ty nebudes zpomalenej...?
  • Průměr hodina na zápas? Ne děkuji *3*.
    • 30-45min
  • Odkaz pro Pavla: vubec se toho neboj. Hra není tak rychlá jak by se mohlo zdát. Mne naopak prijde že dnešní fps jsou mnohem rychlejší. proste máš tady pet hrdinu, každej ma pet kouzel a v klídku si chodíš po mape nahoru a dolu. Když ti nekdo začne nadavat že jsi noob, proste ho stišíš v chatu a už ho nebudeš slyšet. Od toho jsou unranked hry, kde si mužeš hrát jak chceš.
  • Supr, rád se na to podívám. dotu 2 jsem z nudy nainstaloval a chytlo mne to a ted to hraju. predtím jsem kdysi nejakej čas hrál jedničku. jsem rád že tu značku nedostal blizzard a po tom co predvedli v HotS se ani nedivím že se s autorem doty nedohodli, jinak by zmrvili další značku. HotS je hnus po vizuální stránce a hratelnostne je to strašne plytké.
  • Je vtipné, že se vyhýbáte titulu " League of legends " :D Když dnes prvenství v MOBA a Esport, právě tomuhle titulu náleží. Ale ten hate ze strany Dota hráčů se asi nedá skrýt... Ale upřímně, lolko bylo rychlejší a tak si to zaslouží :-) Dota jedna kvůli W3 se nemohla vyvíjet takovým směrem a blizzard Frogovi nechtel dat zelenou, tak smula no :-) Riot to vychytal.
    • mne se na lolku nelíbi omalovánková grafika
      • KrPa
        vzdyt je uplne stejna jako v dote :D
        • JohnyTheZik
          Zhruba stejne jako je CS:GO podobny battlefieldu.
          • KrPa
            tak to se asi nekde stala chyba ne? zas dostal battlefield downgrade?

            lol: https://www.youtube.com/watch?v=EFKOBjmt9Sg
            dota2: https://www.youtube.com/watch?v=uxkQjldTqM4

            vzdyt je to stejne!
            • u toho očního jsi už byl? *8*
            • Jack1947
              Riot vykradl Valve no toto
          • Jako nechci nic říkat, hrál sem obojí, a sem větší fanoušek Lol, ale grafika se mi vážně zdá podobná, aktuální verze lolka má už trochu jinou grafiku než v roce 2009 :) .
        • doporučuju navštívit očaře
          • KrPa
            tobe zas veterinare
    • League of legends je ta napodobenina Doty?
      • Dota je ta napodobenina Aeon of Strife?
        • No ani zas tak ne.
    • Spis se ignoruje oboji a ze se prihlasil ctenar ze ukaze zrovna dotu je jeho iniciativa A to ze se tu neresi dota ani lol me nevadi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit